Priessnitz

  (6)
Priessnitz
Zoradiť podľa
 • Doplnok výživy, ktorý pomáha regenerovať a chrániť pohybový aparát. Zmierňuje bolesť, vyživuje kĺby, posilňuje pevnosť kostí, podporuje tvorbu kolagénu.
 • PRIESSNITZ GÉL na kĺby DE LUXE

  1×200 ml, gél na kĺby
  Gél obsahhujúci bosweliu, mentol, gáfor a rozmarínový olej. Pomáha pri ťažkostiach pohybového aparátu. Má protizápalový účinok. Vhodný na regeneráciu kĺbov.
 • PRIESSNITZ Hrejivý gél DE LUXE

  1×200 ml, hrejivý gél
  Masážny krém obsahujúci bosweliu, kosodrevinovú silicu, gáfor a kapsaicín. Pomáha uvoľňovať stuhnuté svaly a kĺby. Zmierňuje bolesti. Uľavuje ťažkým končatinám.
 • PRIESSNITZ Chladivý gél DE LUXE

  1×200 ml, chladivý gél
  Masť regeneračná, ktorá priaznivo pôsobí pri stuhnutosti svalov, pri reumatických bolestiach. Znižuje pocit ťažkých nôh, zvyšuje prekrvenie končatín. Tlmí kŕče.
 • PRIESSNITZ Žilná a cievna výživa FORTE

  1×1 set, výživový doplnok 60 cps + gél 125 ml
  PRE KOMFORT DOLNÝCH KONČATÍN
 • 4.5
  (2)
  Chladivý gél obsahuje unikátnu kombináciu rastlinných extraktov z plodov pagaštanu konského a z červených listov viniča hroznorodého. Svojím užívateľom poskytuje najvyššiu kvalitu starostlivosti o pokožku dolných končatín. Gél kryje nevzhľadné metličkové žilky a kŕčové žilky na pokožke nôh.
  Priessnitz prináša úľavu ako z kúpeľov. Produkty Priessnitz sú určené na kĺby, žily a cievy a svaly. Dostupné sú ako doplnky výživy, alebo gély. Výrobky Priessnitz sa vyznačujú vysokou kvalitou a účinnosťou, sú doporučované mnohými českým aj slovenskými kúpeľnými zariadeniami a tiež fyzioterapeutom Českej atletickej reprezentácie Petrom Křížkom.