Alpro

Zoradiť podľa
1×1000 ml, ovsený nápoj
OvoSNOVÁ chuť. V Alpro sme sa zamilovali do jemnej chuti ovsu a našli sme spôsob, ako vyrobiť celkom jedinečný nápoj, ktorý obsahuje vápnik, je bohatý na vlákninu, neobsahuje cukry a žiadne sladidlá. Takže všetko, čo dostanete, je dobrá úprimná ovsená chuť. . Vychutnaj si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, v smoothie alebo len tak. Ochutnaj a zistíš, že táto chuť je jednoducho ovoSNOVÁ! Výhody Alpro ovseného nápoja bez cukru: • Prirodzene bez laktózy • 100% rastlinný • Vegetariánsky • Prirodzene s nízkym obsahom tukov • Bez pridaného cukru, bez pridaných sladidiel • Bohatý na vlákninu • Zdroj vápnika. Obsahuje vitamíny B2, B12 a D. Všetok náš ovos pochádza z Francúzska, Belgicka a Fínska. Alpro ovsené nápoje vyrábame práve v Belgicku. Milujeme na tom fakt, že tým nie len znižujeme čo najviac uhlíkovú stopu pri preprave, ale taktiež je tam dostatok zrážok, aby si príroda so zavlažovaním úrody poradila sama bez nášho zásahu. A hádaj čo? To nie je všetko! Ešte tú sú naše recyklované, recyklovateľné a rastlinné obaly, ktoré sú kľúčom k tomu, aby naše produkty boli dobré nie len vo vnútri, ale i navonok.
1×1000 ml, mandľový nápoj
Mandle. Skutočné kráľovné celého orieškového kráľovstva. Pobozkané stredomorským slunkom putujú k nám, aby sme ich mohli ako skutočné aristokratky jemne opražiť, len tak totiž vznikne ich typická chuť. Zoznám sa s Alpro mandľovým nápojom nesladeným. Nič viac nie je treba, žiadne pridané cukry alebo sladidlá, nie, ďakujeme. Stačí jemná, krémová chuť, ktorá urobí dobre tvojim chuťovým pohárikom i planéte. Vychutnaj si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, v smoothie alebo len tak.
1×1000 ml, kokosový nápoj
Ideš do Alpro kokosového nápoja? Práve robíš niečo dobré pre seba i pre planétu. No jasné, zvoliť rastlinnú alternatívu je dobré v mnohých ohľadoch. Odmeň sa chuťou tropického slnka, ktorú skrýva kokosový nápoj Alpro. Uži si plnú chuť prázdnin v Karibiku len s prirodzenou sladkosťou obsiahnutou v kokose. Tak chutí bezstarostnosť. Nápoj si vychutnaj úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, v smoothie alebo len tak.
1×1000 ml, mandľový Nápoj
Toto tropické dobrodružstvo má dvoch hlavných hrdinov: voňavý kokos a delikátne pražené mandle. Uži si chuť vlastného tropického sveta naplno! Vychutnaj si náš Alpro kokosovo-mandľový nápoj, je prirodzene nízkotučný a má nízky obsah cukrov. Nápoj si vychutnaj úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, v smoothie alebo len tak.
1×1000 ml, mandľový nápoj
Objav Alpro mandľový nápoj BARISTA, z ktorého pripravíš perfektné latté art alebo penu na cappuccino! Bohatá chuť kávy a prírodná sladká chuť stredomorských mandlí .... znie to až veľmi dobre než, aby to bola pravda? Toto presne získaš, keď pripravíš svoju obľúbenú kávu s naším Alpro mandľovým nápojom BARISTA. Skvelá chuť a bohatá, krémová textúra, ktorá funguje horúca i ľadová – použite rovnako ako klasické mlieko. Mňam, dobre robíš!
1×1000 ml, mandľový nápoj
Sladký život je skvelý, ale z času na čas neuškodí trošku mandľovej horkosti. Zoznám sa s Alpro BIO mandľovým nápojom. Pripravili sme ho z jemne upražených stredomorských mandlí, ich chuť je orieškovou esenciou. Naviac má nízky obsah cukru a prirodzene nízky obsah tuku. Vychutnaj si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, v smoothie alebo proste len tak.
1×1000 ml, sójový nápoj
Hľadáš ideálny rastlinný nápoj, ktorý bude ladiť s tvojimi cereáliami, doplní smoothie alebo ťa len tak osvieži? Si náš človek! Zoznám sa s Alpro sójovým nápojom, ktorý je prirodzene bez laktózy. Lahodný nápoj Alpro si vychutnaj úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka. Je totiž kvalitným zdrojom vápnika a keď si vyberieš tento produkt plný rastlinného proteínu, urobíš niečo pre seba i pre planétu.
1×1000 ml, ryžový nápoj
Život, to sú zrniečka prítomných okamihov. Zrniečko k zrniečku, čo tak si na chvíľku odpočinúť a priať si pohár vychladeného ryžového Alpro nápoja? Vychutnaj si ho celkom bez výčitiek ako alternatívu mlieka. Uži si jemnú a ľahkú chuť ryžových zrniečok vo svojom smoothie, cereáliách alebo len tak.
1×1000 ml, ovsený nápoj
Dobré ráno, prebuď sa z ovoSNA! V Alpro sme sa zamilovali do jemnej chuti ovsu. Náš Alpro ovsený nápoj je skvelý zdroj prirodzenej vlákniny, samozrejme bez pridaných cukrov. Vychutnaj si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, v smoothie alebo len tak. Ochutnaj a zistíš, že táto chuť je jednoducho ovoSNOVÁ!
1×1000 ml, kokosový nápoj
Ideš do Alpro BIO kokosového nápoja? Práve robíš niečo dobré pre seba i pre planétu. No jasné, zvoliť rastlinnú alternatívu je dobré v mnohých ohľadoch. Odmeň sa chuťou tropického slnka, ktorú skrýva kokosový nápoj Alpro. Uži si plnú chuť prázdnin v Karibiku len s prirodzenou sladkosťou obsahujúcu v kokose. Tak chutná bezstarostnosť. Nápoj si vychutnaj úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, v smoothie alebo len tak.
1×125 g, sójový dezert
Uspokoj svoju chuť na sladké! Náš lahodný čokoládový dezert je dokonale krémový, pripravený na tvoj „me-time“. Vyvážená chuť krémovej konzistencie sóje a sladkej čokolády vás prekvapí! Poddaj sa intenzívnej chuti čokolády s 100% rastlinnom krémovom dezerte Alpro. Tak čo, odoláš? Hodvábnu jemnosť našej Alpro bezlaktózovej alternatívy - pudingu s horkou čokoládou si vychutnajte úplne bez výčitiek! Je totiž zdrojom vysokokvalitných proteínov, vápniku a s prirodzene nízkym obsahom tukov. Naviac 100% rastlinný! Alpro môže byť tvoj prvý krok k zdravšiemu ja, tak do toho! Dobre robíš – pre seba, i pre planétu.
1×1000 ml, sójový nápoj
O našom čokoládovom sójovom nápoji môžeme povedať tri slová: poď do neho! Zoznám sa s Alpro sójovým nápojom s čokoládovou príchuťou. Rozhodnutie prejsť na rastlinnú alternatívu mlieka oceňujeme a určite máš veľa dôvodov cítiť sa kvôli tomu jednoducho skvele. Je to dobré pre teba i pre planétu. A teraz si poď dopriať vychladený pohár plný bohatej čokoládovej chuti. Alebo si vylepšíš svoje ranné cereálie? Prečo nie?
1×1000 ml, mandľový nápoj
Niekedy stojí za to ochutnať prírodu takú, aká je. A tým nemyslíme pásť sa vonku ako divoké kone, skôr máme na mysli naše prvotriedne mandle. Bez praženia, také, aké ich stvorilo horké stredomorské slnko. Výsledkom je jemný nápoj, ktorý vonia a chutí po mandliach. Zoznám sa s Alpro mandľovým nápojom nepraženým. Je tak dokonalý, že by bola škoda pridávať cukry alebo sladidlá. Vychutnaj si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, v smoothie alebo len tak.
1×1000 ml, kokosový nápoj
Nič by sa ti nemalo stáť v ceste pokiaľ ide o poriadny kokos! Preto je dobré vedieť, že pokiaľ ide o Alpro kokosový nápoj nesladený, tak v ceste vášmu šťastiu žiadne ďalšie cukry nestoja. Môžeš si užívať naplno skvelú osviežujúcu chuť s kvapkou kokosovej vody. Naviac je úplne rastlinná, takže planéta si môže oddýchnuť. Super, nie? Nápoj si vychutnaj úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, v smoothie alebo len tak.
1×1000 ml
Sú v rozprávkach kešu oriešky? Mali by byť! Koniec koncov, sú to práve oni, čo dodávajú rozprávkovú krémovosť tomuto nápoju. Zoznám sa s Alpro nápojom s kešu orieškami. Naviac s nízkym obsahom cukru a s prirodzene nízkym obsahom tukov. Nápoj si vychutnaj úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, v smoothie alebo len tak.
1×125 g, sójový dezert
Tak jednoducho zavri oči a vychutnaj si božskú príchuť pravej vanilky! Naša Alpro bezlaktózová alternatíva pudingu je naviac 100% rastlinná, takže tvoje chuťové poháriky môžu mať ešte o niečo lepší pocit! Je taktiež zdrojom vysokokvalitných proteínov, vápnika a s prirodzene nízkym obsahom tukov. Alpro môže byť tvoj prvý krok k zdravšiemu ja, tak do toho! Dobre robíš – pre seba, i pre planétu.
1×250 ml, ovsená alternatíva smotany
100% rastlinná alternatíva smotany je univerzálna a dostupná pre každodenné varenie. Alpro ovsená alternatíva smotany na varenie je chutná a ideálna na prípravu všetkých jedál. Vyskúšajte napríklad do polievok, omáčok, cestovinových jedál alebo gratinovaných zemiakov.
1×1000 ml, mandľový nápoj
Sladký život je skvelý, ale čas od času neuškodí trošku mandľovej horkosti. Zoznám sa s Alpro mandľovým nápojom. Pripravili sme ho z jemne upražených stredomorských mandlí, ktorých chuť je orieškovou esenciou. Naviac má nízky obsah cukrov a prirodzene nízky obsah tuku. . Vychutnaj si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, v smoothie alebo len tak.
1×1000 ml, ovsený nápoj
Objav rastlinný nápoj, z ktorého pripravíš perfektné latté art alebo penu na capuccino! Wow, tak toto je víťaz! Náš ALPRO ovsený nápoj je prirodzene bez laktózy, pridaného cukru a ochucovadiel, takže si môžete obľúbenú rastlinnú kávu vychutnávať bez výčitiek. Skvelá chuť a bohatá, krémová textúra, ktorá funguje horúca i ľadová – použite rovnako ako klasické mlieko. Už sme Ťa presvedčili?
1×250 ml, sójová alternatíva smotany
100% rastlinná alternatíva smotany je univerzálna a dostupná pre každodenné varenie. Alpro sójová alternatíva smotany na varenie je chutná a ideálna na prípravu všetkých jedál. Vyskúšajte napríklad do polievok, omáčok, cestovinových jedál alebo gratinovaných zemiakov.
1×1000 ml, sójový nápoj
Hľadáš ideálny rastlinný nápoj, ktorý bude ladiť s tvojimi cereáliami, doplní smoothie alebo ťa len tak osvieži? Si náš človek! Zoznám sa s Alpro sójovým nápojom, ktorý je prirodzene bez laktózy. Lahodný nesladený nápoj Alpro si vychutnaj úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka. Je totiž kvalitným zdrojom vápnika, je bohatý na proteíny a neobsahuje žiadne cukry ani sladidlá. Naviac chutí výborne. A výborne pomáha i planéte.
1×1000 ml, sójový nápoj
Objavte Alpro sójový nápoj BARISTA, z ktorého pripravíš perfektné latté art alebo penu na capuccino! Základný rastlinný variant nápoja, ktorý Ťa nezradí. Jemné tóny vanilky robia Alpro sójový nápoj BARISTA perfektným pre kombináciu s rôznymi druhmi kávy. Jednoducho našľaháš, jednoducho vypiješ, jednoducho miluješ. Skvelá chuť a bohatá, krémová textúra, ktorá funguje horúca i ľadová – použite rovnako ako klasické mlieko.