Alpro Sójový Dezert s Príchuťou Čokolády

1×125 g, sójový dezert

Značka: ALPRO

Uspokoj svoju chuť na sladké! Náš lahodný čokoládový dezert je dokonale krémový, pripravený na tvoj „me-time“. Vyvážená chuť krémovej konzistencie sóje a sladkej čokolády vás prekvapí! Poddaj sa intenzívnej chuti čokolády s 100% rastlinnom krémovom dezerte Alpro. Tak čo, odoláš? Hodvábnu jemnosť našej Alpro bezlaktózovej alternatívy - pudingu s horkou čokoládou si vychutnajte úplne bez výčitiek! Je totiž zdrojom vysokokvalitných proteínov, vápniku a s prirodzene nízkym obsahom tukov. Naviac 100% rastlinný! Alpro môže byť tvoj prvý krok k zdravšiemu ja, tak do toho! Dobre robíš – pre seba, i pre planétu.

Varianty podľa príchute
1,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Alpro Sójový Dezert s Príchuťou Čokolády 1×125 g, sójový dezert

X66948

Hlavný popis produktu

Výhody Alpro sójového dezertu s príchuťou horkej čokolády:

• Prirodzene bez laktózy

• 100% rastlinný

• Vegetariánsky

• Prirodzene s nízkym obsahom tuku

• Prirodzene s nízkym obsahom nasýtených tukov

• Zdroj vysokokvalitnej bielkoviny

• Zdroj vápnika. Obsahuje vitamíny B2 a D.

Hlavnou surovinou je sója – a čo je na nej najlepšie okrem jej výnimočnej chuti? Naša sója neohrozuje dažďové pralesy a nie je geneticky modifikovaná. Zároveň je dobré vedieť, že naše rastlinné produkty majú celkovo prirodzene menšiu uhlíkovú stopu a menšiu spotrebu vody. A hádaj čo? To nie je všetko!

Ešte tu sú naše recyklované, recyklovateľné a rastlinné obaly, ktorú sú kľúčom k tomu, aby naše produkty boli dobré nie len vo vnútri, ale i navonok. Poznáme budúcnosť a je rastlinná! Spoločnosť Danone je pôvodne španielskou spoločnosťou, ktorá začala vyrábať svoje prvé jogurty už v roku 1919. V priebehu nasledujúcich rokov sa s podnikom Danone zlúčili aj ďalšie firmy, a preto je dnes spoločnosť považovaná za popredného výrobcu mliečnych a rastlinných výrobkov, sušienok, ale aj minerálnych vôd, detskej a špeciálnej výživy. Medzi značky mliečnych produktov sa zaraďuje Actimel. Activia, Fantasia a Kostíci, mimo toho vyrába aj rastlinné produkty značky Alpro a Provamel.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.