LACTACYD

  (12)
LACTACYD
Zoradiť podľa
 • LACTACYD CARING GLIDE lubrikačný gél

  1×50 ml, na základe vodnej báze
  5.0
  (5)
  Intímny lubrikačný gél na vodnej báze s obsahom prírodnej kyseliny L-mliečnej pre zachovanie prirodzenej rovnováhy pH intímnej zóny.
 • LACTACYD Girl

  1×200 ml, intímny čistiaci gél
  Špeciálne navrhnutý ultrajemný intímny čistiaci gél Lactacyd Girl je určený pre dievčatá od 3 rokov. Jeho jemné zloženie s obsahom kyseliny mliečnej rešpektuje prirodzené pH...
 • LACTACYD Pharma SENZITÍVNY

  1×250 ml, intímna hygiena
  Zmierňuje podráždenie v intímnych partiách, obmedzuje nepríjemné príznaky spojené s infekciami, baktériami a vaginálnymi ťažkosťami.
 • LACTACYD with ANTIBACTERIALS

  1×15 ks, obrúsky na intímnu hygienu
  Obsahuje prírodné antibakteriálne látky, ktoré pomáhajú potláčať rast nežiaducich baktérií. Prípravok teda posilňuje obranné mechanizmy intímnych partií, ktoré sa môžu narušiť napr. počas tehotenstva. Balenie vhodné najmä na cesty.
 • 5.0
  (2)
  Intímna umývacia emulzia s prebiotikami, ktorej úlohou je posilňovať prirodzenú mikroflóru. Vyvinutý špeciálne pre ženy náchylné na vaginálne infekcie. Šetrný k vaginálnemu mikrobiomu.
 • Lactacyd Pharma intímna umývacia emulzia PRE DLHODOBÚ HYDRATÁCIU 40+ s klinicky preukázaným účinkom zmierňuje suchosť a svrbenie intímnej oblasti.
 • LACTACYD Pharma ANTIMYKOTICKÝ

  1×250 ml, intímna hygiena
  Prípravok Lactacyd Pharma zaisťuje jemnú a šetrnú každodennú starostlivosť intímnym partiám tela.
 • LACTACYD Pharma UPOKOJUJÚCI

  1×250 ml, intímna hygiena
  Ženy trpiace kvasinkovou infekciou, bakteriálnou vaginózou alebo podráždením intímnych partií môžu využiť priaznivé účinky prípravku na intímnu hygienu Lactacyd Pharma Upokojujúci.
 • LACTACYD FEMINA

  1×15 ks, obrúsky na intímnu hygienu
  5.0
  (1)
  Lactacyd vlhčené obrúsky obsahujú prírodnú L-kyselinu mliečnu na zachovanie prirodzenej rovnováhy a ochrany vašej intímnej zóny a alantoín, známy svojimi upokojujúcimi účinkami.
 • Intímna umývacia emulzia s obsahom kyseliny mliečnej.
 • Intímna umývacia emulzia s obsahom kyseliny mliečnej.
 • LACTACYD Pharma ANTIBAKTERIÁLNY

  1×250 ml, intímna hygiena
  5.0
  (2)
  Lactacyd Pharma Antibakteriálne emulzia na intímnu hygienu zmierňuje podráždenie v intímnych partiách, obmedzuje nepríjemné príznaky spojené s infekciami, baktériami a vaginálnymi ťažkosťami.
Pravidelná a správna intímna hygiena s Lactacydom vám pomôže dosiahnuť pocit sviežosti a sebaistoty. Hormonálne zmeny a dokonca aj neškodné každodenné činnosti môžu narušiť prirodzenú rovnováhu v intýmnych partiách. Spoločnosť Lactacyd vyvinula širokú škálu intímnych emulzií na umývanie prispôsobených každej etape vášho života od puberty až po menopauzu – vrátane takých dôležitých chvíľ, ako sú tehotenstvo a obdobie po pôrode. Intímne emulzie na umývanie Lactacyd zodpovedajú svojím zložením každej významnej etape vášho života. Produkty Lactacyd sú dôsledne klinicky a gynekologicky testované, aby sa preukázala ich účinnosť a jemnosť. Je klinicky dokázané, že Lactacyd Femina poskytuje pri každodennom umývaní jemnú starostlivosť a tiež ochranu pred vznikom zápachu a podráždenia. Všetky produkty sa môžu bezpečne používať každý deň.