BEURER

Zoradiť podľa
1×1 ks, digitálny
Teplomer značky Beurer FT 15/1 vám zmeria telesnú teplotu do cca 10 sekúnd. Pri teplote nad 37,8°C vás upozorní akustický signál o zvýšenej teplote. Teplomer je vodotesný, neobsahuje ortuť, ani sklenené časti.
1×1 ks, domáce použitie
Tento inhalátor je prístroj pre rozprašovanie kvapalín a kvapalných liekov (aerosólov) a efektívnu liečbu horných a dolných dýchacích ciest.
1×1 ks, praktická pomôcka
Beurer NA 20 je veľmi praktickou pomôckou pre odsávanie hlienov malým deťom. Odsávačka sa postará o jednoduché, presné a bezpečné odstránenie nosných sekrétov.
1×1 ks, váženie
Detská váha s funkciou TARA a funkciou HOLD pre zaznamenanie hodnoty nepokojných detí. Klenutý povrch, ľahko sa čistí a má 1 pamäť. Maximálne zaťaženie 20 kg.
1×1 ks, praktický teplomer
Bezkontaktný infračervený teplomer. Funkcie merania teploty na čele, teploty objektu, izbovej teploty. Rýchlosť merania do 2 sekund. 60 miest v pamäti.
1×1 ks, zdravotná pomôcka
Inhalátor Beurer SI40 je ideálna zdravotná pomôcka pri ochorení horných a dolných dýchacích ciest, pri nachladnutí, astme a respiračných ochoreniach.
1×1 ks, elektrostimulátor
Trpíte menštruačnou bolesťou? Máme tu nového pomocníka - elektrostimulačný prístroj pri menštruácií BEURER EM50! Vankúšik so samostatne nastaviteľnou funkciou tepla a funkcie TENS môže pomôcť pri uvoľnení a relaxácii.
1×1 ks, ramenný
Unikátny plnoautomatický ramenný tlakomer od nemeckého výrobcu Beurer. Tento úžasný prístroj v sebe spája spoľahlivý monitor krvného tlaku a tepu s hlasovou funkciou! Dokáže teda interpretovať výsledky nielen na displeji ale aj zvukovou formou v niekoľkých jazykoch, dostupná je aj čeština.
1×1 ks, tepelná lampa
Infra lampa má blahodarný účinok pre ľudské telo. Využíva infračervené svetlo, ktoré sa dostáva do podkožného väziva, čím dochádza k prenosu tepla na človeka. V dôsledku použitia je pokožka viac prekrvovaná, rozširujú sa cievy a zvyšuje sa látková výmena v teplotnom poli.
1×1 ks, uvoľnenie svalov
nfralampa 300 W, časovač
1×1 ks, masáž celého tela
Doprajte si masáž kedykoľvek a kdekoľvek.
1×1 ks, tepelná lampa
Infračervená tepelná lampa od nemeckej značky Beurer ponúka úľavu od chladu, napätia a svalových bolesti.
1×1 ks, relsxačná masáž
Doprajte si príjemnú relaxačnú masáž v pohodlí Vášho domova vďaka ručnému masážnemu prístroju Beurer MG 21, ktorý pôsobí do hĺbky tkaniva a svalov vďaka infračervenému teplu. Obsahuje 3 nástavce, s ktorými možno masírovať celé telo alebo jednotlivé svalové partie.
1×1 ks, kozmetické zrkadlo
Cítiť sa dobre znamená cítiť sa krásne. Kozmetický sortiment Beurer spĺňa všetky vaše osobné potreby a pohodu. S Beurer zrkadlami budete krásna a upravená.
1×1 ks, osviežovač vzduchu
Beurer LA 30 je osviežovač vzduchu využívajúci fine-micro ultrazvukovú technológiu, ktorá sa vyznačuje dôkladným rozprášením tekutiny do interiéru. Prístroj je určený pre vo vode rozpustné aromatické oleje.
1×1 ks, ohrievač
Digitálny ohrievač detskej stravy s LED displejom. Obsahuje nádobu na stravu s krytom. Vhodný pre všetky komerčne vyrábané fľaše.

Nemecká firma Beurer sa v počiatkoch svojej činnosti orientovala na výrobu elektrických vykurovacích rohoží a podložiek avšak postupne svoj záber rozširovala na ďalšie až k dnešným vyše 120 produktom. Patrí k nim celý rad  užitočných zdravotných pomôcok ako sú:  glukomery, tlakomery, teplomery, ale aj napríklad  elektrické deky,  osobné a kuchynské váhy, prístroje na masáž noh, inhalátory a pod.

\