Oli&Carol

Zoradiť podľa
1×1 ks, hryzátko pre deti
Štýlový náramok - hryzátko na rozvoj detských zmyslov.Zoberte si svoju zebru so sebou kamkoľvek.
1×1 ks, štýlový náramok
Štýlový náramok - hryzátko na rozvoj detských zmyslov.Jemná a ľahká hračka na uchopenie a umiestnenie okolo zápästia.Dokonalá úľava pri prerezávaní prvých zúbkov.
1×1 ks, hryzatko
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare slnečnice, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
1×1 ks, hryzatko
Senzorická eko-hračka v tvare zemegule, vyrobená z kaučuku, v tvare zemegule, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody alebo lopta.
1×1 kus
Kaučukové hryzadlo
1×1 ks, hryzadlo
Kaučukové hryzátko, hračka do vody a senzorická hračka v jednom s jedinečným dizajnom kačičky Flo v kombinácii so záchranným kolesom, v námorníckom prevedení.
1×1 ks, hryzátko pre deti
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare broskyne, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
1×1 ks, hryzátko pre deti
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare ananásu, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
1×1 ks, eko-hračka pre deti
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku.
1×1 ks, eko-hračka
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare pastelovej nude origami loďky, vhodná ako hračka do vody či na žuvanie a posilnenie ďasien.
1×1 ks, eko-hračka pre deti
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare melónu, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
1×1 ks, eko-hračka pre deti
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare čerešne, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
1×1 ks, eko-hračka pre deti
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare zebry, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
1×1 ks, hryzátko pre deti
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare citrónu, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
1×1 ks, hryzatko
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare tulipánu, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
1×1 ks
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare zvončeka, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
1×1 ks, hryzadlo
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare dračieho ovocia Pitahaya, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
1×1 ks, hryzadlo
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare kačky, vhodná ako hračka do vody a na žuvanie a posilnenie ďasien. V štýlovej mentolovej farbe.
1×1 ks, hryzadlo
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare kačky, vhodná ako hračka do vody a na žuvanie a posilnenie ďasien. V štýlovej telovej nude farbe.
1×1 ks, eko-hračka pre deti
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare jablka, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
1×1 ks, eko-hračka pre deti
Exkluzívna senzorická eko-hračka v spolupráci s módnym domom PRADA, vyrobená z kaučuku, v tvare srdiečka, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
1×1 ks, senzorická eko-hračka
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare brokolice, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
1×1 ks, eko-hračka pre deti
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare pomaranča, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
1×1 ks, eko-hračka pre deti
Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare reďkovky, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.

Štýlové a bezpečné hračky pre moderných rodičov a ich deti. Vyrobené zo 100% prírodného kaučuku zo stromov Hevea. Zábavná, mladá, kreatívna a veselá španielska značka, vhodná pre deti všetkých vekových kategórií (od narodenia). Originálne eko-friendly hračky s moderným, retro dizajnom, inšpirovaným 60. a 70. rokmi, v pastelových a monochromatických farbách.

\ \

Sú skvelé ako hryzátko, hračka do vody, senzorická hračka na rozvoj zmyslov či ako dekoratívny predmet.

\ \

Hračky sú ručne maľované rastlinnými prírodnými potravinárskymi farbivami vo viacerých vrstvách.

\ \

Sú vysoko hygienické a bezpečné – nemajú žiadne otvory, čím je vylúčená možnosť prítomnosti baktérií a plesní vo vnútri hračiek. 

\ \

Hračky sú biologicky rozložiteľné, trvalo udržateľné a priateľské k životnému prostrediu.

\