Aspirin (4)

Zoradiť podľa
ASPIRIN-C

1×10 tbl, liek

Liek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Pomáha tlmiť zápal a bolesť rôzneho pôvodu. Znižuje teplotu. Obsahuje kyselinu acetylsalicylovú.
5,69

Na sklade

ASPIRIN-C

1×20 tbl, liek

Liek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Pomáha tlmiť zápal a bolesť rôzneho pôvodu. Znižuje teplotu. Obsahuje kyselinu acetylsalicylovú.
7,99

Na sklade

Aspirin 500 mg

1×20 tbl, 500 mg, liek

Liek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Pomáha tlmiť zápal a bolesť rôzneho pôvodu. Znižuje teplotu. Obsahuje kyselinu acetylsalicylovú.
4,49

Na sklade

Aspirin 500 mg

1×10 tbl, 500 mg, liek

Liek znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.
2,99

Na sklade

Aspirin je tradičný prípravok na liečbu bolestí hlavy, zubov, krku, menštruačných bolestí, bolestí svalov, kĺbov, chrbta a bolestí pri ľahšej artritíde. Zároveň uľavuje od bolesti a horúčky pri ochoreniach horných dýchacích ciest, alebo pri chrípke. Aspirin sa vyrába ako liek už od roku 1899 a jeho účinnosť bola mnohonásobne overená.