SimplyMED

  (4)
Zoradiť podľa
  • Samostatné puzdro pre každý den v týždni, rozdelené do štyroch castí.Po vybratí priehradiek z organizéra sa otvoria a naplnia sa liekmi, pričom predpísanú dávka liekov sa umiestni do príslušného priečinka podľa pokynov lekára. Priehradky v organizéri sa usporiadajú podľa dní v týždni a používajú sa tak, že sa vyberie každý deň aktuálna priehradka. Na konci dňa sa je potrebné uistiť, že sa užili všetky lieky naplánované na tento deň a priehradka je prázdna.
  • Tento prístroj je kompaktný a používa sa jednoducho, využíva oscilometrický princíp. Meria krvný tlak pokročilým systémom „Intellisense“ na pohodlné kontrolované nafukovanie bez nutnosti prednastavenia tlaku alebo opätovného nafukovania. Tento prístroj sa používa iba u dospelých.Funkcie pamäte s 2× 90 setmi, každý výsledok merania sa zobrazí na displeji a automaticky sa uloží.Tento automatický zápästný tlakomer meria systolický tlak, diastolický tlak a tepovú frekvenciu prostredníctvom zápästia.
  • Praktický organizér na ukladanie tabliet so samostatným puzdrom na každý den v týždni.V každej kazete sú tri priehradky, ktoré umožnujú presné naplánovanie dávkovania liekov trikrát denne.
  • Praktický organizér na ukladanie tabliet so samostatným puzdrom na každý deň v týždni.V každej kazete sú dve priehradky, ktoré umožnujú presné naplánovanie dávkovania liekov dvakrát denne.