Hedrin

  (3)
Hedrin
Zoradiť podľa
 • HEDRIN ONCE SPRAY GEL

  1×100 ml, gél proti všiam
  Tekutý gél na odstránenie vši vlasovej a jej vajíčok (hníd). S účinkom už po 15 min. aplikácii a pracuje na fyzikálnom princípe, dokonale obalí vši aj hnidy a znemožní im dýchanie a vitálne funkcie.
 • HEDRIN PROTECT&GO SPRAY

  1×120 ml, tekutý gél proti všiam
  Tekutý gél na odstránenie vši vlasovej a jej vajíčok (hníd). S účinkom už po 15 min. aplikácii a pracuje na fyzikálnom princípe, dokonale obalí vši aj hnidy a znemožní im dýchanie a vitálne funkcie
 • HEDRIN All in One ŠAMPÓN

  1×100 ml, zdravotnícka pomôcka
  Zdravotnícka pomôcka. Vlasový šampón na ničenie vši vlasovej, odstránenie hníd a vyčistenie vlasov. Je to kompletné ošetrenie, ktoré sa hodí k rutinnej hygiene v kúpeľni.
  Hedrin prináša revolučný spôsob ako bojovať proti všiam. Obsahuje netoxickú látku Dimeticone, ktorá zabíja vši nechemickým spôsobom. Jedna z najrozsiahlejších klinických štúdií urobená na vlasových všiach dokázala účinnosť Hedrinu pri odstraňovaní vší. Aktívna látka Dimeticone obalí voš ako plastová fólia a to potom voš udusí. Tým sa Hedrin líši od klasických prípravkov, založených na princípe otrávenia vší toxickou pátkou. Veľkou výhodou Hedrinu je možnosť opakovaného použitia. Vďaka mechanizmu účinku Hedrinu sa na rozdiel od chemických prípravkov nevytvára odolnosť, čo znamená, že si na Hedrin vši nezvyknú. Je bezpečný a používať ho môže celá rodina už od veku 6 mesiacov.