HEDRIN All in One ŠAMPÓN

1×100 ml, zdravotnícka pomôcka

Značka: HEDRIN

Zdravotnícka pomôcka. Vlasový šampón na ničenie vši vlasovej, odstránenie hníd a vyčistenie vlasov. Je to kompletné ošetrenie, ktoré sa hodí k rutinnej hygiene v kúpeľni.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

15,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: HEDRIN All in One ŠAMPÓN 1×100 ml, zdravotnícka pomôcka

X42592 ADC

Hlavný popis produktu

Zdravotnícka pomôcka. Vlasový šampón na ničenie vši vlasovej, odstránenie hníd a vyčistenie vlasov. Je to kompletné ošetrenie, ktoré sa hodí k rutinnej hygiene v kúpeľni.

  • likviduje vši narušením ich voskovitej kože, čo spôsobuje ich smrť dehydratáciou,
  • zmenšuje silu potrebnú na odstránenie hníd pri česaní; je dvakrát účinnejšia než samotné česanie a navyše obsahuje čistiacu zložku, takže zanecháva vlasy čisté a vláčne,
  • preukázane likviduje vši v priebehu iba 5 minút,
  • neobsahuje pesticídy,
  • používa sa jednoducho, nemá nepríjemný zápach a má certifikát Allergy Certified.

Spôsob použitia

Dospelí a deti staršie ako 1 rok: Šampón sa nanáša na suché vlasy od koreňov vlasov až po ich končeky. Nechá sa na vlasoch 5 minút, nie dlhšie. Vlasy sa navlhčia, vytvorí sa pena a potom sa opláchne. Potom sa časti vlasov prečešú hrebeňom na odstránenie vší a hníd. Hrebeň sa odporúča posúvať v smere od koreňov vlasov po ich končeky. Vlasy musia prechádzať spodkom zubov na hrebeni.
Následná kontrola sa má vykonať 1 týždeň po aplikácii  - či niektoré vši alebo hnidy neprežili ošetrenie. Ak sa objaví nejaká živá voš, ošetrenie šampónom sa má zopakovať.

Upozornenia: Len na vonkajšie použitie na vlasy a pokožku hlavy. Nepoužívajte na poranenú, infikovanú alebo krvácajúcu pokožku.
Neprehĺtajte. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte, aj ste precitlivený na ktorúkoľvek zo zložiek. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Uchovávajte pri teplote do 30 °C. Uchovávajte v pôvodnom obale. Nepoužívajte po dátume exspirácie. Použite v priebehu 3 mesiacov po otvorení.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.