Frida mom

  (8)
Zoradiť podľa
 • Ochranný brušný pás na zotavenie po cisárskom reze, univerzálna veľkosť (60-120 cm). Praktický pomocník pre každú mamičku po pôrode. Podporuje sťahovanie maternice a brušných svalov a v prípade pôrodu cisárskym rezom chráni citlivú jazvu pred bolestivými nárazmi. Urýchľuje hojenie rany po sekcii, prináša úľavu od bolesti či kŕčov, redukuje opuchy a zápaly.
 • Uľavte si od bolesti a ošetrite presilené miesta vašej "vagi" tým najlepším a najjednoduchším spôsobom. Preč sú časy, kedy si mamičky zložito vyrábali chladivé obklady a vkladali kocky ľadu do popôrodných nohavičiek. Chladiace absorpčné Ice Maxi vložky Frida Mom kombinujú vlastnosti upokojujúceho chladu a absorpčné schopnosti popôrodnej vložky. Sú preto tretím krokom k rýchlemu zotaveniu po pôrode.
 • Frida Mom Sada na zotavenie po cisárskom reze

  1×1 ks, sada na zotavenie po cisárskom reze
  Ucelený súbor pomôcok na každodennú starostlivosť o telo po cisárskom reze, ktorý pomôže dostať sa rýchlo do formy a byť fit. Praktická sada pomôcok na hojenie popôrodných poranení, ochranu jazvy po cisárskom reze a bezstarostné sedenie, státie i chôdzu.
 • Frida Mom Silikónové náplasti na jazvu po cisárskom reze

  1×1 ks, silikónové náplasti na jazvu po cisárskom reze
  Silikónové náplasti na jazvu po cisárskom reze. Náplasti na keloidné aj hypertrofické jazvy z lekárskeho silikónu chránia jazvu po celej dĺžke, udržujú ju v čistote a podporujú jej zahojenie.
 • Ochranný brušný pás s 2 gélovými vankúšikmi – univerzálna veľkosť (60 – 110 cm). Chráni citlivú oblasť brucha pred bolestivými nárazmi. Urýchľuje hojenie jazvy po cisárskom reze, prináša úľavu od bolesti či kŕčov, redukuje opuch a zápal vďaka špeciálnym vreckám, do ktorých sa dajú vložiť hrejivé alebo chladivé vankúšiky.
 • Frida Mom Základná sada do pôrodnice

  1×1 ks, sada do pôrodnice
  Unikátna Frida Mom základná sada do pôrodnice pre rýchle zotavenie po pôrode. Tieto špeciálne navrhnuté pomôcky, ktoré vás budú sprevádzať pri každej ceste na toaletu a poskytnú vašej "vagi" okamžitú úľavu od bolesti.
 • Frida Mom Veľká sada do pôrodnice

  1×1 ks, sada do pôrodnice
  Unikátny súbor pomôcok pre rýchle zotavenie po pôrode. Pre pôrod od prvých kontrakcií až po narodenia bábätka, od intímnej hygieny až po upokojenie a úľavu od bolesti. 5 krokov k rýchlemu zotaveniu po pôrode - intímna hygiena, pohodlné oblečenie, chladivá úľava, upokojenie a úľava od bolesti.