Frida Mom Ochranný brušný pás s gélovými vankúšikmi

1×1 ks, ochranný brušný pás

Značka: FRIDA MOM

Ochranný brušný pás s 2 gélovými vankúšikmi – univerzálna veľkosť (60 – 110 cm). Chráni citlivú oblasť brucha pred bolestivými nárazmi. Urýchľuje hojenie jazvy po cisárskom reze, prináša úľavu od bolesti či kŕčov, redukuje opuch a zápal vďaka špeciálnym vreckám, do ktorých sa dajú vložiť hrejivé alebo chladivé vankúšiky.

49,69
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Frida Mom Ochranný brušný pás s gélovými vankúšikmi 1×1 ks, ochranný brušný pás

X021924

Hlavný popis produktu

Ochranný brušný pás s 2 gélovými vankúšikmi – univerzálna veľkosť (60 – 110 cm).
Chráni citlivú oblasť brucha pred bolestivými nárazmi. Urýchľuje hojenie jazvy po cisárskom reze, prináša úľavu od bolesti či kŕčov, redukuje opuch a zápal vďaka špeciálnym vreckám, do ktorých sa dajú vložiť hrejivé alebo chladivé vankúšiky.

Predná časť pásu chráni ranu zo všetkých strán.
Mäkká úpletová vnútorná vrstva je šetrná k jazve, pevná vonkajšia vrstva zabezpečuje maximálnu ochranu pred nárazmi (napr. pri nosení bábätka či skláňaní sa k nemu pri dojčení).
Vrecká v prednej a zadnej časti na vloženie hrejivých vankúšikov (znižujú bolesť), či chladivých (redukcia opuchov a zápalu).
Prispôsobiteľná veľkosť vhodná pre obvod pása 60 – 110 cm. Pás sa navlečie na brucho, používa sa podľa potreby po cisárskom reze. Vrecká v prednej a zadnej časti na vloženie hrejivých vankúšikov (znižujú bolesť) alebo chladivých (redukcia opuchov a zápalu).

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.