Coxir

Zoradiť podľa
1×150 ml
Tonikum proti starnutiu pleti s kolagénom a slimákovým mucinom. Kolagén a extrakt z čiernej fazule redukuje vrásky, odstraňuje príznaky únavy a dodáva pleti svieži a žiarivý vzhľad.
1×100 ml
Intenzívna emulzia proti starnutiu s peptidmi EFG a kolagénom spevňuje a rozjasňuje pleť.
1×50 ml
Rozjasňujúci pleťový krém s vitamínom C, niancínamidom (vitamín B3) a vitamínom E viditeľne znižuje výskyt nerovnomerného odtieňa pokožky a rozjasňuje pokožku pre zdravú žiarivosť.
1×50 ml
Rozjasňujúce očné sérum s vitamínom C niancínamidom (vitamín B3) a vitamínom E pomáha znižovať začervenanie, tmavé škvrny a nerovnomerný odtieň pokožky. Pre zdravú žiarivosť pleti.
1×100 ml
Čistiaca emulzia so zeleným čajom a slimákovým mucínom hydratuje a zjemňuje pokožku bez upchávania pórov.
1×150 ml
Pena na umývanie tváre so zeleným čajom a slimákovým mucínom odstraňuje make up a nečistoty a zároveň tonizuje pokožku.
1×80 ml
Intenzívna nočná pleťová krém-maska proti príznakom starnutiu s peptidmi EGF a kolagénom spevňuje a rozjasňuje pleť.
1×50 ml
Hydratujúce ampulky s kyselinou hyalurónovou. Rastlinný komplex s aloe vera dodávaju pleti hlbokú hydratáciu po celý deň a zanechávaju ju hodvábnu, jemnú a hladkú.
1×50 ml
Pleťový krém s kyselinou hyalurónovou. Rastlinný komplex s aloe vera dodávaju pleti hlbokú hydratáciu po celý deň a zanechávaju ju hodvábnu, jemnú a hladkú.
1×80 ml
Nočná maska s kyselinou hyalurónovou. Rastlinný komplex s aloe vera dodávaju pleti hlbokú hydratáciu po celý deň a zanechávaju ju hodvábnu, jemnú a hladkú.
1×150 ml
Rozjasňujúci pleťový tonikum s vitamínom C, niancínamidom (vitamín B3) a vitamínom E pomáha znižovať začervenanie, tmavé škvrny a nerovnomerný odtieň pokožky. Pre zdravú žiarivosť pleti.
1×150 ml
Pleťový tonikum z oleja čajovníka pupočníku ázijského a sopečnéj vody zužuje póry a čisti citlivú pleť náchylnú na akné.
1×100 ml
Pleťová emulzia s kyselinou hyalurónovou. Rastlinný komplex s aloe vera dodávaju okamžitú, extrémnu vlhkosť počas celého dňa, aby sa zlepšila štruktúra a tón pleti.
1×150 ml
Pleťový tonikum s kyselinou hyalurónovou. Rastlinný komplex s aloe vera dodávaju okamžitú, extrémnu vlhkosť počas celého dňa, aby sa zlepšila štruktúra a tón pleti.