LA ROCHE-POSAY

  (140)
LA ROCHE-POSAY

PRE LEPŠÍ ŽIVOT S CITLIVOU PLEŤOU

Značka La Roche-Posay, odporúčaná viac ako 90 000 dermatológmi po celom svete* si dáva za cieľ zaistiť tie najbezpečnejšie a najúčinnejšie riešenia pre podporu zdravia a zlepšenie kvality života ľudí s citlivou pleťou. Vďaka svojej expertíze a spolupráci s dermatológmi ponúka kompletný rad produktov na akné, atopiu, citlivú až alergickú pokožku, na podporu regenerácie a hojenia kože, make-up alebo ochranu pred UV žiarením.

*Prieskum trhu s dermokozmetikou vykonaný spoločnosťou IQVIA, v období od novembra do decembra 2022, medzi dermatológmi 46 krajín (spolu viac než 80 % svetového HDP),ktorí odpovedali na otázku: Akú dermokozmetickú značku odporúčate svojim pacientom najčastejšie?

UNIKÁTNE ÚČINKY TERMÁLNEJ VODY LA ROCHE-POSAY!

Kúpele La Roche-Posay sú najväčšími dermatologickými kúpeľmi v Európe, kde sú pomocou termálnej vody La Roche-Posay, s vysokým obsahom selénu, riešené mnohé kožné ochorenia. Táto termálna voda s prebiotickými účinkami, je tiež nevyhnutným základom každého prípravku La Roche-Posay, vďaka čomu má každý prípravok antioxidačné a terapeutické účinky, podporuje vyrovnanosť kožného mikrobiomu, regeneráciu aj upokojenie citlivej a podráždenej pokožky. 

DERMATOLOGICKÁ STAROSTLIVOSŤ O VAŠU CITLIVÚ PLEŤ

Všetky produkty sú dermatologicky testované a vyvinuté pre tú najcitlivejšiu pleť. Preto majú prípravky La Roche-Posay minimalistické zloženie a sú vytvorené na základe striktnej formulačnej charty pod dohľadom dermatológov. Využívajú najmodernejšie vedecké poznatky a dermatologicky aktívne látky v praktických a príjemných textúrach na každodenné používanie a pravidelnú aplikáciu nielen na citlivú pokožku.

Zoradiť podľa