Taste of the Wild

  (19)
Zoradiť podľa
 • Nielen pečený bizón alebo jahňacie sa vošli do tohto exkluzívneho baleniea pre šteňatá. To je napchané i ďalšími druhmi divokého mäsa. Pridaný lososový olej zaručí tú správnu výživu pre vášho malého vlka. Porcie sviežeho ovocia a Želéniny zásobí telo potrebnými vitamíny a antioxidanty.
 • Pred lovcom mazaným ako líška si v husto zalesnenom apalačskom údolí máloktorý jeleň nájde bezpečnú skrýšu. Aj keď váš pes nie je práve veľký poľovný šampión a prebýva radšej na kresle v obývačke ako v lesoch a lúkach, DNA prastarých psovitých šeliem v ňom nemáte šancu zaprieť.
 • Dva luxusné druhy rýb sa mrskají v tomto balenie. Neodolateľne čerstvý pstruh a voňavý údený losos dostanú vašu mačku do kolien. Ľahké Rybae proteíny pre dokonalú stavbu tela, ovocie a Želénina ako zdroj vitamínov a antioxidantov a taurín pre superzrak. Skvelá voľba pre mačiatka aj dospelých šelmy.
 • Maškrtní vlci pred rokmi preháňali po severoamerických prériách mohutné bizóny a radi u toho Zaúčali svoje zvedavé potomkov. Práve vlčie DNA ženie vaše šteňa za krmivom High Prairie Puppy. v ňom si môže pochutnať práve na pečenom Bizonovi a hromade ďalších druhov mäsa plného divokých bielkovín.
 • Maškrtní vlci pred rokmi preháňali po severoamerických prériách mohutné bizóny a radi u toho Zaúčali svoje zvedavé potomkov. Práve vlčie DNA ženie vaše šteňa za krmivom High Prairie Puppy. v ňom si môže pochutnať práve na pečenom Bizonovi a hromade ďalších druhov mäsa plného divokých bielkovín.
 • Aj Rybolov museli vlci ovládať, ak dostali zálusk na čerstvého lososa. O to viac, keď chceli kúzlo neuveriteľne zdravých Rybaích proteínov ukázať svojim potomkom. Taste of the Wild Pacific Stream Puppy má týchto bielkovín hromadu, pretože je v ňom na zahryznutie losos čerstvý aj údený, rovnako tak ako ďalšie druhy sviežich rýb. Ideálny pre malé labužníkov, ktorí majú radi ľahší, zdravá, ale výživné jedlá.
 • Mäso z amerického diviaka tvori neobvyklý základ tohto lákavého krmiva. Doplniť chuť ešte pribehol kus Hovädzieho. v Southwest Canyon splní úlohu strukoviny toľko vychvaľovaná cícer, chuť zase podčiarknu pivovarské kvasnice, ktoré sú zároveň výborným zdrojom B-komplex vitamínov. Ľanové semienko poskytne potrebné omega-3 mastné kyseliny, aby bolo toto balenie perfektne vyvážené.
 • Psy sme zmenili na svoj obraz, ich chute však zostali rovnaké ako v divokej histórii. Či už máte doma vysvaleného atléta, malého obývačkového mazlíčka alebo múdreho priateľa v najlepších rokoch, prírodné pudy občas zavelia a chuť na zverinu nejde zahnať.
 • Základným výživným kameňom tohto baleniea je čerstvá zverina z amerických borovicových lesov. Krmivo je určené pre psy akéhokoľvek veku a akejkoľvek veľkosťi a poskytuje výborný pomer omega nasýtených kyselín. Proteíny z divokého mäsa doplnené o cícer, ovocie a Želéninu pre dokonalú vyváženosť a energiu pre každodenné aktivity. Trávenie zase prispejú pridaná pre- a probiotiká.
 • Svetovo preslávené Jahňacie z novozélandských Želéných pastvín a Austrálie
 • Mladé jemné jahňacie, to sú skvelé a ľahko stráviteľné bielkoviny. Pečené mäso pochádzajúce najmä zo sviežich a pokojných pastvín Nového Zélandu a Austrálie a na to divoké mäso z drsných amerických hôr. Bezobilné Sierra Mountain je klasicky doplnené o vitamínovú bombu v podobe ovocia a Želéniny.
 • Čerstvá kačica pre psie fajnšmekrov a pečená pre tých, čo to radi horúce. Do toho morka a exkluzívne prepeličie mäso. To všetko je divoké hydinové krmivo Wetlands. Dokonalú srsť si váš pes udrží vďaka omega-3 a -6 mastným kyselinám, ktoré dodá morská Rybaa. Zmes ovocia a Želéniny zase zabezpečí potrebnú dávku vitamínov a antioxidantov a pre obilniny miesto zákonite nie je.
 • Voňavá zverina tvorí základ tohto divokého baleniea, ktoré je primárne určené pre menšie plemená. Krmivo totiž obsahuje malé kúsky a zároveň je skvele vyvážené, pretože okrem diviny a ďalších druhov mäsa obsahuje aj vychvaľovaný cícer, vajcia, ovocie, Želéninu a bylinky - všetko, čo váš pes pre dostatok energie a dobrej chuti potrebuje.
 • I Rybaolov museli vlci ovládat, pokud dostali zálusk na čerstvého lososa. Grizzly ale nikdy neviděl rád dalšího konKuranta ve svém potoce, který ho zásoboval neuvěřitelně zdravými Rybaími proteiny. Těch Taste of the Wild Pacific Stream obsahuje hromadu, protože je v něm k nakousnutí losos čerstvý i uzený, stejně tak jako další druhy svěžích Ryba. Ideální pre gurmány, kteří mají rádi lehčí, zdravá, ale výživná jídla, nebo je zrovna trápí zažívání. Omega-3 a -6 mastné kyseliny obsažené v Rybaím mase navíc zajistí vašemu psovi krásnou srsť. Ten so pak zkrátka bude cítit jako Rybaa ve vodě, pokud ho necháte zaRybaařit si v tomto fantastickém balenie.
 • Vôňu údeného lososa je sakramentsky ťažké odolať. v balenie Pacific Stream navyše pláva aj losos čerstvý a s ním ďalšie morské plutvy. Ľahké Rybae proteíny sú nenahraditeľné, dodajú potrebné proteíny a navyše uľaví zažívanie. Svoju zdravú úlohu v tomto bezobilném krmive splní aj zmes ovocia a Želéniny so zásielkou vitamínov a antioxidantov.
 • Vôňu údeného lososa je sakramentsky ťažké odolať. v balenie Pacific Stream Puppy pre šteňatá navyše pláva aj losos čerstvý a s ním ďalšie morské plutvy. Ľahké Rybae proteíny sú nenahraditeľné, dodajú potrebné proteíny a navyše uľaví zažívanie. Pokvapkaná lososovým olejom dôležitým pre správny telesný vývoj vášho šteňaťa.
 • Americká pečená zverina a údený losos, to je jedinečná kombinácia chutí a vôní pre vašu maškrtný mačku. Naozaj vysoký obsah proteínov pre ideálne vývoj už od mačiatka a dávka taurínu veledůležitého pre mačacie zrak. Zmes čerstvých bobúľ, strukoviny, probiotiká a hrsť byliniek, všetko plní svoju dôležitú funkciu a na obilniny miesto nezostalo.
 • Americký diviak si odjakživa bál o svoje štetiny, keď si preháňal skalnatým juhozápadným kaňonom. Maškrtný vlk mu totiž nikdy nič nedaroval av úzkom kaňone lovil nekompromisne. Práve diviak, ako veľmi unikátny zdroj divokých bielkovín a aminokyselín, je na zahryznutie v balení Taste of the Wild Southwest Canyon.
 • Taste of the Wild Wetlands, to je balenie divokej drôbeže nalovenej práve pre vášho labužníka.