Hurá do školy

  (473)

 

Návrat do školských lavíc je za rohom. Pre mnohých rodičov je to výzva. Aby ste nemuseli behať po rôznych obchodoch, pripravili sme pre vás jednoduchý zoznam školských potrieb a písacích potrieb na vyučovanie, do družiny, či na krúžok. Mysleli sme aj na imunitu detí, ktorá po prázdninách v kolektíve dostane zabrať.  Tú je potrebné poriadne podporiť, aby odolala náporu školského prostredia. Vo väčšine škôl si deti prinášajú na začiatku školského roku aj hygienické potreby. U nás nájdete všetko potrebné od mydielka až po toaletný papier

Ako pripraviť nielen svoje dieťa ale aj seba na začiatok školského roka si prečítajte aj v našom článku Návrat do školy po prázdninách

 
Pekný a funkčný peračník je základ pre vášho školáka. V našej ponuke nájdete plne vybavené peračníky pre najmenších školákov v krásnych detských chlapčenských a dievčenských dizajnoch ale aj jednoduché malé peračníky a puzdrá na písacie potreby pre staršie deti. Okrem peračníka je vhodné zaobstarať pred začiatkom školského roka sadu farbičiek či fixiek a pár ceruziek a pier, tie sa počas roka strácajú veľmi ľahko. 
 

Štýlový ruksak či školská taška nie je len taká maličkosť, je potrebné dobre zvážiť hmotnosť, materiál a v neposlednom rade dizajn, ak chceme u nášho malého školáka zabodovať. U nás nájdete trendy batohy a tašky v severských jemných dizajnoch. A k nim zladené vrecká na prezuvky, krúžok či do družiny. 

  

Imunitu detí je dobré podporiť najmä keď ich čaká návrat do školského či škôlkárskeho kolektívu. Aby sa detský organizmus pripravil a obrnil proti vírusom je dobré začať podporovať imunitu už v auguste. Skvelou formou sú napríklad gumené vitamíny v hravej a ľahko stráviteľnej forme v podobe gumených medvedíkov 

Desiatový box či krabička musí byť dobre uzatvárateľná, ideálne s priehradkami na oddelenie potravín a v peknom dizajne pre väčších aj menších školákov. A práve takéto desiatové boxy vám ponúkame. Dokonca si k niektorým môžete zladiť ajfľašu na pitie a vytvoriť štýlový set

  

Na začiatku školského roka býva strašiakom pre všetkých rodičov obdobie vší. Pripravte sa v predstihu a majte prípravok proti všiam a hrebienok na vyčesávanie v domácej lekárničke. Do školskej tašky pribaľte jednu dve detské náplaste na prípadné malé poranenie, či odreninu v družine alebo na cvičení.  

Prvé čiary a písmenká ale aj prvé slohové práce a výtvory s kružidlom sa najlepšie píšu do nových voňavých zošitov. Čisté, aj s riadkami podľa toho, na aký predmet ich bude vaše dieťa potrebovať nájdete v našej širokej ponuke. A nezabudnite na čo najviac čistých papierov na všetky umelecké výtvarné počiny.  

Zoradiť podľa
 • Dorithricin

  1×20 tbl, lokálne antibiotikum na bolesť hrdla
  Na liečbu zápalu a bolesti hrdla spojenej s bolestivým prehĺtaním a na liečbu zápalu ústnej dutiny, hrtana, hltana a ďasien vyvolaného baktériami.
 • Dr. Max Morská voda EXTRA

  30 ml, hypertonický nosový sprej
  Morská voda EXTRA je pomôcka, ktorá pomáha pri zápale sliznice nosohltana, paranazálnych dutín alebo pri upchatí nosa.
 • Fenimax 1 mg/g gél

  1×30 g, gél v tube
  5.0
  (1)
  Gél pomáha pri svrbení a podráždenej pokožke.
 • Dr. Max Losinit proti všiam a hnidám

  1×120 ml, na vlasy a pokožku hlavy
  Prípravok na lokálnu aplikáciu na vlasy a pokožku hlavy, ktorá slúži na odstránenie vši detskej a zabránenie rozvoja hníd.
 • Olynth 0,1 %

  1×10 ml, liek, aerodisperzia
  Liek, ktorý znižuje opuch sliznice nosa, uľahčuje dýchanie a uvoľňuje hlieny.
 • 4.9
  (65)
  FlowFlex SARS-CoV-2 antigénový samodiagnostický test.
 • Imunoglukan P4H 100 mg

  1×60 cps, výživový doplnok
  5.0
  (2)
  Doplnok výživy obsahujúci imunoglukan-prírodnú látku a vitamiín C. Pomáha pri tvorbe kolagénu, chráni pred oxidačným stresom, priaznivo pôsobí na imunitný systém.
 • Dr. Max Octanový krém

  1×110 g, octánový krém
  Obnovuje pokožku pri poštípaní hmyzom. Zjemňuje poštípanie a svrbenie.
 • Dr. Max Hroznový cukor s vitamínom C

  1×14 ks, jahodová príchuť
  4.7
  (6)
  Hroznový cukor s vitamínom C s príchuťou jahôd.
 • Dr. Max Hroznový cukor s vitamínom C

  1×14 ks, pomarančová príchuť
  5.0
  (7)
  Hroznový cukor s vitamínom C s príchuťou pomarančov.
 • 5.0
  (2)
  Obväz sterilný hydrofilný na ošetrenie, krytie rán. Má dobrú absorpčnú schopnosť.
 • 5.0
  (1)
  Obväz sterilný hydrofilný na ošetrenie, krytie rán. Má dobrú absorpčnú schopnosť.
 • Olynth 0,05 %

  1×10 ml, liek, aerodisperzia
  Liek, ktorý znižuje opuch sliznice nosa, zlepšuje dýchanie a uvoľňuje hlieny.
 • VIROSTOP Ústny sprej

  1×30 ml, ústny sprej proti chrípke, prechladnutiu a bolesti hrdla
  4.8
  (12)
  Efektívna ochrana pred COVID-19, chrípkou a prechladnutím. V prípade choroby účinne zmierňuje prejavy COVID-19, chrípky a ďalších ochorení horných dýchacích ciest.
 • Junior-angin pastilky pre deti

  1×24 ks, pastilky pre deti
  Doplnok výživy, ktorý napomáha zmierňovať bolesť hrdla a plní ochrannú funkciu-chráni sliznice úst a hltana. Vhodné pre deti od 4 rokov. Jahodová príchuť.
 • Výživový doplnok pre krátkodobé použitie. Obsahuje prírodný Imunoglukan®, vitamín C a zinok, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k zníženiu vyčerpania a únavy.
 • OLYNTH PLUS 1 mg/50 mg/ml

  1×10 ml, aer nao (fľ.HDPE biela)
  OLYNTH PLUS nosová roztoková aerodisperzia obsahuje xylometazolíniumchlorid a dexpantenol. Xylometazolíniumchlorid vyvoláva rýchle stiahnutie krvných ciev v nosovej sliznici a znižuje opuch nosovej sliznice. Dexpantenol je liečivo odvodené z vitamínu, kyseliny pantoténovej, ktoré urýchľuje hojenie nosovej sliznice a chráni ju.
 • Junior-angin sirup pre deti

  1×100 ml, výživový doplnok
  Doplnok výživy vo forme sirupu. Napomáha zmierňovať suchý kašeľ a bolesť hrdla. Bez cukru a alkoholu. Vhodný pre deti od 1 roka.
 • Doktor Sirup kalciový sirup

  1×100 ml, s príchuťou Jahôd s vanilkou
  Kalciový sirup s príchuťou jahôd a vanilky. Obsahuje unikátnu kombináciu účinných zložiek, ktoré sú potrebné a nevyhnutné v každej fáze života.
 • Doktorka Sirupová kalciový sirup

  1×100 ml, s príchuťou Jahôd s vanilkou
  Kalciový sirup s príchuťou jahôd a vanilky. Obsahuje unikátnu kombináciu účinných zložiek, ktoré sú potrebné a nevyhnutné v každej fáze života.
 • Panadol Novum 500 mg

  1×24 tbl, proti horúčke a bolesti
  Liek s analgetickým a antipyretickým účinkom. Pomáha tlmiť bolesť rôzneho pôvodu a znižovať teplotu. Vhodný pri chrípkovych stavoch. Šetrí žalúdok.
 • TUSSIREX JUNIOR sirup

  1×120 ml, sirup
  Sirup na kašel. Zmierňuje suchý dráždivý a prieduškový kašel.
 • Junior-angin lízanky pre deti

  1×8 ks, lízanky pre deti
  Lízanky liečia bolesť hrdla pre deti. Majú príjemnú jahodovú príchuť.
Hurá do školy

Hurá do školy