Avène Termálna voda

1×50 ml, termálna voda v spreji

Značka: AVÈNE

Prirodzene upokojujúca a zjemňujúca Termálna voda Avène je nevyhnutnou starostlivosťou pre všetky typy citlivej pleti, vrátane tej najcitlivejšej. Je vhodná na tvár aj telo pre celú rodinu (dojčatá, deti, dospelí).

5,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Avène Termálna voda 1×50 ml, termálna voda v spreji

X04576 ADC

Hlavný popis produktu

Prirodzene upokojujúca a zjemňujúca Termálna voda Avène je nevyhnutnou starostlivosťou pre všetky typy citlivej pleti, vrátane tej najcitlivejšej. Je vhodná na tvár aj telo pre celú rodinu (dojčatá, deti, dospelí).

1. ČISTÁ A PRIRODZENÁ

Termálna voda Avène poskytuje upokojenie citlivej a podráždenej pleti, vo svojej čistej forme, tak ako bola stvorená prírodou. Jej čistota a unikátne zloženie sú starostlivo chránené na celej ceste od prameňa až k vašej pleti.

2. JEDINEČNÉ A NEMENNÉ ZLOŽENIE

Minerálne vlastnosti
Zaisťujú veľmi dobrú znášanlivosť, zjemňujú kožu a obnovujú kožnú bariéru:
- Nízky obsah minerálov 266 mg/l
- Vyvážený pomer vápnika a horčíka
- Bohatá na kremičitany: 10,6 mg/l
- Bohatá na stopové prvky Fe, Mn, Zn, Cu...
- Neutrálne pH 7,5
- Je bakteriologicky čistá

Biologické vlastnosti
Komplex aktívnych látok vytvorených mikroflórou Termálnej vody Avène (aqua. dolomiae). Poskytuje pleti upokojenie, zjemnenie a pôsobí proti podráždeniu.

3. ŠIROKÉ SPEKTRUM VYUŽITIA TERMÁLNEJ VODY AVÈNE

• pri podráždení
• pri sčervenaní
• po holení
• po odlíčení
• pri spálení od slnka
• pri slnečnej alergii
• pri zapareninách
• po športe
• po epilácii
• pre fixáciu mejkapu
• pre osvieženie (v lete, na cestách)

HYDROTERAPEUTICKÉ CENTRUM AVÈNE
Viac než 200 rokov sa hydroterapeutické centrum Avène špecializuje na dermatologickú liečbu citlivej kože. Je zamerané predovšetkým na atopickú dermatitídu u detí (vo veku už od 4-5 mesiacov) a dospelých, všetky formy ekzému, lupienku, jazvy a následky popálenín, svrbenie a svrbivé kožné ochorenia. Ročne je tu liečených v priemere 2800 pacientov (detí aj dospelých). Ich spokojnosť je tým najdôležitejším potvrdením jedinečnosti Termálnej vody Avène. Priaznivé účinky liečby pretrvávajú aj niekoľko mesiacov po terapii. Hydroterapeutické centrum tiež obdržalo mnohé uznania kvality, najmä ide o certifikát Aquacert HACCP, ktorý kúpele Avène obdržali ako prvé kúpele venované dermatológii.
 

Návod na použitie:

Nastriekajte na kožu jemnú "hmlu". Nechajte niekoľko minút pôsobiť, potom jemne dosušte suchým odličujúcim tampónom.

Upozornenie:

Netrepať.

Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ani po použití. Uchovávajte mimo dosah detí. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplote presahujúcej 50 °C. 

Zloženie:

Avène THERMAL SPRING WATER (Avène AQUA). NITROGEN.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.