Diablo

  (11)
Zoradiť podľa
 • Veľmi chutné tvrdé cukríky s príchuťou smotany a mäty. Každý cukrík samostatne balený. Zloženie: Isomalt, Maltitol, voda, kokosový olej, smotana (6%), glycerín, soľ, aróma. Farbivá: E171, sójový lecitín. Farbivá: E141. Sladidlo: Acesulfám. Môže obsahovať stopy orechov, arašidov, sezamu, gluténu. Nevhodné pre deti do 3 rokov, riziko udusenia. Vhodné pre ľudí s diétou s kontrolovaným príjmom cukru.
 • Zloženie: pšeničná múka, sladidlá (maltitol, xylitol), rastlinný palmový tuk (s antioxidanty: extrakt bohatý na tokoferol a E304), pšeničný škrob, hrachová vláknina, ryžová múka, kypriaci látky (hydrogénuhličitan sodný, uhličitan vápenatý a uhličitan horečnatý), aróma činidlo a farbivo (E160a). Môže obsahovať stopy mliečnych derivantov a orechov. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry. Vhodné pre ľudí s diétou s kontrolovaným príjmom cukru.
 • Zloženie: Sladidlo maltitol, glykozidy 0,02%, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, maslo, emulgátor: sójový lecitín, aróma. Vhodné pre ľudí s diétou s kontrolovaným príjmom cukru.
 • Zloženie: Sladidlo maltitol, kakaové maslo, lieskové orechy (12%), kakaová hmota, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, emulgátor: sójový lecitín a E476, aróma. Kakaová sušina: min. 30%. Vhodné pre ľudí s diétou s kontrolovaným príjmom cukru.
 • Zloženie: Sladidlá (maltitol a steviol glykozidy (0,02%)), kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, extrudovaná ryža (ryžová múka, kukuričná múka, soľ) (12%), kakaová pasta, maslo, emulgátor (sójový lecitín) a aróma. Kakao: minimálne 30%. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry. Bezlepková čokoláda. Vhodné pre ľudí s diétou s kontrolovaným príjmom cukru.
 • Diablo Arašidy V Mliečnej Čokoláde So Stéviou

  1×1 ks, aračidy v mliečnej čokoláde
  Zloženie: Mliečna čokoláda (69,5%), sladidlá (maltitol, steviol glykozidy), kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová pasta, sušené odstredené mlieko, vláknina inulín, koncentrované maslo, sušená srvátka, emulgátor (sójový lecitín) a aróma, arašidy (29,8%), glazúry (E414 E904), kakaovej sušiny: minimálne 30% v mliečnej čokoláde. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry. Môže obsahovať stopy orechov. Vhodné pre ľudí s diétou s kontrolovaným príjmom cukru.
 • Zloženie: Sladidlá (glykozidy maltitolu a steviolu (0,02%)), rastlinné tuky a oleje (kokosové, slnečnicové a olivové), kakaová pasta, sušená srvátka, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, kakaové maslo, oriešková pasta (3,5%), sušené odstredené mlieko, lyofilizovaná malina (2%), emulgátor (sójový lecitín) a aróma. Výrobok môže obsahovať stopy orechov. Bezlepková Bonboniéra. Vhodné pre ľudí s diétou s kontrolovaným príjmom cukru.
 • Diablo Bezlepková Biela Čokoláda Nátierka

  1×1 ks, čokoládová nátierka
  Vyrobené z prémiovej belgickej čokolády. Zloženie: Maltitol, rastlinný olej (repkový, palmový), sušené mlieko 7%, sušená srvátka 6% (z mlieka), emulgátor (slnečnicový lecitín), príchute.   Môže obsahovať stopy orechov, arašidov, sezamu. Tento produkt neobsahuje pridaný cukor, ale obsahuje prírodne sa vyskytujúce cukor. Produkt obsahuje sladidlo (maltitol). Vhodné pre vegetariánov. Vhodné pre ľudí s neznášanlivosťou k lepku, obsahuje <20ppm lepku. Vhodné pre ľudí s diétou s kontrolovaným príjmom cukru.
 • Zloženie: Mliečna čokoláda, 48% (sladidlá (Maltitol, glykozidy Steviol)), kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, sušené odstredené mlieko, vláknina (inulín), koncentrované maslo, srvátkový prášok, emulgátor (sójový lecitín) a aróma), sladidlá (glykozidy maltitolu, sorbitolu a steviolu), arašidy (21%), zahusťovadlo (E414), farbivá (E171, E150c, E160a, E162, E163, E100) a poleva (E903). Kakaová sušina: minimálne 30% v mliečnej čokoláde . Môže obsahovať stopy orechov. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry. Vhodné pre ľudí s diétou s kontrolovaným príjmom cukru.
 • Vyrobené z prémiovej belgickej čokolády. Zloženie: Maltitol, rastlinný olej (repkový, palmový), odtučnený mliečny prášok (7%), lieskové orechy (6,5%), odtučnené kakao, sušená srvátka (z mlieka), emulgátor (slnečnicový lecitín), príchute. Môže obsahovať stopy orechy a arašidov, sezamu. Tento produkt neobsahuje pridaný cukor, ale obsahuje prírodne sa vyskytujúce cukor. Produkt obsahuje sladidlo (maltitol). Vhodné pre ľudí s neznášanlivosťou k lepku, obsahuje <20ppm lepku. Vhodné pre ľudí s diétou s kontrolovaným príjmom cukru.
 • Bezlepková čokoláda s jahodami a bez cukru.