Bears With Benefits

  (13)
Zoradiť podľa
 • Gumové medvedíky s biotínom pre vlasy, pokožku a nechty. Koncentrovaný komplex 11 vitamínov a minerálov pôsobí priaznivo na zdravie vlasov, pokožky i nechtov. Každý medvedík obsahuje extra silnú dávku biotínu (5 000 mg). Vhodné pre vegánov. Bez obsahu cukru, sladené Stevie.
 • Gumené medvedíky bez cukru s vitamínom D3 na posilnenie imunity. Komplex vitamínu D3 a betakaroténu podporuje správne fungovanie imunity a dobrý stav svalov, kostí a zubov. Zlepšuje duševnú pohodu a kognitívne funkcie mozgu.
 • Bears With Benefits Hey Flawless Youth anti-age vitamíny pre pleť s ceramidy bez cukru

  1×60 ks, doplnok výživy proti starnutiu vo forme gumených cukríkov
  Gumové medvedíky pre mladšiu pleť s ceramidy. Patentovaný komplex ceramidov s kyselinou hyalurónovou pleť vyživuje zvnútra a viditeľne tak redukuje prejavy starnutia. Suchej pleti dodáva hydratáciu a pružnosť, zmierňuje vrásky. Bez obsahu cukru, prisladené prírodné Stevie. Obsahuje kolagén vhodný aj pre vegánov!
 • Bears With Benefits I am Woman vitamíny a minerály pre menopauzu

  1×60 ks, výživový doplnok pre ženy na menopauzu
  Gumené medvedíky s vitamínmi a minerálmi pre menopauzu. Koncentrovaná formula s pupalkovým olejom pozitívne reguluje hormonálnu aktivitu a zmierňuje nepríjemné príznaky menopauzy - návaly tepla, potenie a podráždenosť.
 • Bears With Benefits vitamíny pre sviežu a čistú pleť so zinkom

  1×60 ks, výživový doplnok na stres pre sviežu a čistú pleť vo forme gumových cukríkov
  Gumené medvedíky pre sviežu a čistú pleť so zinkom. Vysoko koncentrovaný komplex vitamínov zlepšuje stav pleti so sklonom k akné. Konopný olej podporuje rýchlejšie hojenie vyrážok a zároveň dodáva pleti žiarivý vzhľad. Zinok udržiava normálny stav pokožky.
 • Bears With Benefits Born This Way vitamíny s kolagénom, Q10 a kyselinou hyalurónovou bez cukru

  1×90 ks, výživový doplnok proti starnutiu vo forme gumených medvedíkov
  Gumové medvedíky pre mladšie a krajšiu pleť. Koncentrovaný koktail anti-age koktail obsahuje patentovaný kozmetický kolagén, ktorý pleti navracia pružnosť a mladosti. Jeho účinky posilňuje hĺbkovo hydratačný kyselina hyalurónová a omladzujúce koenzým Q10. Bez obsahu cukru, prisladené prírodné Stevie.
 • Gumové medvedíky s biotínom pre vlasy, pokožku a nechty. Koncentrovaný komplex 11 vitamínov a minerálov pôsobí priaznivo na zdravie vlasov, pokožky i nechtov. Každý medvedík obsahuje extra silnú dávku biotínu (5 000 mg). Vhodné pre vegánov.
 • Bears With Benefits Bootylicious Shape spevňujúci vitamíny s kolagénom

  1×60 ks, doplnok výživy proti celulitíde vo forme gumových macíkov
  Gumové medvedíky s kolagénom pre krajšiu figúru. Komplex antioxidantov a vitamínov s koncentrovaným kolagénom spevňuje pokožku celého tela a zmierňuje viditeľné známky celulitídy. Bez obsahu cukru.
 • Bears With Benefits One Bear a Day vitamíny pre podporu imunity bez cukru

  1×90 ks, výživový doplnok pre podporu imunity vo forme gumených cukríkov
  Gumové medvedíky s vitamínmi pre podporu imunity. Denná dávka vitamínov v jedinom chutnom medvedíkovi. Receptúra ​​obsahuje vitamíny A, B6, B12, C, D a E doplnené o kyselinu listovú a niacín. Bez obsahu cukru, prisladené prírodné Stevie. Vhodné pre vegánov.
 • Bears With Benefits Trust your gut vitamíny pre lepšie zažívanie & detox bez cukru

  1×60 ks, doplnok výživy na lepšie trávenie a detox vo forme gumených cukríkov
  Gumové medvedíky s prebiotikami pre lepšie zažívanie. Koncentrovaný komplex vitamínov s jablčným otcom podporuje metabolizmus a zlepšuje fungovanie čriev. Napomáha detoxikáciu organizmu. Bez obsahu cukru, prisladené prírodné Stevie. Vhodné pre vegánov.
 • Gumové medvedíky s antioxidantmi pre zdravšie opálenie. Receptúra ​​s patentovaným antioxidačným komplexom z červeného pomaranča chráni kožu pred negatívnymi účinkami UV žiarenia - fotostarnutím a hyperpigmentácie. Zjednocuje opálenie pleti. Bez obsahu cukru, prisladené prírodné Stevie. Vhodné pre vegánov.
 • Bears with Benefits vitamíny s medom a zinkom na podporu imunity

  1×60 ks, výživový doplnok na podporu imunity vo forme gumových cukríkov
  Gumené medvedíky s medom a zinkom na podporu imunity. Koncentrovaný komplex vitamínu C, zinku a medu posilňuje organizmus počas prechladnutia a vírusov, ktoré sú typické pre zimné obdobie. Spolu s extraktom z bazy čiernej zmierňuje kašeľ, bolesti hrdla a prechladnutie.
 • Bears with Benefits multivitamínový komplex pre deti bez cukru

  1×60 ks, multivitamín pre deti vo forme gumených cukríkov
  Gumové medvedíky pre deti s multivitamínmi. Každodenný komplex na podporu imunity obsahuje tie najdôležitejšie vitamíny: A, B6, B12, B2, C, K2, D3, E+ vitamín D nevyhnutný pre zdravý rast kostí. Zloženie je obohatené o minerály (biotín, zinok a jód). Vhodné pre vegánov a deti od 4 rokov. Bez obsahu cukru, sladené stéviou.