Vtech

  (12)
Zoradiť podľa
 • Detská opatrovateľka s prehľadným displejom, integrovaným svetelným projektorom NEMO, izbovým teplomerom a skvelou kvalitou zvuku. Vibračné upozornenie, dosah až 460 m, uspávanky. Opatrovateľka vám navyše umožní (vďaka kvalitnému zvuku a obojstrannému spojeniu) komunikovať so svojím dieťaťom a prispieť tak k jeho pokojnému spánku.
 • Disponuje veľkým farebným displejom s veľkým rozlíšením, digitálnym zoomom, izbovým teplomerom, nočným módom a nočným svetlom, voliteľnou hlasitosťou upozornenia, výdržou až 19 hodín monitorovacieho času a dosahom až 300 m. , čo vám umožní zostať v neustálom kontakte s dieťaťom.
 • VTech BM1000, detská opatrovateľka bez displeja

  1×1 ks, detská opatrovateľka bez displeja
  Šikovný a dômyselne spracovaný pomocník pri starostlivosti o vaše bábätko!
 • Detská pestúnka bez displeja, výdržou batérie až 14 hodín monitorovacieho času, dosahom až 460 m a nastaviteľnou úrovňou hlasitosti upozornenia. Inovovaný dizajn.
 • Kvalitná detská pestúnka s prehľadným displejom, nočným svetlom, izbovým teplomerom, dosahom až 460 m, výdržou batérie až 14 hodín monitorovacieho času a uspávanky. Pestúnka Vám navyše umožní, vďaka kvalitnému zvuku a obojsmernej komunikácii, hovoriť na diaľku na Vaše dieťa a prispieť tak k jeho pokojnému spánku.
 • Opatrovateľka VM5463 má priamo v detskej jednotke zabudovanú nočnú lampu s adaptívnym svetlom, ktoré dieťa neoslepí. Vstavané teplotné čidlo, vďaka ktorému už nemusíte mať v detskej izbe ďalšie teplomery, prístroj vás o tom presne informuje. Projekcia hviezd, ktorá osvetľuje strop, sa zapne, akonáhle zariadenie zaznamená zvuky. Nastavenie pod miernym uhlom ukáže jemné, krásne hviezdne nebo. Nastavte dobu trvania projekcie, po ktorej sa automaticky vypne.
 • VTECH DM1215, detská pestúnka s duálnou batériou, so záznamom zvuku. Nová opatrovateľka s duálnou batériou. Na batérii je nielen rodičovská jednotka ale aj jednotka u dieťaťa. Takto použitie opatrovateľky nie je limitované zdrojom elektrickej energie a môžete ju používať takmer kdekoľvek na cestách doma na záhrade… Praktickou výhodou je vreckové prevedenie.
 • Opatrovateľka BM 5150 je nová vylepšená verzia známeho modelu BM4200. Má vylepšený väčší 5-palcový farebný displej a kameru v tvare roztomilého medvedíka. Zariadenie je štýlovou úpravou do detskej izby, ale je aj skvelým pomocníkom pri starostlivosti o bábätko. Skvelá pomoc a krásny vzhľad v jednom. Opatrovateľka BM 5150 je presne taká. Výborná pomôcka pri strážení bábätka vo dne aj v noci. Ak počujete svoje bábätko, môžete naň hovoriť bez toho, aby ste vstúpili do miestnosti, kde odpočíva. Aktuálna regulácia izbovej teploty vďaka vstavanému čidlu.
 • Nová opatrovateľka Vtech VM5550 je nástupcom známeho modelu BM4600. Zariadenie má lepší, väčší 5-palcový displej. Môžete automaticky nakláňať, otáčať a približovať pomocou roztomilej sovy kamery, ktorá bude dokonalým zavŕšením izbičky vášho bábätka.
 • Plnohodnotná detská video pestúnka s prehľadným farebným displejom 2.4 ", izbovým teplomerom, digitálnym zoomom, nočným módom a dosahom až 300 m.
 • Opatrovateľka VM5255 má veľkú 5-palcovú obrazovku s veľmi dobrým rozlíšením, vďaka ktorej máte svoje bábätko pod kontrolou vo dne aj v noci. Video opatrovateľka VM5255 s kamerou otočnou o 270 stupňov - už sa nikdy nebudete báť o pokojný spánok vášho dieťaťa. Má adaptívne nočné svetlo, ktoré sa aktivuje, akonáhle je detekovaný zvuk. Ovládajte teplotu vzduchu v miestnosti, kde je bábätko, vstavaný teplomer v opatrovateľke ju bude ukazovať s presnosťou na 1 stupeň.
 • VTECH Batéria BT-AAAX2-550MHA pre detskú pestúnku BM2300