Dr. Mayer

  (10)
Dr. Mayer
Zoradiť podľa
 • Dr. Mayer Sonická kefka GTS2085

  1×1 ks, sonická kefka
  Ultra-tichá moderná sonická kefka s diamantovou čistiacou hlavicou je tým najlepším nástrojom pre Vašu dentálnu hygienu. Vylepšená dynamická sonická technológia s až 41 000 vibračnými cyklami za minútu, 5 režimov čistenia, dvojminútový časovač.
 • Náhradné čistiace hlavy RBH10K-B

  1×2 ks, náhradné čistiace hlavy, modré
  Náhradné čistiace hlavy pre detskú kefku model GTS1000K.
 • Dr. Mayer Sonická kefka GTS2010

  1×1 ks, sonická kefka
  Jednoduchý, účelný dizajn a moderné technológie ponúkajú to najlepšie pre nových užívateľov sonických kefiek - vhodné aj pre deti od 12 rokov.
 • Náhradné čistiace hlavice pre model GTS2010. Stredne tvrdé štetiny DuPont. 4 ks v balení.
 • Náhradné čistiace hlavy RBH10K-P

  1×2 ks, náhradné čistiace hlavy, ružové
  Náhradné čistiace hlavy pre detskú kefku model GTS1000K.
 • Elektrická zubná kefka GTS1050

  1×1 ks, elekrická zubná kefka
  Elektrická zubná kefka k rýchlemu a dokonalému odstránenie zubného plaku, nečistôt a zvyškov jedál. Oscilačné kefka má dve rýchlosti s maximálnym počtom kmitov 8800 za minútu a časovač, ktorý odmeria dve minúty čistenia zubov.
 • Náhradné čistiace hlavy RBH10

  1×2 ks, náhradné čistiace hlavy
  Náhradné čistiace hlavy pre modely GTS2050UV, GTS2000 a GTS2060.
 • Dr Konrad Ichtamol pasta

  1×30 ml, starostlivosť o pokožku
  Ichtamolová pasta s obsahom ichtamolu (1,5%). Je určená na starostlivosť o kožu detí a dospelých.
 • Dr. Mayer Sonická kefka GTS2066

  1×1 ks, sonická kefka
  Elektrická zubná kefka sonická, 40000 kmitov/min, počet režimov: 4, časovač a indikátor batérie, počet náhradných hlavíc: 2ks – jemným silikónom potiahnuté telo, 40000 cyklov za minútu, 4 režimy čistenia (čistenie, jemný režim, bielenie a masáž), časovač 2 minúty s indikáciou integrovaný nabíjací podstavec, silná Li-ion batéria s prehľadným indikátorom nabitia, v balení dve náhradné hlavice
 • Ústna sprcha WT5000

  1×1 ks, odstraňuje baktérie
  Odstraňuje baktérie z medzizubných priestorov a záhybov ďasná v okolí zubov, kam kefky a zubná niť nedosiahnu. Masíruje a stimuluje ďasná, čím zlepšuje ich prekrvenie, posilňuje ich a pomáha ich udržať zdravé. Ideálny nástroj pre čistenie okolo mostíkov, koruniek a zubných strojčekov.

Dr. Mayer je mladá a neustále sa vyvíjajúca značka, ktorá dlhodoba spolupracuje s odborníkmi a dizajnérmi, aby vyvivnula produkty, ktoré uspokoja celú radu užívateľov. Pri výrobkoch kladie dôraz na kvalitu spracovania, funkčnosť a na maximálnu spokojnosť zákazníkov. Je poprednou značkou na trhu profesionálnej a domácej zubnej starostlivosti.

\