Farmax

Zoradiť podľa
1×60 cps, 30+30 zadarmo
Výživový doplnok Q Max Active 60 cps (30 + 30 zadarmo) podporuje srdcovo-cievny systém. Výživový doplnok Q Max Active obsahuje redukovanú formu koenzýmu Q10 s garantovanou Kaneka QHTM kvalitou.
1×90 cps, + extrakt z plodov šípok, 60+30 cps zadarmo
Výživový doplnok Vitamín C s postupným uvoľňovaním + extrakt z plodov šípok.
1x30 cps, výživový doplnok
MaxiCor® forte obsahuje v kapsule min. 90 % omega-3 nenasýtených mastných kyselín (vo forme etylesterov) vyrobených čistením oleja získaného z vybraných druhov morských rýb.
10×10 ks (100 ks)
Preventan® Akut s novou príchuťou obsahuje originálnu aktívnu látku ProteQuine® a vitamín C, ktorý prispieva k normálne funkcii imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
1×30 tbl, výživový doplnok
Preventan® Akut obsahuje originálnu aktívnu látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a vitamín C, ktorý prispieva k normálne funkcii imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Na akútne užívanie.
1×30 tbl, obohatený o vitamín C
Preventan® Akut s novou príchuťou obsahuje originálnu aktívnu látku ProteQuine® a vitamín C, ktorý prispieva k normálne funkcii imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
1×30 tbl, výživový doplnok
Podpora imunity už v dutine ústnej (cmúľacie tablety). Obsahuje originálnu aktívnu látku ProteQuine a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcií imunitného systému. Český originál s unikátnym zložením. Určený na dlhodobé užívanie.
1×90 tbl, ovocný mix
Medvedia sila pre Vaše deti v chutných cmúľacích tabletách s ProteQuine®, inulínom a s vitamínom C pre imunitu.
1×90 cps, 60+30 zadarmo
Vitamin D3 prispieva k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, tým prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí, zubov a k normálnej hladine vápnika v krvi.
1×24 tbl
Výživový doplnok obsahuje originálnu aktívnu látku ProteQuine, Laktoferín a vitamín C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
1×90 tbl, výživový doplnok
Obsahuje zmes biologicky aktívnych látok ProteQuine® a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k zníženiu vyčerpania a únavy. So sladidlami zo stévie.
1×24 tbl, výživový doplnok
Doplnok výživy obsahujúci Protequine, kolostrum a vitamín C. Vhodný na prevenciu pred infekciami dýchacích ciest, pri bolesti hrdla, pri únave.
1×60 cps, výživový doplnok
Ostropestrec Plus Farmax® obsahuje kombináciu dvoch bylín, ostropestreca mariánskeho (Silybum marianum) a schizandry čínskej (Schizandra chinensis) vo forme štandardizovaných bylinných extraktov v želatínových kapsulkách s obsahom min.80% silymarínu. Naviac s obsahom cholínu, ktorý prispieva k normálnemu metabolizmu lipidov a k udržaniu normálnej činnosti pečene.
1×90 cps, 60+30 zadarmo
Výživový doplnok obsahuje štandardizovaný extrakt z listov Ginkgo biloby (Ginkgo dvojlaločné) s prídavkom horčíka.
10×10 tbl
Výživový doplnok.
1×20 tbl,
Výživový doplnok Vitamín C s vlákninou s príchuťou citrónu, pomaranča a marhule.
1×20 tbl, 10+10 ZADARMO
Originálna trojkombinácia látok: kanadská brusnica, medvedica lekárska, D-manosa. Určený pre akútne užívanie.
10×10 cps
Výživový doplnok obsahuje kombináciu 8-ich kmeňov laktobacilov a bifidobaktérií.
Produkty značky Farmax sú vyvíjané na základe moderných vedeckých poznatkov. Farmax nekompromisne dbá na najvyššiu kvalitu surovín. Všetky produkty Farmax sú vyrábané v režime Správnej výrobnej praxe podľa medzinárodných požiadaviek, čím je zaručená kvalita a účinnosť.