Diet Esthetic

Zoradiť podľa
1×200 ml, odličovacia emulzia
Odličovacia emulzia Biphase Beauty Purify je veľmi jemný kozmetický prípravok, ktorý rýchlo, dôkladne, ale veľmi šetrne odlíči vašu tvár. Dvojzložková emulzia obsahuje bezfarebný viskózny olej bisabolol, ktorý je hlavnou zložkou silice rumančeka pravého a po stáročia sa ho využíva v kozmetickom priemysle pre jeho blahodárne účinky na pleť.
1×30 ml, pleťové sérum
Pleťové sérum Diet Esthetic Vit Vit OX je kozmetický prípravok určený na vyhladenie vrások a regeneráciu pokožky tváre. Sérum hĺbkovo vyživuje, hydratuje a jemne odstraňuje odumreté kožné bunky.
1×500 ml, telové mlieko
Hydratačné telové mlieko Diet Esthetic Body 10 je určené pre suchú až atopickú pokožku. Prípravok hĺbkovo hydratuje pokožku, dodáva jej potrebnú výživu a prirodzenú pružnosť.
1×50 ml, denný aj nočný krém
Pleťový krém Diet Esthetic Diamond cream je luxusný kozmetický prípravok, ktorý vyživuje, hydratuje a jedinečným spôsobom regeneruje pleť.
1×150 ml, telové mlieko
Telové mlieko s hadím jedom Snake Active je veľmi účinný kozmetický prípravok s jedinečným zložením, ktorý je určený na ošetrenie, intenzívnu výživu a hydratáciu všetkých typov pokožky.

Diet Esthetic je svetovo známa španielska kozmetická firma, v ktorej sortimente sa nachádza čisto prírodná kozmetika, ktorá obsahuje starostlivo vybrané ingrediencie. Vďaka svojmu zloženiu pomáha táto kvalitná kozmetika sa starať o pleť mužov i žien, zlepšuje stav pokožky a predchádza jej predčasnému starnutiu. Pomocou darov prírody udržuje táto kozmetika bez chémie a parabénov pleť zdravú, krásnu a vyživenú a navyše ju spoľahlivo chráni.

\