My Earthday

  (4)
Zoradiť podľa
  • Detská čistiaca pena MyEarthday Bubble Foaming Cleanser je určená na jemnú pokožku tváre a rúk, najmä pre deti s veľmi citlivou pleťou. Má pH najbližší k pH pokožky tváre, teda 5,5. Odstraňuje nečistoty po vonkajších aktivitách, prach alebo zvyšky opaľovacieho krému a zanecháva pokožku hydratovanú a jemnú. Vhodná aj pre alergikov. Neobsahuje žiadne chemické ani škodlivé ingrediencie, iba organické prírodné zložky, ktorým môžete veriť. Pri kontakte s očami pena nepáli.
  • Detský osviežujúci šampón MyEarthday Fresh Shampoo s ľahko kyslým pH (6,5) je vhodný pre citlivú detskú pokožku hlavy a prvé vlásky. Efektívne pôsobí na detskú seboreu, nedráždi pokožku a je vhodná aj pre alergikov. Neobsahuje žiadne chemické ani škodlivé ingrediencie, iba organické prírodné zložky, ktorým môžete veriť. Produkt je vhodný pre deti od narodenia aj ich rodičov.
  • Detský telový gél MyEarthday Mild Body wash je určený pre jemnú detskú pokožku, najmä pre deti s veľmi citlivou pleťou a alergikmi. Má pH najbližší k pH pokožky, teda 5,5. Odstraňuje nečistoty a pot a zanecháva pokožku hydratovanú a jemnú. Neobsahuje žiadne chemické ani škodlivé ingrediencie, iba organické prírodné zložky. Produkt je vhodný pre deti od narodenia aj ich rodičov.
  • MyEarthday SKIN CARE SADA

    1×1 ks, (ŠAMPÓN, TELOVÝ UMÝVACÍ GÉL, HYDRATAČNÉ MLIEKO)
    Súprava MyEarthday Skin Care Set obsahuje: My Earthday JEMNÝ TELOVÝ UMÝVACÍ GÉL 300ml + My Earthday OSVIEŽUJÚCI ŠAMPÓN 300ml + My Earthday HYDRATAČNÉ MLIEKO 150ml