Kocostar

Zoradiť podľa
1×3 g / 2 pcs
Hydrogélová maska na očné okolie proti vráskam. Formula obsahuje Zlato a Tokoferyl acetát čo poskytujú antioxidanty, ktoré obnovujú narušenú kožnú bariéru.
1×40 g / 1 sheet
Tónovacia maska pre výživu mastnej a problematickej pleti vďaka obsahu vitamínov a 100% bavlnenéj latke, ktorá dokonale priľne ku kontúram tváre a pôsobí ako druhá vrstva pleti. Odporúča sa pre každú vekovú skupinu. Hĺbkovo čistí póry, odstraňuje z pokožky odumreté kožné bunky.
1×16 ml / 2 pcs
Hydratačná maska na nohy. Doprajte unaveným nohám ľahké a voňavé ošetrenie, aby ste mohli byť pripravení na ďalší deň.
1×3 g / 1 sheet
Hydrogélová maska na pery s extraktom z perál a niacinamidom pre zmäkčenie a rozjasnenie pier.
1×40 g / 1 sheet
Protizápalová maska pre výživu mastnej a problematickej pleti vďaka obsahu vitamínov a 100% bavlnenéj latke, ktorá dokonale priľne ku kontúram tváre a pôsobí ako druhá vrstva pleti. V súčinnosti s prírodnými antioxidantmi podporuje ochrannú bariéru pleti. Odporúča sa pre každú vekovú skupinu. Pre unavenu a zvädnutu pleť.
1×40 g / 1 sheet
Zmäkčujúca maska pre citlivú pleť z 100% bavlnenéj latky, ktorá dokonale priľne ku kontúram tváre a pôsobí ako druhá vrstva pleti. Odporúča sa pre každú vekovú skupinu. Účinné zložky pokožku, revitalizujú ju a rozjasnuju. Zmäkčuje citlivú pleť so začervenaním.
1×23 ml / 1 sheet
Čierná čistiaca pleťová maska je vyrobená zo špeciálneho hodvábu naplneného tradičným vysoko kvalitným dreveným uhlím nazývaným binchōtan (známeho tiež ako biele uhlie; čistí upchaté póry odstránením jemných nečistôt a zvyškov). Hlavný účinok - čistenie a zvlhčenie.
1×3 g / 1 sheet
Hydrogelová maska na pery, ktorá intenzívne zvlhčuje a upokojuje suché, popraskané pery. Hlavný účinok - hydratácia/ revitalizácia suchých pier.
1×3 g / 2 pcs
Očná hydrogélová maska s extraktom zo striebra a acetátu vitamínu E intenzívne stará o unavenú pleť očného okolia. Ich hlavnou funkciou je rozjasnenie, omladenie a vyhladenie pleti očného okolia.
1×3 g / 1 sheet
Hydrogelová maska na pery s vôňou ruže, ktorá okamžite zvlhčuje a vyživuje suché, popraskané pery a dodáva peram výnimočný jas.