H&S Men ultra

  (4)
Zoradiť podľa
  • Šampón proti lupinám: Účinne bojuje s lupinami, svrbiacou, mastnou a suchou pokožkou hlavy (svrbenie spojené s lupinami) Až 72 hodinová ochrana proti lupinám a skvelo vyzerajúce vlasy bez lupín (viditeľné lupiny pri pravidelnom používaní) Šampón Sport fresh pre celkovú starostlivosť naplnený povzbudzujúcim mentolom pre ultra čistú pokožku hlavy a poddajné vlasy Dermatologicky testovaný, pH vyvážený a s antioxidantmi pre jemnú starostlivosť a na každodenné použitie Na všetky typy vlasov. Svetová značka č. 1 medzi šampónmi (výpočet spoločnosti P&G na základe predaja šampónov)
  • Šampón proti lupinám: Účinne bojuje s lupinami, svrbiacou, mastnou a suchou pokožkou hlavy (svrbenie spojené s lupinami) Až 72 hodinová ochrana proti lupinám a skvelo vyzerajúce vlasy bez lupín (viditeľné lupiny pri pravidelnom používaní) Šampón Old Spice proti lupinám s tónmi santalového dreva dodáva príjemnú vôňu a pocit dôkladného umytia Dermatologicky testovaný, pH vyvážený a s antioxidantmi pre jemnú starostlivosť a na každodenné použitie Na všetky typy vlasov. Svetová značka č. 1 medzi šampónmi (výpočet spoločnosti P&G na základe predaja šampónov)
  • Šampón proti lupinám: Účinne bojuje s lupinami, svrbiacou, mastnou a suchou pokožkou hlavy (svrbenie spojené s lupinami) Až 72 hodinová ochrana proti lupinám a skvelo vyzerajúce vlasy bez lupín (viditeľné lupiny pri pravidelnom používaní) Šampón Deep cleanse pre celkovú starostlivosť naplnený výťažkami z uhlia pre ultra čistú pokožku hlavy a poddajné vlasy Dermatologicky testovaný, pH vyvážený a s antioxidantmi pre jemnú starostlivosť a na každodenné použitie Na všetky typy vlasov. Svetová značka č. 1 medzi šampónmi (výpočet spoločnosti P&G na základe predaja šampónov)
  • Šampón proti lupinám: Účinne bojuje s lupinami, svrbiacou, mastnou a suchou pokožkou hlavy (svrbenie spojené s lupinami) Až 72 hodinová ochrana proti lupinám a skvelo vyzerajúce vlasy bez lupín (viditeľné lupiny pri pravidelnom používaní) Šampón Total Care pre celkovú starostlivosť naplnený morskými minerálmi pre ultra čistú pokožku hlavy a poddajné vlasy Dermatologicky testovaný, pH vyvážený a s antioxidantmi pre jemnú starostlivosť a na každodenné použitie Na všetky typy vlasov. Svetová značka č. 1 medzi šampónmi (výpočet spoločnosti P&G na základe predaja šampónov)