CARNILOVE

Zoradiť podľa
1×100 g, vlhké krmivo pre dospelé mačky 
CARNILOVE BIELE Kuracia maso ZO SVALOVINY kačička BAŽANT pre DOSPELÉ mačky.
1×100 g, vlhké krmivo pre dospelé mačky
CARNILOVE BIELE Kuracie mäso ZO SVALOVINY & Jahňacie pre DOSPELÉ mačky.
Vysoko stráviteľné maso z diviny pre podporu rozvoja svaloviny. maso je veľmi diétne, čím podporuje zdravie tráviaceho traktu a vďaka nízkemu cholesterolu pôsobí ako ochrana srdca.
1×1,5 kg, granule pre psy
Carnilove Fresh Kapr Pstruh byl navržen s respektem k původní přirozenosti psů tak, aby jim poskytl vyváženou stravu bohatou na čerstvé mäso v kombinaci s různými druhy Želéniny, ovoce a bylin
Vysoko stráviteľné maso z diviny pre podporu rozvoja svaloviny. maso je veľmi diétne, čím podporuje zdravie tráviaceho traktu a vďaka nízkemu cholesterolu pôsobí ako ochrana srdca.
Zverina a sobie mäso.
Maškrty pre psov , diviačia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 32%, obsah čerstvého mäsa so sušinou 35%, tuk (kurací) 11%, bez obilnín, s antioxidantmi
Polomäkké a chrumkavé pochúťky pre mačky Carnilove Snack s čerstvým kačacím mäsom.
Carnilove Fresh Chicken & Rabbit je superprémiové, holistické krmivo bez obilnín a zemiakov s čerstvým mäsom pre dospelé mačky.
Zloženie: Kura (78%), prepelica (12%), glycerín rastlinného pôvodu, chlorid sodný. Analytické zložky: dusíkaté látky 28,0%, hrubý tuk 27,0%, vlhkosť 18,0%, popol 11,0%, vláknina 2,1%. Nepoužívajte ako kompletné krmivo. Uchovávajte v chlade a suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Holistické vysoko kvalitné krmivo z kačice a morka bez obilnín a bez zemiakov pre perfektnú kondíciu svalov, kosťí a kĺbov veľkých mačiek (Maine Coon, Ragdoll, Siberian Cat.
Carnilove Fresh Pštros Jahňacie byl navržen s respektem k původní přirozenosti psů, tak aby jim poskytl vyváženou stravu bohatou na čerstvé mäso v kombinaci s různými druhy Želéniny, ovoce a bylin.
Maškrty pre psov , kačacia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 32%, obsah čerstvého mäsa so sušinou 35%, tuk 6%, bez obilnín
Zloženie: morka (60%), kačica (26%), sleď (4%), glycerín rastlinného pôvodu, brusnice (1%), chlorid sodný. Analytické zložky: dusíkaté látky 29,0%, hrubý tuk 28,0%, vlhkosť 18,0%, popol 7,2%, vláknina 2,0%. Nepoužívajte ako kompletné krmivo. Uchovávajte v chlade a suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
1×100 g, vlhké krmivo pre dospelé mačky 
CARNILOVE BIELE KROCANIE mäso ZO SVALOVINY LOSOS pre DOSPELÉ mačky.
1×100 g, vlhké krmivo pre dospelé mačky
CARNILOVE Biele morčacie mäso ZO SVALOVINY & SOB pre DOSPELÉ mačky.
1×12 kg, psie granule
Carnilove Salmon & Turkey for Puppy 12kg
Maškrty pre psov , lososová príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 33%, obsah čerstvého mäsa so sušinou 35%, tuk (kurací) 11%, bez obilnín, s antioxidantmi
Losos a moriak pre šteňatá.
Chrumkavé jahňacie mäso Wild Reward (bez obilnín a zemiakov) s brusnicami - pre silnú imunitu
Lahodná mäkká maškrta vhodná pre všetky psy. s medvedím cesnakom, pre spomalenie starnutia.
Polomäkké a chrumkavé pochúťky pre mačky Carnilove Snack s čerstvým mäsom z lososa.
Holistické vysoko kvalitné krmivo z lososa a morka bez obilnín a bez zemiakov pre zdravý rast mačiatok.
Zloženie: morka (85%), zverina (5%), glycerín rastlinného pôvodu, čierne ríbezle (0,5%), chlorid sodný. Analytické zložky: dusíkaté látky 29,0%, hrubý tuk 28,0%, vlhkosť 18,0%, popol 7,2%, vláknina 2,0%. Nepoužívajte ako kompletné krmivo. Uchovávajte v chlade a suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením.