Bomby do kúpeľa

  (11)

Čo by to bol za relax vo vani bez poriadnej šumivej bomby? Sú vtipné, krásne voňajú a pokožke celého tela dodajú zamatový pocit hebkosti. Doprajte si čas pre seba vo vani plnej omamnej vône.

Zoradiť podľa
 • Šumivá bomba do kúpeľa s osviežujúcou vôňou citrusov.
 • Šumivá bomba do kúpeľa so sladkou vôňou jahôd a malín.
 • EMI Bomba do kúpeľa hrozno sada 8 ks

  1×1 set, bomby do kúpeľa
  Hroznové bomby do kúpeľa - Prevoňajte a zrelaxujte sa vo vašom kúpelnovom zážitku Hroznové bomby do kúpeľa sú skvelým spôsobom, ako pridať do vášho relaxačného rituálu kúpania ďalší rozmer.
 • Darčeková sada šumivých bômb do vane - Relaxácia a pohoda vo vašom domácom kúpeľni Ak hľadáte dokonalý darček pre niekoho, kto si potrpí na chvíle relaxácie a radosť zo zmyslových zážitkov, darčeková sada šumivých bômb do vane je tým správnym výberom. Táto sada ponúka skutočný zážitok z kúpeľa, ktorý pomôže prečistiť myseľ, uvoľniť telo a vytvoriť príjemnú atmosféru.
 • Bomba do kúpeľa s jahodovou vôňou - Zážitok plný pohody a romantiky Ak hľadáte spôsob, ako si dopriať nezabudnuteľné chvíle relaxácie a romantiky, bomba do kúpeľa s príjemnou jahodovou vôňou je presne to, čo potrebujete. Táto kúpeľová bomba dokáže z bežného kúpeľa spraviť skutočný zážitok, ktorý vám pomôže uniknúť zo stresu každodenného života.
 • EMI Bomba do kúpeľa citrus sada 8 ks

  1×1 set, bomby do kúpeľa
  Bomby do kúpeľa s vôňou citrusu - Uvoľnenie a starostlivosť vo vašom kúpelnovom zážitku Bomby do kúpeľa s citrusovou vôňou prinášajú do vášho kúpeľného rituálu osviežujúci a príjemný rozmer. Tieto ručne vyrobené bomby nielen že skvele vyzerajú, ale aj úžasne voňajú, čo prispieva k celkovému zážitku pokoja a relaxu.
 • EMI Bomba do kúpeľa Lavender 120 g

  1×1 ks, bomba do kúpeľa
  Šumivá bomba s vôňou levandule - Relaxácia a Starostlivosť Šumivé bomby sú obľúbeným spôsobom, ako si dopriať chvíle oddychu a starostlivosti o seba. Táto konkrétna šumivá bomba s vôňou levandule prináša viac než len príjemnú vôňu. Jej terapeutický účinok na psychiku je považovaný za uvoľňujúci a podporujúci.
 • EMI Bomba do kúpeľa Citrus 125 g

  1×1 ks, bomba do kúpeľa
  Šumivá kúpeľová bomba s bambuckým maslom - Starostlivosť a Uvoľnenie Šumivé kúpeľové bomby sa stali obľúbeným spôsobom, ako si dopriať chvíle relaxácie a starostlivosti o svoje telo. Táto konkrétna bomba s pridaným bambuckým maslom prináša viac než len príjemný kúpeľ. Jej zloženie je navrhnuté tak, aby poskytovalo komplexnú starostlivosť a uvoľnenie pre celé telo.
  Bomby do kúpeľa

  Bomby do kúpeľa