Ibalgin 400 mg 48 tabliet

1×48 tbl, liek

Značka: IBALGIN

Ibalgin zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach pohybového ústrojenstva, taktiež tlmí horúčku, ktorá sprevádza napr. choroby z prechladnutia.

Varianty podľa počtu tabliet
4,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

Šikovná alternatíva značky Dr.Max

Voltaren Rapid 25 mg mäkké kapsuly

1x20 cps, rýchla uľava od bolesti s protizápalovým účinkom
Voltaren Actigo Extra 25 mg mäkké kapsuly pre rýchlu uľavu od bolesti chrbta, poúrazových bolestiach svalov a kĺbov s protizápalovým účinkom.

O produkte: Ibalgin 400 mg 48 tabliet 1×48 tbl, liek

7880A ADC

IBALGIN® 400 POMÁHA ZMIERNIŤ MIERNU AŽ STREDNE SILNÚ BOLESŤ

  • Zmierňuje bolesti rôzneho pôvodu: bolesť hlavy, migrénu, bolesti svalov, kĺbov, bolesti chrbta a zubov
  • Úľava od bolestivej menštruácie
  • Účinná látka ibuprofén tiež zmierňuje bolestivé príznaky prechladnutia, chrípky a akútnych zápalov horných dýchacích ciest (spôsobených napr. respiračnými vírusmi)
  • Ibalgin® 400 má protizápalový účinok a znižuje horúčku

Ibalgin® 400 je vhodný pre celú rodinu (deti od 12 rokov), účinne pomáha pri bolesti, tlmí zápal a znižuje horúčku. Ibalgin®, s účinnou látkou ibuprofén, účinkuje proti bolesti hlavy, migréne, bolesti svalov a kĺbov, bolesti chrbta, zubov a proti menštruačným bolestiam. Ibalgin® možno na výslovné odporúčanie lekára, pokiaľ je to nevyhnutné, užívať aj v prvom a druhom trimestri tehotenstva.

VIAC SPÔSOBOV, AKO ŽIŤ BEZ BOLESTI

Ibalgin® pomáha s úľavou od bolesti už desiatky rokov. Naša ružová tabletka sa stala obľúbeným liekom proti bolesti pre tisíce ľudí. My však chceme ponúknuť viac možností, ako uľaviť od bolesti.

Vedeli ste, že niekoľko štúdií preukazuje, že pozitívny prístup k životu, pravidelné cvičenie a dodržiavanie pitného režimu, môže účinne znížiť riziko vzniku bolesti? Cvičenie aspoň 2 – 3x týždenne a doprianie dostatku pozornosti, odpočinku a regenerácie vášmu pohybovému aparátu, pomôže predísť bolesti. Dodržiavaním správneho pitného režimu (muži minimálne 2,5 litra, ženy 2 litre denne) môžete predísť bolestiam hlavy, kĺbov a svalov, zápche, poklesu fyzickej a duševnej aktivity a strate koncentrácie.

MÔŽEM UŽÍVAŤ IBALGIN 400 V TEHOTENSTVE ALEBO PRI DOJČENÍ?

Tehotné ženy môžu užívať Ibalgin® 400 iba v 1. a 2. trimestri tehotenstva, a to na výslovné odporúčanie lekára, pokiaľ je to nevyhnutné. Prípravok nesmú užívať ženy v treťom trimestri tehotenstva.

Dojčiace ženy môžu užívať Ibalgin® 400 len na výslovné odporúčanie lekára.

DÁVKOVANIE A SPÔSOB PODÁVANIA ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE PRI BOLESTI A HORÚČKE:

  • Dospelí a dospievajúci od 12 rokov obvykle užívajú 1 filmom obalenú tabletu Ibalgin® 400 3-krát denne, a to buď 1 tabletu jednorazovo alebo podľa potreby, najviac 3 tablety denne.
  • Odstup medzi jednotlivými dávkami sú najmenej 4 hodiny.
  • Neprekračujte dennú dávku 3 tablety počas 24 hodín, ak lekár neurčí inak.
  • Účinkuje proti bolesti do 30 minút, účinok trvá 4 – 6 hodín.

Ibalgin 400

Kedy používať - Pomáha pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, svalov, kĺbov a menštruačné bolsti, znižuje horúčka a tlmí zápal.

Lieková forma - filmom obalené tablety

Účinná látka - Ibuprofén 400 mg

Vek - Dospelí a dospievajúci od 12 rokov

Ibalgin Rapidcaps 400 mg

Kedy používať - Rýchla úľava pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, svalov, kĺbov a menštruačnej bolesti, znižuje horúčku a tlmí zápal

Lieková forma - mäkké kapsuly

Účinná látka - Ibuprofén 400 mg

Vek - Dospelí a dospievajúci od 12 rokov

Ibalgin DUO EFFECT

Kedy používať - Vhodný na liečbu bolesti chrbta a na liečbu poúrazových stavov a následkov športových úrazov, ako sú opuchy a krvné podliatiny, podrvtnutie kĺbu, poranenie mäkkých častí kĺbov.

Lieková forma - dermálny krém

Účinná látka - Ibuprofén 2.5 g (5%), heparionid (100 UI/mg) 0,100 g v 50 g krému

Vek - Dospelí a dospievajúci od 12 rokov

Ibalgin® 400 a Ibalgin® Rapidcaps 400 mg sú lieky na vnútorné použitie. Obsahujú ibuprofén. Ibalgin DUO EFFECT je liek na vonkajšie použitie. Čítajte pozorne písomnú informáciu pre používateľa.
MAT-SK-2400069 – 1.0 – 04/2024

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.