Ibuprofen
Ibuprofen (45)
Ibuprofen je protizápalové liečivo, ktoré sa používa na liečbu bolesti, znižovanie horúčky a zmiernenie zápalu. Je dostupný vo forme tabliet, kapsúl, sirupov, gélov, krémov a iných foriem. Najviac vyhľadávané lieky s obsahom ibuprofenu sú napríklad Ibalgin, Ibuprofen Dr.Max, či rodičmi veľmi obľúbený Nurofen sirup pre deti.
Ibalgin Rapidcaps 400 mg
1×30 cps, liek proti bolestiLiek sa používa na zmiernenie bolesti hlavy, migrény, bolesti zubov, bolesti chrbta, bolesti pri menštruácii, bolesti svalov, pri horúčke a príznakoch prechladnutia a chrípky.-
Ibalgin 400
1×48 tbl, liekIbalgin zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach pohybového ústrojenstva, taktiež tlmí horúčku, ktorá sprevádza napr. choroby z prechladnutia. Ibuprofen Dr.Max 400 mg filmom obalené tablety
1×48 tbl, tlmí bolesť, zápal a znižuje horúčkuDr.Max Ibuprofen zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach pohybového ústrojenstva, taktiež tlmí horúčku, ktorá sprevádza napr. choroby z prechladnutia.
Ibuprofen Dr.Max 400 mg filmom obalené tablety
1×24 tbl, tlmí bolesť, zápal a znižuje horúčkuLiek na zmiernenie bolesti a zníženie horúčky. Obsahuje ibuprofén. Je určený pre dospelých a deti od 12 rokovIbuprofen Dr.Max 400 mg mäkké kapsuly
1×30 cps, liek proti bolestiTlmí bolesti, zmierňuje opuchy pri zápaloch a znižuje horúčku.MIG-400
1×30 tblLiek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Napomáha pri bolestiach hlavy, zubov, svalov. Znižuje teplotu. Zmierňuje opuchy.-
NUROFEN Rapid 400 mg Capsules
1×30 cps, liek proti bolestiLiek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liekov. Tlmí bolesti, zmierňuje opuchy pri zápaloch a znižuje horúčku. Ibuprofén zabraňuje tvorbe niektorých látok (prostaglandínov), ktoré sa podieľajú v organizme na vzniku bolesti, zápalu a horúčky. -
BRUFEN 400
1×50 tbl, liekPotláča zápal, tlmí bolesť a znižuje horúčku. Protizápalový účinok spočíva v znížení tvorby škodlivých látok (prostaglandínov), ktoré vznikajú počas zápalu. -
NUROFEN pre deti čapíky 60 mg
1×10 ks, čapíky na teplotuLiek s obsahom ibuprofenu vo forme čapíkov. Pomáha znižovať teplotu, tlmí zápal a bolesť rôzneho pôvodu. Vhodný od 3 mesiacov / min. 6kg. -
Ibalgin DUO EFFECT
1×100 g, dermálny krémLiek na vtieranie do kože s obsahom ibuprofénu a heparínu. Zmierňuje bolesť, opuch a zápal svalov, šliach, kĺbov, chrbta. Lieči zápal žíl, vstrebáva krvné podliatiny. -
NUROFEN 200 mg
1×24 tblLiek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Napomáha pri bolestiach hlavy, zubov, svalov. Znižuje teplotu. Zmierňuje opuchy.
-
NUROFEN Rapid 400 mg Capsules
1×20 cps, liek proti bolestiLiek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, ako sú bolesti hlavy vrátane migrény, bolesti chrbtice, bolesti pri menštruácii, bolesti zubov, pri bolesti svalov a kĺbov, ktoré sprevádzajú chrípku, a pri poraneniach mäkkých tkanív, ako sú pomliaždeniny a vyvrtnutia. -
Ibalgin 200
1×24 tbl, filmom obalené tabletyLiek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Napomáha pri bolestiach hlavy, zubov, svalov. Znižuje teplotu. Zmierňuje opuchy. -
Ibalgin 400
1×24 tbl, liekLiek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Napomáha pri bolestiach hlavy, zubov, svalov. Znižuje teplotu. Zmierňuje opuchy. -
DOLGIT krém
1×100 g, liekLiek na vtieranie do kože s obsahom ibuprofénu. Vhodný pri liečbe reumatických a nereumatických ťažkostí. Zmierňuje opuch, zápal, bolesť. -
NUROFEN 400 mg
1×24 tblLiek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Napomáha pri bolestiach hlavy, zubov, svalov. Znižuje teplotu. Zmierňuje opuchy. -
Ibolex® 200 mg filmom obalené tablety
1×20 tbl, liekLiek Ibolex® 200 mg sa používa na krátkodobú symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej akútnej bolesti rôzneho pôvodu u dospelých. -
BRUFEN 400
1×30 tbl, liekBRUFEN 400 pôsobí proti bolesti, znižuje zvýšenú teplotu a má protizápalový účinok. Je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov. -
Ibalgin krém
1×100 g, dermálny krémLiek sa používa na miestnu liečbu zápalov kĺbových puzdier, zápalov šliach a svalových úponov, na miestnu liečbu pri reumatických ochoreniach, pri bolestivých stavoch pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov, pri povrchových žilových ochoreniach, na liečbu poúrazových stavov a následkov športových úrazov ako sú opuchy, pomliaždeniny, vyvrtnutie kĺbu, poranenie mäkkých častí kĺbov. -
Ibalgin GEL
1×100 g, dermálny gélLiek na vtieranie do kože s obsahom ibuprofénu. Vhodný pri liečbe reumatických a nereumatických ťažkostí. Zmierňuje opuch, zápal, bolesť. -
Ibalgin® Plus 400 mg/100 mg filmom obalené tablety
1×24 tbl, liekLiek sa používa u dospelých na krátkodobú, symptomatickú liečbu akútnej stredne silnej bolesti, ako je bolesť zubov alebo bolesť hlavy. -
DOLGIT krém
1×50 g, liekLiek na vtieranie do kože s obsahom ibuprofénu. Vhodný pri liečbe reumatických a nereumatických ťažkostí. Zmierňuje opuch, zápal, bolesť. -
DOLGIT krém
1×150 g, liek5.0(1)DOLGIT krém lieči reumatické i nereumatické bolesti pohybového systému. Pôsobí proti bolesti a zápalu. -
Ibuprofen 400 STADA
1×50 ks, tbl flm (blis.)Liek patrí do skupiny nesteroidové antiflogistiká/ analgetiká. -
BRUFEN INSTANT 400 mg šumivý granulát
1×20 tbl, liekPoužíva sa na tlmenie miernej až stredne silnej bolesti, ako je bolesť hlavy, bolesť krížov, bolesť zubov, menštruačná bolesť, bolesť pri poranení mäkkých tkanív, ako je pomliaždenie alebo vyvrtnutie, bolesť po malých operačných výkonoch, bolesť svalov a kĺbov pri chrípke a pri nachladnutí. -
NUROFEN 200 mg liečivá náplasť
1×4 ks, s ibuprofénomÚčinnou látkou je ibuprofén, ktorý patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky -
Ibuprofen STADA 200 mg perorálny prášok
1×20 ks, liekIbuprofén, liečivo v Ibuprofene STADA, patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky pôsobia zmenou spôsobu, akým telo reaguje na bolesť a zvýšenú telesnú teplotu.
