Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl

1×30 cps, liek proti bolesti

Značka: IBALGIN

Liek sa používa na zmiernenie bolesti hlavy, migrény, bolesti zubov, bolesti chrbta, bolesti pri menštruácii, bolesti svalov, pri horúčke a príznakoch prechladnutia a chrípky.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

4,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl 1×30 cps, liek proti bolesti

8176C ADC

IBALGIN® RAPIDCAPS

sa používa na úľavu od bolesti hlavy, migrény, bolesti zubov, bolesti chrbta, menštruačnej bolesti, bolesti svalov, horúčky a príznakov chrípky a prechladnutia.

OKAMŽITE UVOĽŇUJE ÚČINNÚ LÁTKU

Ibalgin® Rapidcaps obsahuje 400 mg ibuprofénu v 1 mäkkej kapsule. Po užití sa želatínový obal kapsuly rozpadá v žalúdočnej šťave a účinná látka sa okamžite uvoľňuje na absorpciu.

RÝCHLYM TEMPOM PROTI BOLESTI

Ibalgin® Rapidcaps 400 mg je rýchly a účinný. Vďaka okamžitému uvoľneniu účinnej látky je vhodný najmä na úľavu od akútnej bolesti zubov, menštruačnej bolesti a bolesti hlavy.

NA ČO SA POUŽÍVA IBALGIN® RAPIDCAPS?

Ibalgin® Rapidcaps 400 mg pomáha rýchlo uľaviť od rôznych druhov bolestí:

DÁVKOVANIE A SPÔSOB UŽÍVANIA

Ibalgin® Rapidcaps 400 mg je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov (od 40 kg telesnej hmotnosti). Vezmite si jednu kapsulu Ibalgin® Rapidcaps 400 mg a zapite ju vodou, až trikrát denne podľa potreby. Medzi jednotlivými dávkami dodržujte interval aspoň 4 hodiny. Tento liek je určený výlučne na krátkodobé užívanie.

Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že môžete byť tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom predtým, ako začnete tento liek užívať. Neužívajte tento liek počas posledných troch mesiacov tehotenstva alebo počas dojčenia. V prvých šiestich mesiacoch tehotenstva sa poraďte so svojím lekárom o užívaní.

ZLOŽENIE

Liek Ibalgin® Rapidcaps 400 mg obsahuje účinnú látku ibuprofén. Ďalšími zložkami sú: makrogol 600, roztok hydroxidu draselného 85% (E525), želatína, čistená voda, tekutý čiastočne dehydrovaný sorbitol (E420), extrakt z košenily 43% (E120).

KONTRAINDIKÁCIE

Neužívajte Ibalgin® Rapidcaps 400 mg, ak ste alergický/á na ibuprofén (účinná látka lieku Ibalgin Rapidcaps 400 mg) alebo na ktorúkoľvek ďalšiu zložku tohto lieku. Ďalšie kontraindikácie sú uvedené v písomnej informácii pre používateľa.

Pozrite si ďalšie lieky radu Ibalgin:

Ibalgin® Rapidcaps 400 mg, mäkké kapsuly je liek na vnútorné použitie. Obsahuje ibuprofén. Ibalgin® 400 je liek na úľavu od akútnej bolesti na vnútorné použitie. Obsahuje ibuprofén. Pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.