Zdravá výživa (444)

Ak ste vianočné sviatky strávili skôr na gauči pri sledovaní popolušky než pri behu v lese a zemiakový šalát prekladali vanilkovými rožkami, je január ten pravý čas zamyslieť sa nad sebou a vrátiť sa späť k zdravému životnému štýluVyhnite sa ale drastickým diétam a hladovkám. Dôležité je robiť malé ale trvalé zmeny, ktoré budú mať z dlhodobého hľadiska veľký efekt.

 Na začiatok odporúčame, sladkosti nahradiť orechmi a sušeným ovocím. V ponuke máme množstvo rôznych zmesí orechov a sušeného ovocia, ktoré si môžete primiešať ráno do jogurtu alebo pribaliť do kabelky ako rýchly zdroj energie na poobedie. Sladené vody vymeňte za bylinkové čajeovocné šťavy. Zimné mesiace sú ideálne na dopĺňanie vitamínov v podobe odšťavovania čerstvého ovocia. Do školy či do práce si začnite nosiť ovocné a zeleninové smoothie, ktoré si rýchlo a ľahko pripravíte smoothie mixéromAk vás prepadne chuť na sladké, namiesto sladkostí dajte prednosť napríklad proteínovým tyčinkám.

Zoradiť podľa
1×2000 g, proteínový prášok
Proteinový prášok s obsahom 70% bielkovín. So sladidlami, Bez aspartámu. Poskytuje 22g bielkovín v jedné porcii.
DESCANTI Protein cookie dominuje vybranými ingredienciami obohatenými o kvalitný mliečny proteín. Tie spolu s príjemnou mäkkosťou sušienky v tvojich ústach vytvoria neopísateľný gurmánsky zážitok. Zachráni ťa pred hladom a spoľahlivo zaženie chute na sladké.
1×1 ks, odšťavovač do kuchyne
Máte radi čerstvé šťavy, ale nemáte dostatok priestoru v kuchyni? Odšťavovač Sage The Juice Fountain Compact je vďaka svojím kompaktným rozmerom pre vás tým správnym spoločníkom do kuchyne.
1×500 g, sušené plody kustovnice čínskej
Plody Kustovnice čínskej oranžovo-červenej farby chuťou pripomínajú zmes brusnice, jablka a šípky.
1×60 g, s citrónovou príchuťou
Proteínová tyčinka, obsahuje 221 kalórií.
Špeciálna potravina určená ako náhrada príjmu potravy pri snahe schudnúť.
1×60 g, náhrada jedla
Špeciálna potravina určená ako náhrada príjmu potravy pri snahe schudnúť.
1×1 ks, bielkovinová tyčinka
Nevšedná bielkovinová tyčinka so sušenými višňami a makom v mliečnej čokoláde ide proti prúdu.
1×60 g, náhrada jedla
Špeciálna potravina určená ako náhrada príjmu potravy pri snahe schudnúť.
1×1000 g, čokoláda
Proteín Soy Isolate je sójový proteín izolát až s 86%-ným podielom bielkovín. Navyše má nízky obsah sacharidov a tukov a vysoký obsah BCAA. Je to ideálny proteín pre vegetariánov a ľudí s neznášanlivosťou laktózy.
1×40 g, lahodná príchuť čokolády
Proteínová tyčinka, obsahuje 134 kalórií.
1×2500 g, proteín s príchuťou
Proteín TrueWhey je srvátkový proteín vyrobený zo 100% srvátky metódou Cross Filtration Method (CFM)- jedna z nakvalitnejších metód spracovania. Má vysoký podiel bielkovín, BCAA, nízku penivosť, výbornú rozpustnosť, vstrebateľnosť a chuť.
5.0
(1)
Kompletné zastúpenie všetkých aminokyselín je v rastlinných bielkovinách vzácnou výnimkou a jednou z nich je práve konopný proteín . Okrem toho v ňom nájdete dokonalú rovnováhu všetkých nenasýtených mastných kyselín omega 3 , 6 a 9.
6×125 ml, mix príchutí
5.0
(2)
Potravina na osobitné lekárske účely. Na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením.
1×510 g, sáčok s voľnou zmesou
Fit4You Vegan Excellence je rastlinný proteín s obsahom 72% bielkovín kombinovaný z ryžového,hrachového a konopného proteínu najvyššej kvality bez tepelných úprav, sladený špeciálnym prírodným sladidlom Stevion.
Dokáže v jednej dávke efektívne doplniť potrebné minerály a vitamíny, je užitočný pre doplnenie pravidelného jedálnička. V 14.tich dňoch chudnutie bez jojo efektu. Podporuje správnu funkciu metabolizmu.
Srvátkový proteín podporuje spaľovanie tukov, špeciálne pre ženy.
4×200 ml, EasyBottle, príchuť vanilková
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely. Príchuť je vanilková.
Bio Vegan Protein je zmes bio rastlinných proteínov s obsahom esenciálnych aminokyselín a BCAA. Nenájdete v ňom laktózu, živočíšne zdroje ani emulgátory. Vďaka svojmu zloženiu je ľahko stráviteľný a výborne rozpustný. Ideálny proteínový doplnok na rast a regeneráciu svalstva pre vegánov.
1×525 g, proteín, čokoláda
Wellness Daily Protein obsahuje 65% bielkovín, vitamíny, obohatený o BCAA a glutamín, MCT tuky a plus tá skvelá chuť. Záleží len na vás, ktorej podľahnete. Ideálny ako na budovanie svalovej hmoty, tak aj pre udržanie už získanej svalovej hmoty.
1×525 g, proteín, slaný karamel
Wellness Daily Protein obsahuje 65% bielkovín, vitamíny, obohatený o BCAA a glutamín, MCT tuky a plus tá skvelá, ovocná chuť. Záleží len na vás, ktorej podľahnete. Ideálny ako na budovanie svalovej hmoty, tak aj pre udržanie už získanej svalovej hmoty.
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely. Zmes na osobitnú výživu pri podvýžive súvisiacej s ochorením, zmes vitamínov, minerálov a stopových prvkov.
1×500 g, kokosové maslo
Kokosové maslo chutí fantasticky, obsahuje všetky cenné živiny z kokosu a je vhodný na rôznorodé využitie. 100% prírodný produkt, bez pridaného cukru a soli.
4×200 ml, EasyBottle, príchuť čokoládová
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely. Príchuť je čokoládová.
4×200 ml, EasyBottle, príchuť lesná jahoda
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely. Príchuť nápoja sú lesné plody.
1×1000 g, čokoláda
5.0
(1)
Beef Protein je komplexný hydrolyzovaný hovädzí proteín s viac ako 90% podielom bielkovín, takmer žiadnym obsahom tuku a sacharidov, naopak vysokým obsahom aminokyselín.
1×1000 g, vanilka
Proteín Soy Isolate je sójový proteín izolát až s 86%-ným podielom bielkovín. Navyše má nízky obsah sacharidov a tukov a vysoký obsah BCAA. Je to ideálny proteín pre vegetariánov a ľudí s neznášanlivosťou laktózy.
Zdravá výživa

Zdravá výživa