Relax mysle (190)

Vedeli ste, že v januári sa nachádza najdepresívnejší deň v roku? Volá sa Blue Monday a vychádza vždy na tretí pondelok v mesiaci január, čo tentoraz pripadlo na 16.1.2023. Pondelok nie je vo všeobecnosti obľúbený deň v týždni. Po Vianociach, keď sviatočná eufória aj výzdoba doslova opadla, peňaženky zívajú prázdnotou, vonku je depresívne sivo a všetko pracovné sa vracia do starých koľají sú tie pondelky ešte o niečo horšie. Ideálny čas na melanchóliu či depresiu. A ako sa tomu brániť? Máme pre vás účinné tipy.

Doprajte si dostatočný a kvalitný spánok - ideálne je prečítať si dobrú knihu a zhasnúť pred polnocou. Ak máte problémy so zaspatím skúste na upokojenie mysle šálku harmančekového čaju alebo výživové doplnky rastlinného pôvodu, ktoré ukľudňujú telo aj myseľ. Nájdite si čas na relax - nechajte svoj každodenný stres a napätie rozplynúť v relaxačnom kúpeli s CBD bombami. Zapáľte si k tomu vonné sviečky a chmurné myšlienky sa rozplynú samé. Prevoňajte svoje okolie vôňou - pozitívne účinky aromaterapie a esenciálnych olejov na myseľ a náladu človeka sú nesporné. Každý olej má jedinečné vlastnosti a liečivé účinky. Vôňa vnesie pohodu aj do pochmúrnych a chladných dní. Na prekonanie únavy vyskúšajte vôňu klinčeka, na upokojenie levanduľu, na osvieženie bude ideálna citrónová tráva. Nakvapkajte si svoj obľúbený olej do difuzéra, pohodlne sa usaďte a relaxujte.

Zoradiť podľa
Melatonín prispieva k skráteniu doby nutnej na zaspávanie.
Držať pospolu s vašimi blízkymi je dôležité. Či už trávite čas so svojou rodinou, priateľmi alebo so svojím domácim miláčikom, všetci si nesmierne užívame tieto spoločné chvíle. Kvitnúce gardénie, opojný jazmín a jemná ľalia utvára dohromady vôňu, ktorá oslavuje a evokuje dobre strávené chvíle. Dekoratívne vonná sviečka v sklenenej dze s viečkom a dvoma knôty. Doba horenia až 170 hodín. Hmotnosť Netto 602 g.
doTERRA Serenity má upokojujúcu vôňu, má antistresové vlastnosti, vytvára pohodu a uvoľnenie pred kvalitným spánkom, po ktorom sa odplaví z tela napätie.
Liek vhodný pri nedostatočnom prívode horčíka potravou, sú vhodné v puberte, rekonvalescencii, po operáciách, počas tehotenstva a dojčenia. Jedna tableta obsahuje 500 mg mliečnanu horečnatého dihydrátu (magnéziumlaktátu dihydrátu), čo zodpovedá 51 mg horčíka.
1×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok prispieva k eliminácii únavy počas cestovania do iného časového pásma.
1×30 cps, výživový doplnok
Goodbye stress kapsuly pomáhajú k odburovaniu stresu a k správnej funkcii psychiky.
Výživový doplnok REVITANERV STRONG je určený na doplnenie bežnej stravy vitamínmi.
1×60 cps, výživový doplnok
Účinný a nenávykový prípravok, ktorý bol vyvinutý na dosiahnutie dobrej nálady, duševnej a fyzickej pohody, zníženie únavy a vyčerpania a vyrovnania sa so stresom.
1×20 ks, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom horčíka a vitamínov B6 a B9. Vitamín B9 (obsahuje Folát) prispieva k správnej funkcii psychiky ako je pamäť a konbcenrácia, odolnosť voči stresu. Horčík prispieva k rovnováhe elektrolytov.
1×40 cps, upokojujúce kapsuly
Má mierne upokojujúci účinok a zmierňuje príznaky nervového napätia. Pri nespavosti pomáha zaspať.
1×60 tbl, melatonín
Melatonín, alebo tiež hormón tmy a spánku, prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie a tiež prispieva k zmierneniu únavy v dosledku časového posunu.
Sviečka s postupným uvoľňovaním 100% prírodného oleja myrhy a oleja medovky
1×90 tbl
. Pomáha pri nervozite a poruchách spánku. Nevyvoláva ospalosť, neovplyvňuje pozornosť.
Sviečka s postupným uvoľňovaním 100% prírodného oleja myrhy a oleja tymianu
Sviečka s postupným uvoľňovaním 100% prírodného oleja myrhy a cédrového oleja (Pinus Sibirica).
Sviečka s postupným uvoľňovaním 100% prírodného oleja myrhy a oleja z konopy siatej ( Cannabis sativa ) bez THC.
Výživový doplnok s melatonínom, extraktom z mučenky a sladidlami.
1×40 tbl, liek
Liek rastlinného pôvodu, ktorý má upokojúci účinok. Zmierňuje príznaky nervového napätia. Pomáha pri nespavosti.
1×60 tbl, liek
Liek zo skupiny homeopatík. Pomáha pri nervozite a poruchách spánku. Nevyvoláva ospalosť, neovplyvňuje pozornosť.
Bio olej s postupným uvoľňovaním 100% prírodného oleja myrhy a oleja z konopy siatej (Cannabis sativa) s CBD
1×30 tbl, doplnok výživy
Doplnok výživy, ktorý pomáha pri nepokoji, úzkosti a napätí. Valeriána a ľubovník majú upokojujúci účinok, horčík a vitamín B6 priaznivo vplývajú na nervový systém.
1×125 ml, sirup na zaspávanie
Uľahčuje zaspávanie, zabraňuje nočnému prebudeniu a vyvolává osviežujúci spánok.
1×20 cps, upokojujúce kapsuly
Liek rastlinného pôvodu, ktorý má upokojúci účinok. Zmierňuje príznaky nervového napätia. Pomáha pri nespavosti.
1×60 cps, výživový doplnok
Unikátne zloženie vám podporí kvalitný spánok a dobrú náladu. Okrem esenciálnej aminokyseliny L-tryptofán obsahuje aj vitamín B6 a B3, vďaka ktorým sa môže meniť na serotonín a melatonín.
1×30 cps, výživový doplnok
Účinný a nenávykový prípravok, ktorý bol vyvinutý na dosiahnutie dobrej nálady, duševnej a fyzickej pohody, zníženie únavy a vyčerpania a vyrovnania sa so stresom.
1×60 tbl,valeriána
Doplnok výživy s rastlinným výťažkom valeriány. Pomáha zmierniť podráždenie, udržiava prirodzený spánok, má upokojujúci účinok.
1×30 cps, výživový doplnok
Nenávyková, extra silná zmes extraktov rastlín: valeriána lekárska, chmeľ obyčajný, medovka lekárska a mučenka opletavá, ktoré podporujú spánok.
Relax mysle

Relax mysle