Medzinárodný deň žien


Všetkým ženám, dievčatám, mamičkám, ženám pracujúcim, aj tým zaslúžene oddychujúcim na dôchodku, prajeme všetko najlepšie k sviatku MDŽ.

Ako malý darček ponúkame overené tipy na produkty, ktoré pomáhajú a spríjemňujú deň ženám v Dr.Max.
Nuance Hyaluron sérum

Používanie sér je podľa mňa jedným z najdôležitejších krokov starostlivosti o pleť. A prečo volím práve také obyčajné hydratačné? Pretože hydratáciu naša pleť potrebuje v každom veku bez ohľadu na to, či je mastná, suchá, problematická. Toto hyalurónové sérum od Nuance je na pleti ľahučké, príjemné. Nezamastí ju, no ponúkne jej riadnu dávku vlahy a hydratácie, pretože obsahuje rôzne veľkosti molekúl kyseliny hyalurónovej. Tým pádom hydratuje moju pleť vo všetkých úrovniach. Ja osobne rada používam vo svojej rutine rôzne aktívne látky, ktoré by však nemali efekt aký majú bez skvelého hydratačného séra. Obal je jednoduchý, elegantný no a obsah je za mňa jednoducho skvelý. Toto je produkt, ktorý v mojej kozmetickej taštičke nesmie nikdy chýbať!Najpredávanejšie produkty z rady NUANCE:
URIAGE Eau Thermale hydratačná nočná maska

Maska veľmi dobre hydratuje a upokojuje moju pleť. Má príjemnú vôňu, aj konzistenciu. Po nanesení sa rýchlo vstrebáva do pokožky a nezanecháva pocit pnutia.Viac produktov z rady URIAGE:
skinexpert by Dr.Max ReviHair šampón

Veľmi milo ma prekvapil šampón Revihair. Už po prvom použití som vedela, že budem spokojná. Šampón príjemne vonia, vlasy sa mi nezamotali a ľahko sa rozčesávali a pre mňa jedno z najdôležitejších nespravili sa mi z neho lupiny. Po pravidelnom používaní a s kombináciou s inými produktami z radu Revihair boli moje vlasy pevnejšie, viditeľne hustejšie, so zdravým leskom a postupne som začala pozorovať menej vlasov v odtoku a pri dôkladnom pozretí do zrkadla som videla ako rastú nové vlasyViac produktov z rady skinexpert by Dr.Max
URIAGE Xemose sprchový olej

Keďže moja pokožka je citlivejšia a to najmä v zimnom období tak som si veľmi obľúbila sprchový olej URIAGE Xémose, ktorý má príjemnú olejovú konzistenciu a tak je moja pokožka po osprchovaní krásne vyživená bez pocitu suchosti.Viac produktov z rady URIAGE Xémose a Dr.Max:
Dr.Max Collagen Drink

Collagen drink je pre mňa ideálnou formou výživového doplnku, pretože nemám rada kapsuly/tabletky. Poskytuje komplexnú výživu pre moje vlasy, nechty a kĺby. Od kedy ho užívam, sú moje nechty a vlasy pevnejšie a menej sa lámu a vyhovuje mi jeho jemná limetkovo-citrónová príchuť.Viac produktov Dr.Max pre vlasy a pokožku:
skinexpert by Dr.Max Kyselina hyaluronová

Tento výživový doplnok som začala užívať nedávno, pretože som si všimla, že moja pleť na tvári je povädnutá a potrebuje skutočnú hĺbkovú hydratáciu. Kyselina sa užíva veľmi komfortne, vďaka pipete sa kvapky aplikujú priamo do pohára s vodou. Je bez chuti a zápachu, takže som jednoducho vymenila svoj ranný pohár vody za pohár vody s kyselinou hyalurónovou. Už po nejakom čase ma potešilo, že moja pleť je napnutejšia, vláčna a získala žiarivý vzhľad. Určite mám v pláne kyselinu hyalurónovú užívať dlhodobo a zaistiť si tak zdravú, hydratovanú a žiarivú pleť.Viac produktov s kyselinou hyalurónovou:
Zoradiť podľa
Medzinárodný deň žien

Medzinárodný deň žien