Lieky na zuby

  (13)

·       zubné kefky rôzne typy kefiek podľa počtu štetiniek, detské kefky, sonické kefky

·       medzizubná hygiena medzizubné kefky, dentálne nite, šabličky, jednozväzkové kefky

·       zubné pasty s obsahom bambusového uhlia, chlórhexidínu, bylinných extraktov (šalvia, repík, rumanček, eukalyptus, klinček), fluoridom, alumínium laktátom, kokosovým olejom 

·       ústne vody s obsahom chlórhexidínu, pomarančovníka horkého, fluoridu, bylinných extraktov (repík, rumanček, šalvia, mäta, fenikel, klinček, nátržník)

·       bielenie čierne uhlie, jedlá sóda, prírodné enzýmy, mikronizovaný peroxid

·       citlivé zuby aminfluorid

·       parodontitída bylinné extrakty, bikarbonát sodný, chlórhexidín, alantoín, bisabolol, alumínium laktát

·       zubné náhrady fixačné krémy, čistiace tablety, fixačné podložky, prášok na čistenie náhrady, fixačný prášok

·       afty a zápaly lidokaín, extrakt z rumančeka, bylinné extrakty, šalviový extrakt, chlorhexidín, vitamíny B6 a B12, propolis, oktenid

Zoradiť podľa
 • CAMILIA

  30×1 ml, homeopatikum
  Homeopatikum podávané deťom pri ťažkostiach spojených s prerezávaním zúbkov ( bolesť, hnačka, podráždenosť. . . ).
 • ELMEX GELEÉ

  1×25 g, zubný gél
  Gél používaný 1x týždenne ako prevencia proti zubnému kazu, pri citlivých zubných krčkoch alebo ako podporná liečba pri začínajúcom kaze.
 • Kamistad senzitiv

  1×10 g, gél
  Orálny gél s lidokaínom a extraktom z rumančeka. Používa sa pri aftách, kútikoch, jemných zápaloch a pri prerezávaní zúbkov.
 • MUNDISAL

  1×8 g, gél v tube
  Gél používaný pri zápaloch, bolestiach a podráždení v ústnej dutine, nose a hltane. Može sa používať aj pri prerezávaní zubov.
 • OROFAR

  1×24 ks, liek
  Liek s antiseptickým a anestetickým účinkom. Zmierňuje bolesť hrdla a napomáha pri infekciách v ústnej dutine-afty, zapálené ďasná.
 • Biomin H

  30×3 g, liek
  Biomin H slouží k léčbě a prevenci nedostatku vápníku.
 • OROFAR

  1×30 ml, liek
  Liek s antiseptickým a anestetickým účinkom. Tlmí bolesť hrdla, pomáha pri zápaloch v ústnej dutine-afty, zapálené ďasná. Vhodný aj na redukciu zubného plaku.
 • VINCENTKA PASTILKY BYLINNÉ

  1×18 ks, pastilky pre ústnu starostlivosť
  Určené pre starostlivosť o sliznicu dutiny ústnej a nosohltanu. Produkt z minerálnej vody Vincentka z prírodného liečivého zdroja.
 • URGO Filmogel DENTILIA

  1×10 ml, gél na ďasná
  URGO Filmogel Dentilia upokojuje a zmäkčuje detské ďasná počas prerezávania prvých zúbkov. Jemný gél z prírodných zložiek so špeciálnym masážnym aplikátorom umožňuje veľmi jednoduchú aplikáciu gélu na detské ďasná. Vhodný na každodenné použitie.
 • CORSODYL 1% GÉL

  1×50 g, zubný gél
  Zubný gél s chlorhexidínom používaný pri zápaloch v ústnej dutine, krvácaní ďasien, pri aftách a kútikoch. Vhodný pre deti od 12 rokov a dospelých.
 • 5.0
  (1)
  Gél na ďasná s obsahom extraktov a silíc zo 7 bylín a s chlorhexidínom je určený na starostlivosť o ďasná a sliznice ústnej dutiny.
 • Zubný prášok z nimbovej kôry

  1×28,4 g, zubný prášok
  Zubný prášok z nimbovej kôry je určený pre ústnu hygienu. Mikroorganizmy, ktoré sa vyskytujú v zapálených ďasnách, sú rezistentné voči penicilínu a tetracyklínu, ale nie sú odolné voči antibakteriálnej rastline ako je nimba.
 • Gallinée žuvacie tablety pre obnovu a podporu ústnej mikroflóry

  1×30 ks, žuvacie tablety na podporu ústnej mikroflóry
  Inovatívny a prevratný produkt v starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. Praktický pomocník v starostlivosti o zuby kdekoľvek sa počas dňa nachádzate. Praktické žuvacie tablety, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dobrý pocit v ústach počas celého dňa.
Lieky na zuby

Lieky na zuby