BRAUN EXACTFIT™ 5 CONNECT BUA6350, Ramenný tlakomer s funkciou Bluetooth

1×1 ks, tlakomer

Značka: BRAUN

Automatický ramenný tlakomer, presný, pohodlný a ľahko použiteľný. Klinicky overená presnosť merania. Meria tlak pomocou oscilometrickej metódy. Má automatický záznam výsledkov pre dve osoby. Aby sa zlepšila kontrola výsledkov, má funkciu spriemerovania posledných 3 meraní. Braun BUA6350 má indikátor hladiny krvného tlaku v súlade s pokynmi WHO (Svetová zdravotnícka organizácia).

93,99
Doprava zadarmo

O produkte: BRAUN EXACTFIT™ 5 CONNECT BUA6350, Ramenný tlakomer s funkciou Bluetooth 1×1 ks, tlakomer

X48457

Hlavný popis produktu

Na domáce meranie je najvhodnejší automatický tlakomer.

Aj keď sa najpresnejšie meranie tlaku vykonáva ručným auskultátorom, pre domáce použitie odporúčame iba plne automatické prístroje. Najdôležitejšia je schopnosť zmeraťsi tlak bez pomoci inej osoby.

Metóda auskultatívneho merania by mala byť uchovaná pre návštevu lekára a pre každodenné použitie by mala slúžiť elektronická pomôcka. Toto zariadenie meria tlak oscilometrickou metódou, ktorá meria pulzujúce vlnenie tepny. Ramenné tlakomery sú na trhu najbežnejšie. Tento typ zariadenia má lepšiu reputáciu ako zápästný. Ramenný tlakomer má lepšie recenzie medzi lekármi aj pacientmi. Považuje sa za presnejší a poskytuje spoľahlivejší výsledok merania.

Vyšetrenie pomocou neho zvyčajne trvá aj menej času. Zápästné tlakomery sú menej presné. Zápästné tlakomery sa všeobecne považujú za menej presné. Môžu dobre fungovať u obéznych ľudí, ktorých obvod paže neumožňuje použitie ramenného tlakomera.

Dodáva sa s 2 manžetami. Je ľahké prispôsobiť manžetu vašim potrebám a presne zmerať tlak. Príliš malá alebo príliš veľká manžeta môže mať za následok nepresné meranie krvného tlaku. Prvá manžeta je v štandardnej šírke medzi 20 a 32 cm. Ľudia s vyvinutými svalmi paží by si mali zvoliť manžetu s neštandardnou šírkou väčšou ako 32 cm. Prístroj vám umožňuje manžetu vymeniť za inú.

Veľký displej hrá dôležitú úloh. Najmä ak má meranie vykonávať staršia osoba alebo osoby so zrakovými problémami, je dôležitý veľký a dobre čitateľný displej. Tlakomer zobrazuje na displeji ďalšie užitočné informácie, napríklad signalizáciu srdcovej arytmie a indikátor hladiny krvného tlaku v súlade s pokynmi WHO (Svetová zdravotnícka organizácia). Obrazovka zobrazuje výsledky jasným a jednoduchým spôsobom, vďaka čomu bude každý človek schopný správne odčítať meranie tlaku.

Prístroj ukladá až 60 meraní. Táto funkcia je veľmi dôležitá pre ľudí, ktorí si pravidelne merajú krvný tlak dlhší čas a chceli by, aby si ich prístroj pamätal na výsledky pre ich neskoršie spriemerovanie. To umožňuje lepšiu kontrolu chorôb a hodnotenie smeru ich vývoja. Ďalšou výhodou je tiež schopnosť pamätať si merania dvoch rôznych ľudí. Je to skvelá voľba, ak si meráte krvný tlak spolu s manželom.

Detekcia arytmie. Ak zariadenie signalizuje poruchu srdcového rytmu jedenkrát, samozrejme by sme si s tým nemali robiť veľké starosti. Ak sa však takáto situácia vyskytne niekoľkokrát, stojí za to poradiť sa s lekárom, ktorý posúdi dôveryhodnosť takejto diagnózy.

Braun BUA6350 má schopnosť priemerovať merania. Tlakomer je vybavený až 3 priemerovacími funkciami, priemerom za celý deň, ráno a večer pri meraniach z posledných 7 dní.

Balenie obsahuje:

 • používateľský manuál v slovenčine
 • záručný list
 • 4 batérie AA
 • puzdro
 • manžetu veľkosti L / XL,
 • manžetu veľkosti S / M
 • vrecko na tlakomer

Kompatibilný s aplikáciou Braun Zdravé srdce. Dáta stiahnuté cez bluetooth. Vďaka aplikácii môžete sledovať svoj krvný tlak, pridávať údaje životného štýlu a dokonca zdieľať údaje so svojím lekárom. Okamžitý prístup k údajom. Získajte okamžitý prístup k svojim údajom a sledujte svoj postup v priebehu času. Vaše údaje, ako je krvný tlak a srdcová frekvencia, sa v aplikácii zobrazujú ako grafy, výsledky jednotlivých meraní alebo zoznamy histórie výsledkov. Pridajte faktory životného štýlu. Zistite, ako diéta, pohyb, stres a spánok ovplyvňujú výsledky vášho krvného tlaku. Stlačením tlačidla môžete poslať kompletný popis svojej histórie krvného tlaku priamo svojmu lekárovi, iným zdravotníckym pracovníkom alebo rodine. Jednoduché nastavenie pomocou vstavaných návodov.

Funkcie tlakomera:

 • automatické vypnutie
 • čas a dátum merania
 • ESH Klinická presnosť
 • F3
 • IHB nepravidelný srdcový rytmus (indikátor nepravidelného srdcového rytmu)
 • stupnica farebnej gradácie výsledkov merania
 • ukazovateľ spotreby batérie

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.