Darčeky do 100 € (1281)

Zoradiť podľa
1×50 ml, parfumová voda
V New Yorku sídliaci tvorca módy kubánskeho pôvodu. Jedinečný štýl na križovatkách troch vplyvov: amerického, európskeho a latinského. Extrémne osobná vízia nadčasovej elegancie, ktorej klasicizmus je plný nového ducha modernosti. Základné hodnoty jeho prístupu k móde, ktoré sa odrážajú v každom z jeho parfumov.
1×1 ks, deka na hranie
Deka na hranie v tvare veľryby môže každý deň premeniť na plážový.
1×1 ks, masážna žehlička na tvár, čierna
Táto multifunkčná masážna žehlička čistí pleť do hĺbky, osviežuje ju a vyhladzuje.
1×1 ks, inteligentný náramok
Pohodlné nosenie Užite si pohodlné nosenie smart náramku Redmi Smart Band Pro. Remienok náramku je hladký a ľahký a tak ihneď po nasadení na ruku s vami splynie a vy si môžete užiť jeho celodenné pohodlné nosenie. Odštartujte svoj tréning s jedným ...
1×1 ks, deka
Hracia deka je ideálnou ochranou pri ležaní alebo hraní dieťaťa na zemi.
1×1 ks, jednoduché použitie
Kompresorový inhalátor s jednoduchým použitím, ľahkou hygienickou údržbou a minimálnym zostatkovým množstvom liečiva. Je dobrý aj na viskózne, hustejšie, olejovité liečivá.
1×1 ks, strihač vlasov
Strojček na vlasy. Doživotne ostré britvy pre dokonalý zostrih.
1×1 ks, kompresorový
Kompresorový inhalátor pre deti, aj dospelých.
1×1 set, inhalátor a odsávačka hlienu
Kompresorový inhalátor a odsávačka hlienov v jednom prístroji pre jemné čistenie nošteka a efektívnu liečbu horných a dolných dýchacích ciest.
1×1 ks, detská zubná kefka
Kúpte deťom elektrickú zubnú kefku Oral-B Junior 6+ v zelenej farbe a presvedčte ich, aby si chceli častejšie a lepšie čistiť zúbky.
1×1 ks, sonická zubná kefka
Sonická elektrická zubná kefka.
1×1 ks, tlakomer s predĺženou manžetou
Tlakomer OMRON M300 Eco s predĺženou manžetou.
1×1 set
HĹBKOVÉ ČISTENIE s 3D TECHNOLÓGIOU, kefka osciluje, rotuje a pulzuje a až o 100 % dôkladnejšie odstraňuje zubný povlak v porovnaní s manuálnou zubnou kefkou okrúhla hlavica čistí lepšie pre zdravšie ďasná Batéria vydrží až 10 dní Pomáha vám čistiť si zuby dlhšie s pomocou 2-minútového vstavaného časovača Obsah: 1 rukoväť s nabíjačkou, 1 čistiaca hlavica, 1 cestovné puzdro Vyberte si Oral-B – zubnými lekármi najviac odporúčanú značku na svete. 30-dňové skúšobné obdobie: Všetky podrobnosti nájdete na www.oralb.com
1×1 ks, holiaci strojček
Planžetový holiaci strojček Series 3 300 v červenej farbe s dvomi planžetami SensoFoil. LED ukazovateľ stavu nabitia batérie. Strojček je plne umývateľný.
1×1 set, inhalátor a nosová voda
Profesionálny kompresorový inhalátor je kompletný systém aerosólovej terapie na každodenné domáce použitie na liečbu horných a dolných dýchacích ciest. Je vybavený silným a tichým kompresorom vhodným na nepretržitú prevádzku. Kompletné príslušenstvo umožňuje terapiu horných, stredných i dolných dýchacích ciest. Nosová sprcha je určená na pravidelné vyplachovanie nosa ako prevencia ochorení v oblasti nosa a prínosových dutín. Inhalačný rozprašovač liečiva je určený pre terapiu stredných a dolných dýchacích ciest.
1×1 ks, holiaci strojček
Philips OneBlade Pre na tvár a telo pre zastrihávanie, tvarovanie a oholenie ľubovoľne dlhých fúzov a pre zastrihávanie a holenie všetkých častí tela.
1×1 ks, podložka na hranie, 218x132 cm
S obojstrannou podložkou na hranie Malý cestovateľ vytvoríte bezpečný priestor pre Vaše deti, v ktorejkoľvek časti domova, či už v detskej izbičke alebo v obývačke.
1×1 set, digitálny plnoautomatický, s univerzálnou manžetou (22-42 cm) + adaptér
Ramenný tlakomer na plnoautomatické meranie krvného tlaku na ramene dospelých osôb a je vhodný na použitie v klinickej praxi i v domácnostiach.
1×1 ks, elektrická zubná kefka
Na dôkladnejšie odstraňovanie zubného povlaku v porovnaní s manuálnou zubnou kefkou. Navyše s ochranou ďasien vďaka vibrujúcim zaobleným štetinkám. 2 režimy čistenia zubov: Daily Clean – každodenné čistenie a Polish – leštenie. Batéria vydrží až 2 týždne na 1 plné nabitie.
1×1 ks, praktický teplomer
Bezkontaktný infračervený teplomer. Funkcie merania teploty na čele, teploty objektu, izbovej teploty. Rýchlosť merania do 2 sekund. 60 miest v pamäti.
1×1 ks, uvoľnenie svalov
nfralampa 300 W, časovač
1×1 ks, praktický, každodenné použitie
Ruksak z recyklovaných PET fliaš so vzorom púpavy.
1×1 ks, inhalátor pre deti
OMRON Comp Air NE-C801 INHALÁTOR kompresorový. Prístroj určený na inhaláciu liečivej látky.
1×12 000 g, krmivo pre psov
Kompletné granulované krmivo pre šteňatá stredných plemien s citlivým trávením s vysokým obsahom jahňacieho mäsa.
Darčeky do 100 €

Darčeky do 100 €