TrueLife SonicBrush Compact Duo

1×2 ks, set sonických zubných kefiek

Značka: TRUELIFE
5.0

Súprava dvoch sonických kefiek, 70 000 pohybov/minúta, 4 režimy čistenia – Clean, Sensitive, Massage, Whiten, časovač, výdrž batérie 30 dní, 6 náhradných hlavíc (2× Standard, 2× Sensitive, 2× Whiten), 2× cestovné puzdro, 2× nabíjacia základňa, kompaktný dizajn, farba: biela a čierna.

59,89
Doprava zadarmo

O produkte: TrueLife SonicBrush Compact Duo 1×2 ks, set sonických zubných kefiek

X51631 ADC

Truelife SonicBrush Compact Duo Súprava dvoch sonických kefiek

Chcete mať zdravé zuby a ďasná? Nestresovať sa z každej návštevy zubára? Na kefku TrueLife SonicBrush Compact s modernou sonickou technológiou SonicTrue® sa môžete spoľahnúť vy aj Váš partner. V súprave SonicBrush Compact Duo totiž nájdete dve sonické kefky, 6 náhradných hlavíc (Sensitive, Standard, Whiten), 2 cestovné puzdra a 2 dobíjacie základne. Doprajte si aj vy exkluzívnu zubnú starostlivosť, vďaka ktorej získate žiarivý úsmev a nedáte šancu škodlivým baktériám. Štetinky kefky kmitajú vysokou rýchlosťou až 70 000 pohybov za minútu a každým pohybom odstránia maximum zubného povlaku. Môžete vyberať zo 4 režimov čistenia. Batéria kefky vydrží až 30 dní.

4 režimy čistenia pre každodennú starostlivosť

Kefky zo sady TrueLife SonicBrush Compact Duo ponúkajú 4 režimy čistenia, ktoré sa komplexne postarajú o vaše ústa. Režim Clean je najbežnejší a hodí sa pre každodenné používanie. Citlivé zuby a ďasná môžete pokojne zveriť režimu Sensitive. Ku krásnemu bielemu úsmevu vám pomôže režim Whiten a príjemnú masáž ďasien zaistí režim Massage.

Sonická technológia SonicTrue® zničí zubný povlak

Hlavica kefky kmitá rýchlosťou 70 000 pohybov za minútu. Jemné vibrácie nedajú šancu zubnému povlaku, pigmentovým škvrnám, ani baktériám. Sonická technológia SonicTrue® je oproti rotačným kefkám šetrnejšia ku zubnej sklovine. Kefka zároveň víri pastu s vodou, vháňa ju do medzizubných priestorov, a tým ju pomáha čistiť.

Na doma aj do kufra

SonicBrush Compact sa vám so svojimi malými rozmermi zmestí do každej tašky. Prvotriednu zubnú hygienu si tak užijete aj na cestách. Nabíjací stojanček môže ostať doma. Batéria v kefke vydrží až 30 dní čistenia. Svojim minimalistickým dizajnom doplní vašu kúpeľňu a jediné tlačidlo zaistí jednoduché ovládanie.

Pre každé zuby

V každom balení SonicBrush Compact Duo nájdete spolu 6 náhradných hlavíc rôznych typov dve hlavice Standard pre bežné čistenie, dve hlavice Sensitive pre citlivejšie zuby a dve hlavice Whiten pre bieliaci efekt. Hlavice vydržia až 3 mesiace používania, potom sa začnú strapkať, stratia účinnosť a navyše sa na nich hromadia baktérie. Našťastie sú hlavice vybavené modrými štetinami, ktoré po 3 mesiacoch vyblednú a vy tak viete, že je načase hlavice vymeniť.

Šetrná sonická technológia SonicTrue®

Sonické kefky pracujú na báze vysokorýchlostného kmitania a vibrácií o frekvencii 70 000 pohybov za minútu. Hlava kefky neničí zubnú sklovinu a hodí sa i pre citlivé zuby.

4 režimy čistenia

Pre maximálnu účinnosť sme kefky vybavili hneď štyrmi režimami. Spolu sa skvele postarajú o vaše ústa či už chcete mať belší úsmev, správne prekrviť ďasná alebo si len efektívne vyčistiť zuby.

30 dní na jedno nabitie

Kefka SonicBrush Compact vydrží na jedno nabitie až 30 dní používania. Kefku si tak môžete vziať kamkoľvek so sebou.

Automatický časovač

Časovač postráži správnu dobu čistenia a po dvoch minútach kefka vypne.

30sekundový interval

Kefka vám dá každých 30 sekúnd vedieť, že by ste sa mali presunúť na ďalšiu časť úst. Čistenie tak bude rovnomerné a zdravé.

Funkcia pamäť

Kefka si pamätá posledný použitý režim a pri ďalšom použití ho automaticky aktivuje.

6 hlavíc v balení

Súčasťou balenia je 6 náhradných hlavíc Compact rôznych typov hlavica Standard pre bežné čistenie, hlavica Sensitive pre citlivejšie zuby a hlavica Whiten pre bieliaci efekt.

Indikácia výmeny hlavíc

Hlavice disponujú modrými štetinkami, ktoré indikujú mieru opotrebovania. Ľahko poznáte, že je načase hlavicu vymeniť.

Kompaktný dizajn

Telá kefiek sú kompaktné a veľmi ľahké. 30 denná výdrž batérie kefky vám zaistí, že nemusíte na cestách riešiť nabíjanie.

Bez BPA a ftalátov

Kefka je vyrobená z prémiových materiálov, ktoré neobsahujú BPA a ftaláty.

Vodotesný dizajn

Vďaka stupňu krytia IPX7 sa nemusíte báť použiť kefku napríklad aj v sprche.

Cestovné puzdro

Súčasťou balenia sú dve praktická puzdra v bielej a čiernej farbe, ktoré sa vám pohodlne zmestia do hygienickej taštičky.

Parametre

Výdrž batérie30 dní (2x denne 2 minúty)
NabíjanieBezdrôtové indukčné zo základne
Počet pohybovAž 70 000 pohybov/min
RežimyClean, Sensitive, Massage, Whiten
Časovač2 min (interval po 30s)
Pamäť Áno
Doplnkové hlaviceCompact (Standard, Sensitive, Whiten)
Rozmery kefky2,5 cm x 17,0 cm x 2,5 cm (š x v x h)
Hmotnosť kefky100 g
Hmotnosť kefky so základňou166 g
VodeodolnosťIPX7

Obsah balenia

  • 2× Kefka SonicBrush Compact
  • 6× hlavica Compact (2× Standard, 2× Sensitive, 2× Whiten)
  • 2× Nabíjacia stanica s USB káblom
  • 2× Cestovné puzdro
  • Návod

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.