Yacca organic SOVA detox

1×90cps, doplnok výživy

Značka: BOOS LABS

Yacca Organic Detox by Sova je saponínový doplnok výživy, ktorý je navyše obohatený o Pestrec Mariánsky.

49,99
Doprava zadarmo

O produkte: Yacca organic SOVA detox 1×90cps, doplnok výživy

X005514 ADC

Výživový doplnok. Obsahuje silymarín a extrakt z rastliny Yucca Schidigera.Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: Dospelý človek užíva 2 kapsuly denne, najlepšie ráno a večer.
Neodporúča sa užívať priamo s jedlom, pretože účinné látky sa nemusia správne vstrebať a využiť. U niektorých ľudí sa môže objaviť mierny preháňavý účinok, ktorý by mal odznieť počas 1-2 dní. 

UpozornenieNevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, ľudí s vysokým krvným tlakom a závažnými srdcovými chorobami. Výživový doplnok nesmú užívať ľudia, ktorí majú transplantované celé orgány a/alebo umelý bedrový alebo kolenný kĺb. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňovať mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote.

Kontraindikácie s pestrecom: Ľudia trpiaci vysokým krvným tlakom nesmú užívať pestrec práve pre jeho vplyv na krvný tlak.
Ak máte nedostatok železa alebo vápnika v tele, neužívajte žiadny prípravok obsahujúci túto bylinu, pretože ich hladina v tele je výrazne ovplyvnená konzumáciou alkoholu, mlieka alebo iných podobne dráždivých nápojov súčasne s pestrecom sa prípravok neodporúča z dôvodu vzájomnej neznášanlivosti. 

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.