VITAMMY WAVE zubná sprcha

1×1 ks, zubná sprcha

Značka: VITAMMY

Zubná sprcha Vitammy Wave s 3 režimami čistenia. Predstavuje najrýchlejší a najefektívnejší spôsob čistenia medzizubných priestorov. Zvlášť vhodné pre ľudí s úzkym zhryzom, so zubným závesom, s korunkou a mostíkom. 3 režimy zubnej sprchy umožňujú výber výkonu prúdu v závislosti od stupňa citlivosti zubov a ďasien.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

75,69
Doprava zadarmo

O produkte: VITAMMY WAVE zubná sprcha 1×1 ks, zubná sprcha

X55002

Hlavný popis produktu

Rýchly a efektívny spôsob čistenia. Použitie zubnej sprchy je najrýchlejší a najefektívnejší spôsob čistenia medzizubných priestorov od zvyškov potravín, čo môže oddialiť zhoršenie stavu zubov a ďasien. Vitammy Wave Irrigator pre orálnu hygienu podporuje a predlžuje pôsobenie zubnej kefky a je to zariadenie, ktoré si veľmi cenia ľudia s úzkym zhryzom, nosiaci zubné závesy, korunky a mostíky a ľudia po protetických rekonštrukciách. Predchádza zápalu ďasien a krvácaniu. Pravidelné čistenie ústnej dutiny pomáha predchádzať zápalu ďasien a ich podráždeniu a krvácaniu. 3 režimy nastavenia.

3 režimy zubnej sprchy umožňujú výber výkonu prúdu v závislosti od stupňa citlivosti zubov a ďasien. V normálnom režime bude prúd čistenia so štandardným výkonom. Ľudia s precitlivenými ďasnami a zubami používajú jemný režim, ktorý nielen čistí, ale aj masíruje ďasná a účinok čistenia je ešte efektívnejší pri výbere pulzujúceho režimu. Vysoká účinnosť vďaka dobrým parametrom.

Vitammy Wave dosahuje vysokú účinnosť čistenia kvôli veľmi dobrým parametrom, maximálny tlak je 551 kPa a sprcha pracuje pri 1700 pulzoch za minútu. Vitammy Wave je vodotesné zariadenie. Zásobník s objemom 180 ml môže byť naplnený roztokom na zuby, alebo vodou. Je vhodné pred používaním zubnej sprchy poradiť sa so zubným lekárom.

Balenie obsahuje: -dve vymeniteľné násady, nabíjačku a telo prístroja.

-Záruka: 2 roky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.