VITAMMY WARM-UP Vyhrievacia podložka

1×1 ks, vyhrievacia podložka

Značka: VITAMMY

Vyhrievacia podložka VITAMMY WARM-UP so 100 W výkonom, je praktický pomocník pri problémoch. Materiál príjemný na dotyk, s možnosťou ručného prania. Odnímateľný kábel s ovládačom, automatické vypnutie. Pokročilý termostat a 3 stupne vyhrievania.

25,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VITAMMY WARM-UP Vyhrievacia podložka 1×1 ks, vyhrievacia podložka

X55222

Hlavný popis produktu

Vykurovací vankúš VITAMMY WARM-UP Existuje veľa dôvodov na kúpu elektrickej vyhrievacej podložky. V prvom rade je to skvelý zdroj tepla, ktorý je ako stvorený na jesenné a zimné večery. Po druhé, naše telo bude mať príjemné teplo, ktoré uvoľní náš napätý a unavený chrbát po celom dni. Vďaka týmto vlastnostiam podložka veľmi dobre pôsobí na všetky druhy neuralgie a únavy a zvyšuje účinky kozmetickej starostlivosti a obnovy pokožky. Jednoducho pre všetkých.

Elektrická vyhrievacia podložka je dobrým riešením nielen na zimnicu, ale aj pre starších ľudí, ktorí často zápasia s rôznymi druhmi neuralgie a svalového napätia. Vyhrievacia podložka je veľmi praktický a užitočný predmet každodenného života, ktorý je každým rokom čoraz populárnejší. Moderný dizajn, príjemná tkanina. Vďaka modernému minimalistickému dizajnu a mäkkej a ľahko čistiteľnej tkanine sa podložka perfektne hodí do každého interiéru. Pokrokový senzorový termostat. Vyhrievacia podložka VITAMMY WARM-UP je vybavená pokrokovým senzorovým termostatom, ktorý automaticky reguluje a udržuje požadovanú teplotu na každej úrovni.

Položte podložku VITAMMY® WARM-UP na boľavú časť tela bez toho, aby ste ho tlačili, zapnite a nastavte teplotu výberom jednej z 3 dostupných úrovní tepla pomocou regulátora teploty. Posuňte prepínač regulátora hore do zvolenej polohy -1, 2 alebo 3. Na ovládacom paneli sa zobrazí príslušné číslo označujúce úroveň teploty. Po dosiahnutí príslušnej teploty vám odporúčame prepnúť prepínač do polohy 1. Systém automatického vypínania. Po 90 minútach sa prístroj automaticky vypne, čím vás ochráni pred následkami zaspania so zapnutou podložkou.

Regulácia teploty: -nízka (40 ° C) -stredná (50 ° C) -vysoká (60 ° C)

Aktuálne napätie: 220-240V

Aktuálna frekvencia: 50 Hz

Príkon: 100W

Automatické vypnutie: po 90 minútach

Rozmer: 30 x 40 cm

Podmienky skladovania: 10-40 ° C.

Vankúš udržiavajte čistý a suchý. Podmienky použitia. Používajte iba v suchých miestnostiach, podľa pokynov. Najvyššia teplota, ktorú tento vankúš dosiahne, je zároveň najvyššou teplotou, ktorú povoľujú európske normy pre bezpečnosť používateľov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.