VITAMMY DINO Sonická zubná kefka v tvare dinosaura, tyrkysová, od 6 r+

1×1 ks, sonická zubná kefka

Značka: VITAMMY

Vitammy Dino je inovatívna rada špecializovaných sonických kefiek určených pre deti vo veku 6 - 9 rokov. Vitammy Dino poskytuje deťom rovnakú úroveň hygieny ako dospelí vďaka pokročilým sonickým zubným kefkám pri zachovaní úplnej bezpečnosti. Umožňuje plne využívať sonickú technológiu ústnej hygieny u detí.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

32,99
Doprava zadarmo

O produkte: VITAMMY DINO Sonická zubná kefka v tvare dinosaura, tyrkysová, od 6 r+ 1×1 ks, sonická zubná kefka

X55220

Hlavný popis produktu

Ako pre dospelých. Vitammy Dino poskytuje deťom rovnakú úroveň hygieny ako dospelým vďaka pokročilým sonickým zubným kefkám pri zachovaní úplnej bezpečnosti. Umožňuje plne využívať sonickú technológiu ústnej hygieny u detí. Až 84000 vibračných pohybov. Ponúka veľké množstvo úplných vibračných pohybov so zníženou energiou. Maximálny počet vibrácií je vysoký, až 84 000, pretože čím vyššia je frekvencia, tým menšie sú vibrácie krytu. Vibrácie krytu sú pre deti nepríjemné, preto sa tvorca týchto kefiek postaral o tento detail a puzdro stlmil tak, aby bolo pohodlné. Špecializovaná, profesionálna a pokročilá zubná kefka.

Vitammy Dino je navrhnutá s ohľadom na starostlivosť o deti - s ohľadom na ich potreby, radosť, ergonómiu a bezpečnosť. Poskytuje deťom rovnakú úroveň hygieny ako dospelým a ponúka pokročilé sonické zubné kefky pri zachovaní plnej bezpečnosti. Čistenie zubov nemusí byť nudné. Jedinečná forma, ktorá upúta pozornosť a zaujme. Ľahká a pohodlne sa drží. Tlmené vibrácie krytu. Ergonomická protišmyková rukoväť, chrbtica a ľahko použiteľné tlačidlá pre dieťa. 3 programy vhodné pre deti: nočný, denný a inteligentný.

Zubná kefka Vitammy Dino bola vyvinutá s cieľom povzbudiť deti, aby si účinne umývali zuby a správne sa starali o ústnu hygienu. Vysoká frekvencia vibrácií v kombinácii s rozsiahlym pohybom hlavy im umožňuje čistiť zuby, jazyk a ďasná rovnako ako profesionálne zubné kefky pre dospelých. Vitammy DINO nový spojenec v boji proti zubnému kazu. Vitammy Dino má špeciálne tvarovanú multifunkčnú hlavu s pružnými vláknami so zaoblenými koncami. Ďalšie silikónové výbežky a povrch na čistenie jazyka zaisťujú účinné odstránenie nečistôt a chránia jemné detské ďasná. Zabudovaný časovač vám pomôže dodržať odporúčané časy čistenia. Vyrobená z bezpečných a certifikovaných materiálov. Zubná kefka je vyrobená z materiálov s certifikátom pre styk s potravinami. Inovatívna hlava kefky. Inovatívna štruktúra hlavy mäkké, zaoblené vlákna dokonale čistia zuby pri starostlivosti o sklovinu. Silikónové výbežky jemne masírujú ďasná. Povrch na umývanie jazyka.

Bezpečnosť:

-Schválené materiály certifikované pre styk s potravinami a ústnou dutinou

-Zaoblené tvary krytu, hlavy a koncov vlákien hlavy (vlákna DUPONT)

-Špeciálne, jemné programy čistenia pre deti pri zachovaní veľkého množstva kmitavých pohybov. Moderná, pokročilá technológia. Efektívna a ľahká lítium-iónová batéria a dlhá pracovná doba na jedno nabitie. Odolné a bezpečné materiály. Profesionálna sonická zubná kefka pre trvalé zuby pre deti od 6 rokov s USB nabíjaním VITAMMY DINO (6+). Generuje plný pohyb, rovnako ako profesionálne zubné kefky pre dospelých.

Ďalšie vlastnosti kefky:

-Odnímateľný golier, ktorý zabráni odkvapkávaniu pasty

-Veľké silikónové tlačidlo na spustenie zubnej kefky a zmenu prevádzkových režimov.

-Časovač s režimom 4 x 30 s a automatickým vypnutím po 2 minútach

-Indikátor slabej batérie

-Výkonná lítium-iónová batéria nabíjaná pomocou kábla USB.

-Dlhý pracovný čas na jedno nabitie (cca 15 dní)

-Tichý a jemný pracovný režim

-Ergonomické puzdro so silikónovou chrbticou, ktorá uľahčuje držanie kefky

-Vodeodolná

-Atraktívny dizajn a farby

- kefka vyzerá ako dinosaurus

Obsah balenia:

-1 kefka

-1 hlava

-USB kábel

-silikónový golier

-užívateľská príručka.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.