Starostlivosť (119)

Zoradiť podľa
1×125 ml
5.0
(1)
Micelárny roztok s jemnými hypoalergénnymi čistiacimi zložkami určený na čistenie uší a okolia očí psov a mačiek.
1×30 ks
5.0
(1)
DOUXO S3 Pyo čistiace tampóny pre psy a mačky čistia a hydratujú pokožku a upravujú nerovnováhu kožnej mikroflóry. Obsahujú ophytrium a 3 % chlórhexidín diglukonát. Sú ideálne pre lokálne použitie na čistenia záhybov kože, labiek alebo ušníc.
1×200 ml
Luxusný rad šampónov a bezoplachových pien pre psy a mačky. DOUXO S3 Pyo šampón pre psy a mačky čistí a hydratuje kožu a upravuje nerovnováhu kožnej mikroflóry. Obsahuje ophytrium a 3 % chlórhexidín diglukonát.
1×1 ks, hrebeň na odčesávanie
GiGwi Grooming je profesionálna séria na starostlivosť o domáce zvieratá, ktorá je určená na to, aby ste sa o svojho domáceho miláčika postarali sami.
1×1 ks, hrebeň so zubami
5.0
(1)
1×1 ks, kombinovaný hrebeň
Hrebeň, profesionálny nástroj na starostlivosť o zvieratá.
1×1 ks, masážna kefa
Masážna kefa je ideálna na každodenné použitie pre psy i mačky.
1×250 ml, šampón pre pre kone, poníky, psov a mačky
Veterinárny prípravok určený pre kone, poníky, psov a mačky s obsahom aloe vera a konopného oleja, určený na udržanie zdravej a kvalitnej kože, ktorá je základom pre kvalitnú a lesklú srsť.
1×1 ks, kefa na kúpanie pre psy a mačky
Kúpeľová kefa FURminator pomáha udržiavať srsť lesklú. Používajte na mokrú srsť raz mesačne pri kúpaní vášho domáceho maznáčika. Pravidelné používanie šampónu a kondicionéru udržiava kožu a srsť zdravú a zároveň znižuje lízanie.
1×1 ks, nastaviteľné hrablo na zacuchanú srsť. pre psy a mačky.
Hrablo na odstránenie plstnatých žmolkov FURminator bezpečne a ľahko odstraňuje splstnatenú srsť. Používajte na suchú srsť podľa potreby - pokojne aj každý deň. Každodenná starostlivosť o srsť zvyčajne zahŕňa kefovanie, česanie a rozčesávanie srsti a odstraňovanie plstnatých žmolkov.
1×1 ks, ručný zberač chlpov
Zberač chlpov FURminator odstraňuje zvieracie chlpy z oblečenia, nábytku a tkanín. Používajte podľa potreby - pokojne aj každý deň.
1×1 ks, hrablo pre psy
FURminator hrablo k vyčesávanie podsady pre psy obrích plemien s dlhou srsťou odstraňuje až 99% uvoľnených chlpov. Používajte na suchú srsť raz či dvakrát týždenne po dobu 10 až 20 minút. Psiu srsť je tvorená bielkovinou keratín a odumretými kožnými bunkami.
1×1 ks, hrablo pre psy
Hrablo určené pre stredné a väčšie psy s dlhou srsťou. Hrablo pri pravidelnom vyčesávaní znižuje pĺznutie až o 90% a má mnoho prídavných tlačidiel pre pohodlné používanie.
1×1 ks, hrablo pre psy
Hrablo určené pre malé psy s dlhou srsťou. Hrablo pri pravidelnom vyčesávaní znižuje pĺznutie až o 90% a má mnoho prídavných tlačidiel pre pohodlné používanie.
1×1 ks, masážna kefa pre psy
Masážna kefa FURminator pomáha vyčesávať kožný maz pre zdravú a lesklú srsť. Používajte kedykoľvek na mokré alebo suché vlasy počas niekoľkých minút. Každodenná starostlivosť zvyčajne zahŕňa kefovanie, česanie a rozčesávanie srsti a odstraňovanie srsťových výrastkov.
1×1 ks, hrebeň pre psy.
Hrebeň FURminator® na podsadu pre krátkosrsté psy obrích plemien odstráni až 99 % uvoľnenej srsti. Používajte na suché vlasy raz alebo dvakrát týždenne počas 10 až 20 minút. Na rozdiel od ľudskej srsti, kde z folikulu vyrastá vždy len jeden vlas, psom niekedy z folikulu vyrastie niekoľko vlasov naraz.
1×1 ks
Hrablo určené pre stredné a väčšie psy s krátku srsťou. Hrablo pri pravidelnom vyčesávaní znižuje pĺznutie až o 90% a má mnoho prídavných tlačidiel pre pohodlné používanie.
1×1 ks, hrebeň na krátku Srsť
Hrebeň na psa s kovovými hrotmi pre krátkosrsté plemená, vyčesávací, pre zdravú srsť, odstraňuje uvoľnenú srsť, odstraňuje podsadu, redukcia pĺznutia a odolný
1×1 ks, dentálna hračka pre psy
Hračka z TPR (termoplastická guma) s príchuťou slaniny.
1×1 ks, dentálna hračka pre psy
Hračka z TPR (termoplastická guma) s príchuťou slaniny.
1×1 ks, dentálna hračka pre psy
Hračka z TPR (termoplastická guma) s príchuťou slaniny.
1×1 ks
Karlie rukavica na odstránenie chlpov z látok
1×1 ks, strojček pre úpravu srsti malých psov
Populárny strojček pre úpravu srsti malých psov s bežnou srsťou.
1×150 ml, šampón pre psy
OŠETRUJÚCI ŠAMPÓN S HĹBKOVÝM ČISTIACIM ÚČINKOM. Intenzívne ošetrenie dermatologických problémov, veľmi dobrá znášanlivosť, príjemná vôňa.
Starostlivosť

Starostlivosť