Rowenta Sf1810f0 Zehlicka Na Vlasy 1ks

1×1 ks

Značka: ROWENTA
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
27,69
Doprava zadarmo

O produkte: Rowenta Sf1810f0 Zehlicka Na Vlasy 1ks 1×1 ks

X003467

Hlavný popis produktu

DVE NASTAVENIE TEPLOTY: Ľahko použiteľná žehlička na vlasy vybavená dvoma nastaveniami teploty - 180 ° C pre vysoko účinné žehlenie a nastavenie 210 ° C BOOST pre intenzívne žehlenie.
IDEÁLNE NA DLHÉ VLASY: Žehlička na vlasy navrhnutá pre dokonalé výsledky u dlhých vlasov, s doskami, ktoré sú o 20% dlhšie * pre ľahkú úpravu vlasov.
Jednoduchý styling: Jednoduché ovládanie jedným tlačidlom s LED indikátorom spolu s ergonomickým dizajnom a príjemným matným povrchom pre jednoduchú a hladkú úpravu vlasov.
Rýchle nahriatie: Nástroj je zahriaty a pripravený na použitie za 45 sekúnd.
EFEKTIVITA jediným ťahom ŽEHLIČKY: Systém pohyblivých dosiek prispôsobí polohu každej dosky pre dokonalý účinok.
HLADKÁ kĺzavosť: Vyskúšajte extrémna kĺzavosť s vysoko kvalitným povrchom z turmalínu, navrhnutým pre jednoduché a dokonalé žehlenie vlasov.
STRAIGHT <(>&<)> CURL: Funkcia Straight <(>&<)> Curl tejto žehličky na vlasy vám dovolí upraviť vlasy tak, ako potrebujete
INTUITÍVNE STYLING: Intuitívne a ľahko použiteľný stylingový nástroj: Systém uzamknutia pre ľahké uskladnenie, otočný kábel pre veľkú voľnosť pohybu, jednoduché a praktické ovládanie * v porovnaní so štandardnými doskami Rowenta (9 x 2,5 cm)

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.