Purina ONE 800g Junior s kuracím a celozrnnými obilninami

1×800 g, pokročilá výživa pre mačky

Značka: PURINA ONE

PURINA ONE® Junior s kuracím je receptúra špeciálne navrhnutá pre výživové potreby mačiatok do 12 mesiacov a pre kotné a laktujúce mačky. Pokročilá výživa, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky, posilňuje jej imunitný systém a pomáhá podporovať jej zdravý rast.

6,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Purina ONE 800g Junior s kuracím a celozrnnými obilninami 1×800 g, pokročilá výživa pre mačky

X012274

Hlavný popis produktu

PURINA ONE® Junior je receptúra špeciálne navrhnutá pre výživové potreby mačiatok (od odstavenia do 12 mesiacov) a pre kotné a laktujúce mačky.
Pre zdravie vašej mačky je nevyhnutný vyvážený črevný mikrobióm. Ten má priamy dopad na jej imunitný systém. Mikrobióm je tvorený biliónmi mikroorganizmov, ktoré žijú v črevách a sú unikátne pre každú mačku. Rovnováha mikroorganizmov je dôležitá pre dobré trávenie a má pozitívny vplyv na imunitný systém a celkovú pohodu vašej mačky.
PURINA ONE® BIFENSIS® je vyvážená receptúra s prospešnými baktériami - laktobacilmi, pri ktorých je vedecky preukázané, že posilňujú imunitný systém vašej mačky vnútorne i navonok a pomáhajú chrániť zdravý črevný mikrobióm

- Optimálny vývoj životných funkcií vďaka receptúre, ktorá je prispôsobená fázam rastu
- Pomáha pri vývoji mozgu a zraku mačiatka vďaka DHA mastnej kyseline vyskytujúcej sa tiež v materskom mlieku mačky
- Vďaka prebiotiku z čakanky zlepšuje rovnováhu črevného mikrobiómu
- Kura je v zložení na 1. mieste, obsahuje kvalitné bielkoviny a aminokyseliny, ktoré pomáhajú podporovať a udržiavať silné svaly
- Vďaka omega-3 a 6 mastným kyselinám, esenciálnym vitamínom a minerálnym látkam pomáha udržiavať zdravú kožu a lesklú srsť
- Bez prídavku farbív

Návod na kŕmenie: pozri tabuľku. Krmivo by sa malo zavádzať vo veku 3 až 4 týždňov. Krmivo by malo byť zmiešané s vodou, aby sa uľahčilo jeho prijímanie. Keď začne mačiatko jesť viacej, zvyšujte množstvo krmiva a zároveň znižujte množstvo pridávanej vody, až kým nebude mačiatko schopné prijímať krmivo samostatne. Každé mačiatko je odlišné, kŕmne dávky a/alebo čas na kŕmenie by mali byť prispôsobené úrovni aktivity a telesnej kondícii mačiatka. Postupne zvyšujte množstvo krmiva podávaného počas obdobia kotnosti / laktácie mačky.
Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.
Objavte tiež vysokokvalitnú výživu v kapsičkách Purina ONE - lahodné receptúry vyvinuté pre špecifické potreby vašej mačky.

Odporúčaná denná kŕmna dávka (g/deň)
Vek mačiatka Množstvo
6-12 týždňov 50-65 g
12-26 týždňov 65-75 g
26-52 týždňov 75-70 g

Zloženie: kura (17 %) (vrátane skeletu, mäsa), sušené hydinové bielkoviny, pšenica (14 %), pšeničný glutén, živočíšne tuky, sójová múka, múčka z kukuričnej bielkoviny, hrachová bielkovina, kukuričný škrob, sušený koreň čakanky (2 %), kukurica, minerálne látky, chuťová prísada (s pridanými tepelne ošetrenými baktériami Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice, rybí olej

Doplnkové látky:
Výživné doplnkové látky:
m.j./kg: vit A: 31 000; vit D3: 1 000; vit E: 400;
mg/kg: vit C: 140; taurín: 700; monohydrát síranu železnatého: (Fe: 150); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2,3); pentahydrát síranu meďnatého: (Cu: 15); síran manganatý monohydrát: (Mn: 54); monohydrát síranu zinočnatého: (Zn: 130); seleničitan sodný: (Se: 0,16).
Antioxidanty.

Analytické zložky:
dusíkaté látky: 41,0 %, obsah tuku: 20,0 %, popol: 8,0 %, vláknina: 2,0 %, DHA: 0,05 %, omega-3 mastné kyseliny: 0,4 %, omega-6 mastné kyseliny: 3,0 %.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.