Philips Sonicare 6100 HX6877/28

1×1 ks, sonická zubná kefka

Vyspelá sonická technológia pre čisté zuby a zdravé ďasná. S tlakovým senzorom, 3 režimami a 3 intenzitami čistenia a inteligentným párovaním režimov s hlavicou kefky.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

125,99
Doprava zadarmo

O produkte: Philips Sonicare 6100 HX6877/28 1×1 ks, sonická zubná kefka

X57036

Každému sa páči žiarivo biely úsmev. Nechajte vyniknúť prirodzenú bielosť vašich zubov s elektrickou sonickou kefkou Philips Sonicare 6100 HX6877/28. Spoznajte rozdiel šetrného čistenia vďaka tlakovému senzoru a zároveň získajte belšie zuby za 1 týždeň.

Philips Sonicare 6100 HX6877/28 Sonická elektrická zubná kefka

 • sonická technológia s 62 000 jemnými pohybmi/min
 • zabudovaný tlakový senzor
 • 3 režimy čistenia, 3 nastavenia intenzity
 • hlavica Optimal White – odstránenie každodenných pigmentácií
 • svetlejšie zuby už sa 7 dní*
 • funkcia BrushSync
 • výdrž batérie až 2 týždne**
 • praktické cestovné puzdro

Šetrná sonická technológia Philips Sonicare vykonáva stieravý pohyb a zároveň dokáže jej hlavica napeniť zubnú pastu na bublinky, ktoré vháňa do medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien. Za jednu minútu vykonáva 62 000 jemných, ale vysoko účinných pohybov, teda mnohonásobne viac, ako pri ručnom čistení, pre úplne nový pocit čistých zubov. Sonická technológia je vhodná pre použitie so zubným strojčekom, výplňami, korunkami a fazetami a je možné ju používať aj pri každodennom ošetrovaní pri ochorení ďasien. Nielenže vaše zuby budú vyčistené na jednotku, kefka ich tiež zanechá belšie a osvieži váš dych.

Jedinečný tlakový senzor zabudovaný v sonickej zubnej kefke ProtectiveClean počas čistenia stráži, či na zuby príliš netlačíte. Ak začnete vyvíjať príliš veľký tlak, kefka začne vydávať pulzujúci zvuk ako pripomienku, že máte tlak zmierniť. Prílišný tlak pri čistení si síce nemusíte všimnúť, vaša kefka to však spozná okamžite!

Hlavica pre odstránenie pigmentácií Optimal White má v strede husto osadené vlákna a zvládne lepšie odstrániť každodenné zafarbenie zubov spôsobené jedlom či nápojmi. Už za 7 dní môžete spoznať rozdiel v belosti zubov a tešiť sa z prirodzene žiarivého úsmevu.

Kefka Philips Sonicare 6100 HX6877/28 ponúka 3 režimy čistenia a 3 stupne intenzity. Vďaka tomu vám umožní prispôsobiť čistenie vlastným potrebám.

 • Režim Clean je štandardnou voľbou pre každodenné kvalitné čistenie.
 • Režim White je ideálny pre odstránenie povrchových škvŕn.
 • Režim Gum Health šetrne, ale účinne čistí vaše ďasná a jemne ich premasíruje, navyše pridáva ďalšiu minútu s nižšou intenzitou

Tri stupne intenzity umožňujú prepínať medzi vysokou, strednou a nízkou, a tak prispôsobiť čistenie vašim preferenciám a citlivosti zubov.

Kefky Philips Sonicare majú dva časovače, ktoré vám pomôžu postupne optimalizovať čas čistenia.

QuadPacer dohliada, ako dlho ste strávili čistením jednotlivých častí úst.
SmarTimer vám postráži načasovanie 2 minút čistenia. Zuby si tak budete čistiť po optimálne dlhý čas a s prehľadom.

Vždy viete, kedy je potrebné vymeniť hlavicu kefky. Inteligentná technológia BrushSync sleduje, ako dlho bola hlavica kefky používaná a ako silno ste na kefku tlačili. Keď je čas na výmenu hlavice, budete upozornení krátkym pípnutím a rozsvieti sa svetelná kontrolka na tele kefky. Neviete si rady, aký režim a intenzitu použiť? Špeciálny mikročip rozpozná a synchronizuje inteligentnú hlavicu s telom kefky a informuje ho, ktorú hlavicu používate. Ak napríklad nasadíte hlavicu pre starostlivosť o ďasná, kefka automaticky vyberie optimálny režim (Gum Health) a intenzitu.

Využívajte dlhodobé účinky sonickej technológie Philips Sonicare a dbajte na pravidelnú výmenu hlavíc každé 3 mesiace. Účinky sonickej technológie sú zaručené a dokázané s použitím akejkoľvek hlavice Philips Sonicare. Všetky hlavice Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými kefkami Philips Sonicare.

Vďaka praktickému cestovnému puzdru bude vaša kefka hygienicky uložená, či už ste doma, alebo na cestách. Na jedno plné nabitie budete môcť zubnú kefku používať pravidelne dva týždne**.

Vyžite možnosť mať na elektrické sonické kefky Philips Sonicare záruku 3 roky. Pre získanie +1 rok zárukynaviac zdarma stačí do 3 mesiacov od nákupu zaregistrovať zakúpený produkt na stránke Philips.sk/MyPhilips. Po registrácii obdržíte potvrdzujúci e-mail, ktorý bude obsahovať aj číslo zmluvy o predĺženej záruke.

 

*viac než manuálna zubná kefka, ** založené na dvoch periódach dvojminútového čistenia denne

Upozornenie: Garantované výsledky čistenia*** a dlhodobú životnosť zubných kefiek Philips Sonicare dosiahnete jedine s originálnymi hlavicami Philips Sonicare.

*** podložené klinickými štúdiami

Príslušenstvo

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.