LAMAX Muse2

1×1 ks, bezdrôtové slúchadlá

Značka: LAMAX

Bezdrôtové over-ear slúchadlá so zabudovaným mikrofónom, výdrž 35 hodín, Bluetooth 5.0, dosah 10 m, vyvážený zvuk, posilnené basy, pohodlné náušníky, ovládanie na slúchadlách, uzavretá konštrukcia s tesnením okolitých hlukov 3,5 mm jack, podpora Siri a Google Assitent

63,99
Doprava zadarmo

O produkte: LAMAX Muse2 1×1 ks, bezdrôtové slúchadlá

X51769

LAMAX Muse2

Zavri sa do svojho sveta

S druhou generáciou našliapaných slúchadiel LAMAX sa môžeš sústrediť aj relaxovať, kedykoľvek sa ti zachce. Muse2 drží pohodlný over-ear design, ale oproti predchodcom, posúvajú hudobný zážitok o level vyššie. Užívaj si až 35 hodín neprerušeného počúvania – či už robíš raňajky alebo pracuješ na novom projekte. S vylepšeným dosahom a stabilným Bluetooth 5.0 už sa nepotrebuješ naťahovať po telefóne. Hovor zodvihneš pohodlne na slúchadlách. LAMAX Muse2 sú tu pre teba vďaka kvalitnému prevedeniu a maximálnemu pohodliu od súmraku do úsvitu. Nenechaj sa rušiť keď to potrebuješ.

Urči si vlastné tempo

Pomáha ti pri učení oldschool hip-hop? Chceš si užívať svoj playlist behom hrania? Potrebuješ sa sústrediť na prácu? Slúchadlá LAMAX Muse2 ťa prenesú na pódium kľudne na celý deň a noc. Na batériu zvládnu ísť aj 35 hodín, takže vo výsledku dostaneš týždeň bez hľadania nabíjačky. V kombinácii s najnovším Bluetooth 5.0 je to poriadna dávka slobody zabalená do skvelého zvuku.

Slúchadlá pre všetky žánre

Nezáleží na tom, čo počúvaš. Elektro, rockové pecky aj podcasty znejú najlepšie bez skreslenia. S LAMAX Muse2 na ušiach nič neriskuješ, dostaneš perfektný zvuk. Temné basy, vyvážené stredy a zladené výšky – všetko čisto a bez úletov. Hranie s ekvalizérom necháme na tebe alebo na umelcoch, do hudobného vkusu sa nikomu nebabreme.

Inteligentný a moderný design? Check!

Technické špecifikácie sú jedna vec, pohodlie pri používaní druhá. Náhlavné slúchadlá LAMAX Muse2 však majú zmáknuté obe teritóriá. Pohodlné over-ear náušníky splynú s hudbou a sedia príjemne, jak dlho chceš. Nechýba ani ovládanie trackov, hovorov alebo hlasového asistenta. Muse2 navyše jednoducho zložíš a svoju zónu vezmeš kamkoľvek.

BLUETOOTH 5.0

Bluetooth 5.0 prináša rýchlejšiu presnosť a dosah až 10 metrov. To znamená, že tvoje tracky budú hrať v najlepšej kvalite, aj keď sa budeš prechádzať po byte.

OVLÁDANIE NA SLÚCHADLÁCH

Play/pause, úprava hlasitosti a príjem hovorov – všetko máš na jedno stlačenie priamo na slúchadlách.

KOMPAKTNÝ DESIGN

Konštrukcia slúchadiel a pohodlné náušníky umožňujú dlhotrvajúce počúvanie a skladací design zaručí, že ich môžeš mať vždy so sebou.

MOHUTNÝ BEATBASS ZVUK

Vychutnaj si svoj playlist v maximálnej kvalite. S technológiou BeatBass si užiješ ešte o triedu nabúchanejší prednes.

VÝDRŽ AŽ 35 HODÍN

Batéria s kapacitou 500 mAh znamená nabíjanie raz za pár dní a smutných kamarátov, ktorým sa konkurenčné slúchadlá dávno vybili.

HANDSFREE A KVALITNÝ MIKROFÓN

Videokonferencie, hovory s priateľmi – na zodvihnutie callu nemusíš vziať telefón ani do ruky. Druhá strana ocení kvalitný mikrofón a teba nič nevyrušuje.

AUTOMATICKÉ PÁROVANIE

Slúchadlá hneď začnú hľadať tvoj telefón, takže než ich stihneš nasadiť, už môžeš počúvať. To ušetrí mnoho klikania v nastavení.

TICHO NA POČÚVANIE

Over-ear konštrukcia obopne tvoje uši a prirodzene stlmí tvoje okolie. Tým pádom ho nebudeš musieť prekrikovať a užiješ si super zážitok z hudby.

HLASOVÍ ASISTENTI NA DOSAH

Zjednoduš si život vďaka jednoduchej aktivácii Google Assistenta, Siri, nebo Alexy priamo na slúchadlách. Radi ti splnia každé prianie.

HRAJÚ AJ S KÁBLOM

Po pripojení audio káblu fungujú Muse2 ako bežné drôtové slúchadlá a hrajú, aj keď práve nie sú nabité.


Technické parametre

 • Typ slúchadiel: Bezdrôtová náhlavná
 • Bezdrôtová technológia: Bluetooth 5.0
 • Bluetooth dosah: ≤10 m
 • Kapacita batérie: 500 mAh
 • Doba prehrávania: Až 35 hodín
 • Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz
 • Handsfree: Integrovaný reproduktor aj mikrofón. Ovládať handsfree možno tlačidlami na slúchadlách
 • Funkcie tlačidiel slúchadiel: Prehrávanie skladieb, ovládanie handsfree, ovládanie hlasitosti, aktivácia Siri, Alexy alebo Google Assistant

Obsah balenia

 • Bezdrôtové slúchadlá LAMAX Muse2
 • Micro USB nabíjací kábel
 • 3,5 mm jack audio kábel
 • Návod na obsluhu

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.