EMINENT GOLD PUPPY L.B. 2KG LARGE BREED A.U.V.

1×2 kg

Značka: TOPVET

Eminent GOLD Puppy Large Breed - kompletné krmivo pre šteňatá, gravidné a dojčiace suky veľkých a obrích plemien.

Varianty podľa hmotnosti
11,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMINENT GOLD PUPPY L.B. 2KG LARGE BREED A.U.V. 1×2 kg

X86311

Hlavný popis produktu

Eminent GOLD Puppy Large Breed je kompletné krmivo pre šteňatá, gravidné a dojčiace suky veľkých a obrích plemien. Rýchly rast šteniat veľkých a obrích plemien kladie veľmi vysoké nároky na kvalitnú výživu. Vyvážená kombinácia chondroitínu, glukosamínu, MSM, organické formy mangánu a minerálnych látok zaisťuje kompletnú a optimálnu výživu a vývoj pohybovej sústavy. Vyvážený pomer bielkovín a energie, v podobe vysoko kvalitného kuracieho mäsa, hydinového a kokosového oleja, zaisťuje správny rast svalovej hmoty a napomáha predchádzať vývojovým poruchám.

Kŕmny návod: Viď obal. Odporúčaná denná dávka je len orientačná, individuálna spotreba Vášho psa závisí od jeho telesnej váhe, aktivite, veku a ročnom období. Zviera by malo mať vždy k dispozícii misku s čistou čerstvou vodou.
Zloženie: Kuracie dehydrované mäso (37%), ryža, kukurica, hydinový tuk, hrach, hydrolyzovaná hydinová pečeň, amarant, pohánka, jablká, ľanové semienko, rybí tuk, kokosový olej, semienka pestreca, semienka Chia, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), betaglukány, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z kurkumy, glukosamín, MSM (metyl sulfonyl metán), chondroitín sulfát, rozmarínový extrakt, doplnkové látky (vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny).


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.