Krmivá pre psy (116)

Zoradiť podľa
1×12 000 g, krmivo pre psov
Bezobilná receptúra Losos so zemiakmi pre šteňatá a mladých psov všetkých plemien (od 4 týždňov do 12 mesiacov).
1×12 000 g, krmivo pre psov
Hypoalergénna receptúra jahňacie s ryžou pre staršie psy všetkých plemien
1×15 000 g, krmivo pre psov
5.0
(2)
Premium by Nature je veľmi ľahko stráviteľné a chutné krmivo. Podporuje zdravý vývoj kostry, kostí, kĺbov a zubov. Podporuje imunitu a kondíciu. Vhodné na optimálny rast tela a svalov.
1×15 kg, granule
5.0
(1)
Zvlášť citlivé psy bývajú náchylní k alergiám a zažívacím problémom. Krmivo Brit Premium by Nature Sensitive Lamb týmto problémom pomáha predchádzať vďaka obsahu jahňacieho mäsa (35%) a ryže, vysoko prijateľným surovinám.
1×12 000 g, krmivo pre psov
Superprémiové hypoalergénne krmivo pre dospelé psy stredných plemien.
1×8 kg, granule
Malé psy sa väčšinou dožívajú vyššieho veku ako veľké psy, ale dospelosť dosahujú rýchlejšie. To znamená, že nutričné potreby vášho malého psa sa líšia od potrieb veľkého psa. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Mini Adult je vytvorené tak, aby uspokojovalo všetky nutričné potreby psov malých plemien nad 10 mesiacov, ktoré vážia menej ako 10 kg.​
1×12 000 g, krmivo pre psov
Kompletné granulované krmivo pre šteňatá stredných plemien s citlivým trávením s vysokým obsahom jahňacieho mäsa.
1×12000 g, krmivo pre psy
Granulované krmivo vhodné pre psy s nadváhou. Zaručí bezpečnú a efektívnu redukciu hmotnosti bez zvýšeného obsahu vlákniny.
1×14 000 g, jahňacie
Kompletné granulované krmivo pre dospelých psov stredných plemien s vysokým obsahom jahňacieho mäsa.
1×1 ks
Kompletná výživa a ochrana špeciálne vyvinutá pre dospelých psov malých a mini plemien s hmotnosťou do 10 kg s citlivou kožou, krmivo obsahuje vysoký podiel lososa.
1×15 000 g, krmivo pre psov
5.0
(1)
BRIT Premium Junior M Kompletné prémiové krmivo pre šteňatá (od 2 do 12 mesiacov) stredných plemien (10–25 kg).
1×12500 g, krmivo pre psy
100% kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé psy všetkých plemien od 1 roka veku s citlivými kĺbmi.
1×12000 g, krmivo pre psy
Krmivo pre psy vhodné k redukcii telesnej hmotnosti a záťaži kĺbov.
1×14 000 g, jahňacie
Receptúra prémiového krmiva PRO PLAN Large Adult Athletic jahňacie & ryža OPTIDIGEST bola vyvinutá veterinármi a odborníkmi na výživu.
1×14 000 g, losos
Kompletné granulované krmivo pre dospelých psov stredných plemien s náchylnostou k citlivej kože a s vysokým obsahom lososa.
1×8 kg, granule
Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú komplex antioxidantov, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť. Royal Canin Mini Puppy 8 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým sa stará o správne zažívanie.
1×15 kg, psie granule
Kompletné krmivo pre dospelých psov veľkých plemien (25-45 kg). Kvôli svojej váhe je potrebné klásť dôraz na správny vývoj svalov a kostí. Krmivo Brit Premium by Nature Adult L poskytuje Vášmu maznáčikovi veľa bielkovín a energie, čím posilňuje a podporuje silné svaly a pevnú kostru.
1×12 kg, psie granule
Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice poskytuje dospievajúcim psom všetkých plemien hypoalergénne suché krmivo, ktoré sa vďaka receptúre ideálne hodí pre nutrične citlivých psov. Dlhodobé užívanie určitých ingrediencií môže často vyvolať alergie na potraviny. Medzi tieto zložky patria zdroje sacharidov ako pšenica, kukurica a sója. Psi sú často tiež citliví na rôzne zdroje živočíšnych bielkovín. V krmive Brit Care sú tieto typické alergény vylúčené, čo čistí organizmus Vášho psa a zaisťuje mu tak čo najlepšiu kompatibilitu. Vysoký obsah jahňacieho mäsa z fariem na Novom Zélande tej najlepšej kvality zastupuje v tomto krmive jediný zdroj živočíšnych bielkovín (single-protein). Jahňacie má veľmi výraznú chuť a veľmi nízky alergénny potenciál. Ryža sa považuje za dobre stráviteľnú a znášanú a v tomto krmive je jediným zdrojom sacharidov.
1×15 kg, psie granule
5.0
(1)
Vegetačná doba u šteňat veľkých plemien (25-45 kg) trvá dlhšie, ako u malých plemien, niekedy až do druhého roka života. V tomto období dodáva Brit Premium by Nature Junior L Vášmu maznáčikovi bielkoviny a energiu v mimoriadne vysokej kvalite. Tým napomáha správnemu vývoju svalov a kostí.
1×12 kg, pre dospelých psov
Pre vitálny život plný pohybu: každý deň je pre vášho psa dobrodružstvom, ktorý láka k hrám, zábave a rôznym akciám.
1×78g, pochúťka pre psy
Pomáha redukovať zubný kameň a zubný plak
1×3 kg
Brit Care Endurance Duck & Rice 3kg
1×3 kg
Brit Care Grain Free Adult Large Breed Salmon & Potato 3kg.
1×12 kg
Brit Care Grain Free Adult LB Salmon & Potato 12kg
Krmivá pre psy

Krmivá pre psy