Dr. Max Probio Sticks Extra Strong

1×7 ks

Značka: DR. MAX
5.0

Výživový doplnok.

11,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Dr. Max Probio Sticks Extra Strong 1×7 ks

X57030 ADC

Prípravok obsahuje 4 kmene mikrobiálnych kultúr vo vysokom množstve a fruktooligosacharidy. Tiež obsahuje vitamín C, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Obsahuje náhradné sladidlá.
Pre maximálny komfort je prípravok dostupný v inovatívnej forme prášku určeného na priame rozpúštanie v ústach bez nutnosti zapíjania.

Zloženie: Protihrudkujúca látka (izomalt), sladidlo (xylitol), fruktooligosacharidy, mikrobiálne kultúry [Lactobacillus paracasei R0215®(56 %), Lactobacillus rhamnosus GG (34 %), Lactobacillus helveticus L10® (6 %), Bifidobacterium bifidum R0071® (4 %)], kyselina L-askorbová, aróma (slivková príchuť).  Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Užíva sa 1 vrecko denne, ideálne počas jedla. Obsah vrecka sa vysype do úst, nechá sa rozpustiť v ústach a prehltne sa.

Upozornenie: Prípravok obsahuje sóju. Nie je určené pre deti do 3 rokov.  Ustanovená odporúčaná dávka sa nesmie presiahnúť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Dbajte na vyvážaenú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Skladujte v suchu a tme pri teplote 5-25°C.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.